Żebrowski zagrywa do Bereszyńskiego, ale Jorge wypchnięty z boiska przez Grzelaka
  • 83'
    Salinas długie zagranie do Saganowskiego ale ten na spalonym
  • 82'
    Faulowany Gol, rzut wolny szybko rozegrany, Jagiełlo zagrywa na piąty metr ale tam są jedynie obrońcy Dolcanu
  • 80'
    Rzut rożny dla Legii i... Bereszyński wybiegł za linię końcową boiska
  • 79'
    Kuciak broni dwa uderzenia pikarzy Dolcanu w przeciągu dwóch minut - nakpierw strzał z rzutu wolnego, a po chili dobitkę Tataja
  • 74'
    Mateusz Żebrowski minął dwóch rywali, ale zatrzymał sie na trzecim
  • 73'
    Faulowany był Olek Jagiełło, po chwili Saganowski traci piłkę po niecelnym zagraniu
  • 72'
    Gol kapitalnie zagrał do Salinasa, który zdecydował się przerzucić piłkę nad wychdzącym bramkarzem. Leszczyński jednak czubkami palców zbił piłkę
  • 70'
    Wkradł się bład, w bramce Dolcanu stoi obecnie Rafał Leszczyński
  • 68'
    Piesio wstrzelił piłkę pole karne i nogę dostawił Tataj czym pokonał Kuciaka
  • 67'
    3:3 Maciej Tataj
  • 65'
    Przejęcia Gola, centra Brzyskiego, ale najwyżej wyskoczył defensor Dolcanu
  • 65'
    Brzyski do Saganowskiego i... boczna siatka
  • 63'
    Powrotna zmiana bramkarza w Dolcanie, Kryczka zszedł, wszedł Humerski
  • 60'
    Potężna bomba Brzyskiego, ale nowy gracz Legii trafia w boczną siatkę
  • 58'
    Salinas zagrał do Bereszyńskiego, który wpadł w pole karne z prawej strony i uderzeniem między nogami bramkarza zdobył swoje pierwsze trafienie dla Legii
  • 57'
    Premierowe trafienie w Legii Bartosza Bereszyńskiego
  • 55'
    Jeszcze jedna dobra akcja Beresia, który minął rywala na szybkości, wpadł w pole karne, ale obrońcy skutecznie interweniowali
  • 54'
    Brzyski ładnie wypatrzył Saganowskiego, ale ten na minimalnym spalonym
  • 53'
    Dobra akcja Bereszyńskiego, który dziś występuje na prawej pomocy
  • 50'
    Swoją szansę, podbnie jak wczoraj, miał Salinas, ale dziś zabrakło szczęścia
  • 50'
    Niecelne uderzenie Tomasza Brzyskiego
  • 47'
    Atak Dolcanu, ale Kuciak na posterunku
  • 46'
    Legia rozpoczęła w nowym składzie
  • 45+6'
    Druga połowa meczu rozpoczęta
  • 44'
    Kurowski szedł prawą stroną, zagrał do Efira, ale piłkę złapał golkiper Dolcanu
  • 44'
    Koniec pierwszej połowy meczu
  • 40'
    szybka klepka w środku pola zakończona zagraniem do Efira, który wykorzystał swoja szybkość, zwodem położył bramkarza i wpakował piłkę do pustej bramki
  • 39'
    Gol 2:2 Michał Efir
  • 38'
    Dobra akcja Dolcanu zakończona dośrodkowanie w pole karne, ale tutaj spokój Kiełbowicza i piłka w rękawicach Skaby
  • 38'
    Dobre zachowanie Kurowskiego, który sprytnie zagrał do Efira, ten uderzył, ale Kryczka był na posterunku
  • 37'
    Uderzał Michał Bajdur, ale strzał niecelny
  • 37'
    W odpowiedzi mieliśmy akcję Dolcanu i strzał Tataja - również niecelny
  • 35'
    Dużo niedokładności, piłkę tracili kolejno Efir, Gąsior i Żurek
  • 33'
    Silniejsza, druga jedenastka Legii rozpoczęła intensywną rozgrzewką za jedną z bramek
  • 31'
    Nieporozumienie między Żurkiem i Kurowski i strata
  • 30'
    Długa piłka do jednego z graczy Dolcanu i sytuację odważnym wyjście poza pole karne ratuje Skaba wybijając piłkę głową
  • 29'
    Za Humerskiego pojawił się Mateusz Kryczka
  • 27'
    Legia od bramki, szybkie rozegranie, ale na spalonym Żurek
  • 25'
    szybka wymiana podań wśród legionistów, w końcowej fazie jednak Efir źle przyjął sobie futbolówkę
  • 24'
    Kiełbowicz dorzucał w pole karne, ale na spalonym był Efir
  • 22'
    I ciekawostka W Dolcanie już teraz szkoleniowiec postanowił wymienić całą jedenastkę...
  • 21'
    były piłkarz Legii Dariusz Zjawiński wbiegł w pole karne, mógł podawać do lepiej ustawionego kolegi, ale huknął z ostrego kąta i zaskoczył Wojciecha Skabę
  • 19'
    Przegrywamy 1:2 Dariusz Zjawiński
  • 17'
    Akcja Dolcanu, który ruszyl do przodu, ale na spalonym był Piesio
  • 15'
    Trochę się przejaśnia, gra toczy się głównie w środku pola gdzie faulowany był Efir
  • 15'
    Spotkanie z boku boiska ogląda m.in były dyrektor do spraw transferów Marek Jóźwiak
  • 13'
    Szarża Efira zakończona strzałem na bramkę, piłkę zołał jednak odbić Humerski a poprawka Kurowskiego minęła bramkę gości
  • 11'
    Faulowany był Kurowski, rzut wolny wykonał Kiełbowicz ale tym razem podanie "Kiełbika" trafiło wprost w ręce Macieja Humerskiego
  • 10'
    Zagranie do Pisia, który przyjął sobie piłkę na klatkę piersiową, położył Skab e i uderzył do bramki