12'
67'
69'
  • 90'
    Koniec meczu. Legia wygrywa 4:0, zapraszamy na pomeczowe materiały, a jutro, na relację ze sparingu z Dolcanem.
  • 89'
    Mazek dobrze interweniuje w obronie
  • 88'
    Legioniści rozgrywali piłkę pod bramką rywali, ale wiele z tego nie wynika
  • 86'
    Dobra interwencja Kiełbowicza w obronie, który zatrzymał Oziemczuka
  • 85'
    Gra toczy sie głównie w środku pola
  • 85'
    Suler wymienia piłkę ze Skabą
  • 84'
    Zmiana w Legii - Mazek wszedł w miejsce Żebrowskiego
  • 82'
    Jest tak zimno, że piłkarzom już specjalnie się chyba nie chce grać :-)
  • 81'
    Kiełbowicz z wolnego, ale strzał poleciał wprost w golkipera Bogdanki
  • 80'
    Kartka dla Karola Stopy po faulu na Gąsiorze
  • 79'
    Zaciekle o piłkę walczyli Renusz i Wojdyga z Żebrowskim i Długołęckim, ale ostatecznie to legijny duet wygrał tę potyczkę
  • 78'
    Suler walczył, walczył o piłke, ale i tak stracił ją w ostatecznym rozrachunku
  • 77'
    Ofiarna interwencja Żebrowskiego, który naciskany przez rywala zagrywa futbolówkę do Skaby
  • 76'
    Kolejna akcja Legii i znowu piłkę złapał Socha
  • 76'
    Głową uderzał Efir, ale ponownie na posterunku był golkiper Bogdanki
  • 75'
    Gąsior przebijał się środkiem, ale tylko aut zyskali legioniści
  • 73'
    Oziemczuk do Mandrysza , który z pola karnego strzelił ponad bramką
  • 72'
    Złe podanie Żebrowskiego przejęte przez rywali
  • 72'
    Renusz dośrodkował do Kotowicza, który uderzaył prawie jak wczoraj Robin van Persie, a piłkę dobrze, niczym Boruc odbił Skaba
  • 70'
    Jagiełło popisał się teraz dobrym odbiorem przy linii bocznej
  • 70'
    Renusz naciskał Żebrowskiego, ale młody defensor skutecznie odegrał futbolówkę do Skaby
  • 69'
    Indywidualna akcja Jagiełły, który kończy ją celnym strzałem i bramką
  • 68'
    4:0 Aleksander Jagiełło
  • 67'
    Bajdur wykończył akcję zespołu w polu karnym
  • 66'
    3:0 Michał Bajdur
  • 65'
    Bogdanka stara się zaatakować pozycyjnie, zaczynając od obrony
  • 63'
    Renusz zakręcił Żebrowskim, ale i tak z jego akcji nie wyszło nic pożytecznego
  • 62'
    Kusiak wpadł w nasze pole karne i sprawdził czujność Skaby, który z małymi kłopotami złapał piłkę
  • 61'
    Mandrysz z rzutu wolnego, uderzał Pielach, ale Wojdyga był na spalonym, a piłka i tak przeszła obok bramki
  • 60'
    Bajdur groźnie uderzał, ale dobrze spisał się Socha
  • 60'
    Kolejna okazja Bajdura, ale tym razem dobrze w obronie zachował się Wojdyga
  • 59'
    Rzut rożny dla Legii, w narożniku Kiełbowicz
  • 59'
    Piłka przeleciała przez pole karnym ale nadal jest w naszym posiadaniu
  • 58'
    Suler non-stop naciskany przez przeciwników, ale na razie Słoweniec jeszcze bez błędu
  • 57'
    Zdecydowanie słabsza od pierwszej jest druga część gry
  • 55'
    Zebrowski ze środka boiska do Efira, który pokręcił się z piłką w polu karnym, ale po chwili wycofał się z "szesnastki":
  • 54'
    Gąsior faulowany przez Mandrysza
  • 53'
    Naciskani teraz legioniści, nie opanował piłki Żebrtowski i aut dla rywali
  • 53'
    Wrzutka Wojdygi wybita przez Sulera
  • 51'
    Gąsior próbuje rozgrywać piłkę i na razie nieźle u to wychodzi
  • 51'
    Żebrowski niebezpiecznie do Skaby, ale nasz golkiper spokojnie wybił piłkę
  • 49'
    Renusz wygrywa pojedynek główkowy z Żebrowskim, ale i tak piłka padała łupem legionistów
  • 48'
    Podanie Renusza do środka przejęte przez Długołęckiego
  • 47'
    W tej połowie zaprezentuje się wielu młodych piłkarzy Legii
  • 45+8'
    Sędzia rozpoczął drugą połowę spotkania
  • 45+1'
    Akcja Radovicia i sędzia kończy pierwszą połowę
  • 45'
    "Co oni wyprawiają " - krzyczy Piotr Rzepka, trener Bogdanki do swoich zawodników
  • 44'
    Gol próbował odegrać z pierwszej piłki, ale przepchnął go Mandrysz
  • 42'
    Salinas do Radovicia, który był na spalonym. Już wcześniej Serb domagał się podania od kolegów
  • 41'
    Kolejna akcja Bereszyńskiego, który nabił rywala i mamy aut
  • 40'
    Bereszyński dostał piłkę z prawej strony, ale zaliczył stratę. Dosłownie kilka sekund później mieliśmy wręcz replay
  • 40'
    Uderzał Brzyski, ale jeden z rywali zablokował jego mocny strzał
  • 40'
    Pesir dostał piłkę od Tymosiaka i uderzył w Kuciaka, który odbił piłkę na róg
  • 39'
    Gorzej niż na początku gra Salinas, który zaliczył właśnie niecelne podanei
  • 36'
    W drugiej połowie zmienią się prawie całe zestawienia drużyn. Przy bokach rozgrzewa się około 20 piłkarzy z obu ekip
  • 36'
    Faulowany Midzierski, ale szybko grę wznawiają jego koledzy
  • 35'
    Gol zgrywał piłkę w pole karne, ale wybił ja Midzierski
  • 34'
    Rzut wolny dla Bogdanki, dogrywał Toshikazu, ale dobrze piłkę głową wybił Żewłakow
  • 33'
    Faulowany Saganowski w środku pola, po chwili Radović zrobił kółeczko i zaliczył niecelne podanie
  • 31'
    Piłka wybita z pola karnego
  • 31'
    Donre przejęcie Vrdoljaka, ale Kalkowski też był na posterunku i zabrał piłkę Serbowi
  • 31'
    Brzyski starał się zaskoczyć Prusaka z rzutu wolnego, ale golkiper Bogdanki pewnie wyłapał futbolówkę
  • 29'
    Brzyski lewą stroną, ale wślizgiem piłkę na rzut rożny wybił Stefańczyk
  • 28'
    Żewłakow do Gola, ale ten po twardej walce traci piłkę
  • 27'
    Saganowski starał się zdziałać coś w środku pola, ale piłkę wybił mu spod nóg Sołdecki
  • 25'
    Radović górą w środek pola karnego, ale dobrze zachowała się defensywa rywali
  • 25'
    Jeden z zawodników Bogdanki leży właśnie na boisku
  • 23'
    Faulowany Radović w środku pola, Serb szybko wznawia grę
  • 22'
    Radović do Saganowskiego piętką wprost pod nogi Midzierskiego
  • 21'
    Saganowski zakręcił w polu karnym Kalkowskim, ale po chwili wycofał futbolówką
  • 21'
    Radović wrzucał, ale zablokował go Sołdecki
  • 20'
    Brzyski świetnie zwiódł Wiązowskiego, a potem dograł futbolówkę w środek pola, gdzie uderzał z dystansu Gol . Legionista uderzył ponad bramką
  • 20'
    Tempo meczu trochę się zmniejszyło, ale dobre wrażenie w ofensywie robi Tomasz Brzyski
  • 20'
  • 17'
    Radović ładnie utrzymał się przy piłce, ale słabo podał do Żurka, aut dla rywali
  • 15'
    Saganowski rozegrał akcję na prawą stronę do Bereszyńskiego, który zbyt głęboko wrzucił piłkę, wprost w ręce Prusaka
  • 14'
    Saganowski ponownie faulowany, tym razem przez Kalkowskiego
  • 13'
    Najpierw zablokowana akcja Gola po kombinacyjnym rozegraniu wolnego z Salinasem, a po chwili Brzyski przycelował w samo okienko bramki
  • 13'
    Legia stara się grać jak na razie prawą stroną, jakby testowała Bereszyńskiego w takich warunkach
  • 12'
    Saganowski faulowany przez Sołdeckiego i rzut wolny z 25metrów
  • 12'
    2:0 Tomasz Brzyski
  • 10'
    Brzyski w duecie z Żurkiem ogrywa rywali i wrzuca piłkę w pole karne, Saganowski wycofuje ją do tyłu
  • 9'
    Saganowski wygrał walkę z Kalkowskim w środku pola i zdołał utrzymać futbolówkę w posiadaniu Legii
  • 8'
    Brzyszki wrzucał piłkę w pole karne, ale czujny był Prusak, który wyszedł do niej i pewnie złapał
  • 7'
    Bereszyński zaliczył łądną akcję prawym skrzydłem, minął Świecha i dośrodkował płasko, ale strzał Radovicia został zablokowany, mamy róg
  • 5'
    Żewłakow zagrywał długą piłkę do Saganowskiego, ale szybciej doszedł do niej Prusak
  • 4'
    Toshikazu wrzucał piłkę w pole karne, ale Stefańczyk po przyjęciu padł i został ograbiony z futbolówki
  • 3'
    Toshikazu pomknął lewym skrzydłem, gdzie faulem na wysokości pola zatrzymał go Bereszyński
  • 2'
    Próba akcji zaczepnej ze strony Bogdanki, ale piłkę spokojnie wyłapał Kuciak
  • 1'
    1:0 Jorge Salinas
  • 1'
    Radović podał piłkę do Salinasa, który z najbliższej odległości wepchnął futbolówkę do siatki
  • 0
    Rozpoczął się mecz
  • 0
    Piłkarze Legii zagrają dziś mecz kontrolny z Górnikiem (Bogdanką) Łęczna. Zapraszamy na nasze relacje z meczu.
Legia WarszawaBogdanka Łęczna

67' Michał Bajdur

67'

69' Aleksander Jagiełło