Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej. Zapraszamy do pomeczowych materiałów, które wkrótce ukażą się na stronie. Do usłyszenia!
  • 90+4'
    Koniec meczu. Legia wygrywa 3:0 po golach Hamalainena, Niezgody i Szymańskiego
  • 90+1'
    Philipps odbiera piłkę gościom, następnie futbolówkę przejmuje Kucharczyk i w pobliżu pola karnego zostaje powalony przez Dvaliego. Złotek uznał, iż w tej sytuacji nie było przewinienia
  • 90'
    Sędzia Złotek dolicza trzy minuty
  • 89'
    Spotkania nie dokończy Eduardo. Napastnik zszedł z murawy z powodu urazu. Trener Jozak nie ma już żadnych zmian, w związku z czym legioniści kończyć będą w dziesiątkę
  • 89'
    Zwoliński uderza z dystansu, ale futbolówka szybuje wysoko nad bramką Malarza
  • 87'
    Ponownie dwójkowa akcja Hamalainen - Kucharczyk spaliła na panewce, ponieważ Fin nie porozumiał się z "Kuchym"
  • 86'
    Legia próbuje wyjść z kolejną kontrą, ale Kucharczyk niecelnie zagrywa do Hamalainena
  • 84'
    Walukiewicz tym samym debiutuje na boiskach ekstraklasy. Przypomnijmy, iż przed rozpoczęciem sezonu, obrońca przeniósł się do Pogoni z juniorów Legii
  • 83'
    Trzecia roszada w zespole gości. Z boiska schodzi Hołota, a na murawie pojawią się Walukiewicz
  • 79'
    Wprowadzony przed chwilą Zwoliński miał świetną okazję do zdobycia bramki, ale nie trafił do siatki. Gol i tak nie zostałby uznany, ponieważ napastnik złamał linię spalonego
  • 77'
    Zmiana w Pogoni. Schodzi Delev, wchodzi Zwoliński
  • 77'
    Ostatniej zmiany dokonuje także Jozak. Z boiska schodzi strzelec gola na 2:0 Niezgoda, a na murawie melduje się Eduardo
  • 76'
    Legioniści wychodzą spod pressingu gości, po wymienieniu kilku podań z dystansu uderza Kucharczyk, a Załuska odbije piłkę w bok
  • 74'
    Philipps fauluje teraz bez piłki Deleva i szczecinianie będą wykonywać rzut wolny z okolic 25 metra od bramki Malarza
  • 74'
    Nunes trafia w mur
  • 73'
    Świetna kontra Legii! Nunes dośrodkowuje z rożnego, Malarz piąstkuje, a następnie daleko piłkę wybija Remy. Futbolówka spada pod nogi jednego ze szczecinian, ale ten popełnia błąd i z kontrą ruszył Szymański. Pomocnik następnie podał do Kucharczyka, a gdy obaj gracze znaleźli się już w polu karnym Pogoni, "Kuchy" podaje do "Szymiego", a ten bez problemu umieszcza piłkę w siatce
  • 71'
    Delev zagrywa do Frączczaka, ale tor lotu piłki przecina Pazdan i wybija ją na rzut rożny
  • 71'
    3:0 dla Legii! Sebastian Szymański!
  • 70'
    Tymczasem legioniści wykonują rzut rożny, po którym piłkę piąstkuje Załuska. Pogoń próbuje ruszyć z kontrą, ale skutecznie blokuje ją Philipps
  • 68'
    Obolały Mączyński schodzi z murawy, a w jego miejsce Kucharczyk!
  • 67'
    Antolić odbiera piłkę Piotrowskiemu, zagrywa do Szymańskiego, a następnie futbolówka, jeszcze po zagraniu Mączyńskiego, ponownie znajduje się pod nogami Antolicia. Pomocnik z Chorwacji uderza na bramkę, a piłka zatrzymuje się na poprzeczce. Było blisko pięknego gola!
  • 65'
    Legioniści cofnęli się nieco do defensywy, oddając inicjatywę gościom
  • 64'
    Frączczak fauluje w środkowej strefie Mączyńskiego. Po tym wejściu reprezentant Polski dłuższą chwilę nie podnosił się z murawy, ale już jest wszystko w porządku
  • 62'
    Niezgoda otrzymuje prostopadłe podanie od Mączyńskiego, ale napastnik znajdował się na spalonym
  • 61'
    Roszada również w ekipie Legii. Philipps wchodzi w miejsce Vesovicia
  • 60'
    Zmiana w obozie gości. Z boiska schodzi Rapa, a w jego miejsce melduje się Listkowski
  • 59'
    Delev dośrodkowuje z prawej strony, ale Frączczak, naciskany przez defensora Legii, nie trafia w piłkę
  • 57'
    Na murawie leży Mączyński. Pomocnik zderzył się z Buksą, ale wydaje się, iż będzie w stanie kontynuować grę
  • 56'
    Legioniści atakują lewą stroną. Hlousek rozpędza się z piłką przy nodze, podaje do Szymańskiego, a 18-latek od razu odgrywa do Czecha. Lewy defensor ostatecznie wywalcza rzut rożny dla Legii
  • 55'
    Na spalonym tym razem Frączczak
  • 53'
    Zdobyta bramka dodała wiatru w żagle Niezgodzie. Napastnik Legii odbiera piłkę Rudolowi, później próbuje strzału z pierwszej piłki, ale futbolówka zatrzepotała tylko w bocznej siatce
  • 51'
    Delev otrzymuje piłkę od Frączczaka, oddaje efektowny strzał "nożycami", a piłkę na rożny wybija Malarz
  • 51'
    Dośrodkowywaną piłkę przez Nunesa wybija Hlousek
  • 50'
    Jędrzejczyk podaje w pole karne, ale Niezgoda mija się z piłką
  • 49'
    Hamalainen podaje do Niezgody. Napastnik zostaje trochę wyrzucony na lewą stronę, ale ścina z piłką do środka, mija Rudola i oddaje strzał po ziemi. Futbolówka zatrzymuje się dopiero w siatce bramki strzeżonej przez Załuskę
  • 48'
    Goooooool! Jarosław Niezgoda na 2:0!
  • 46'
    Buksa podaje na lewą stronę do Frączczaka, ale szybciej do piłki doskakuje Malarz
  • 45+18'
    Druga połowa właśnie wystartowała!
  • 45+17'
    Legioniści również wyszli już z szatni. Trener Jozak nie dokonał żadnych zmian w przerwie
  • 45+15'
    Pierwsi na murawie po przerwie pojawili się "Portowcy"
  • 45+11'
    Jagiellonia z kolei przegrywa 0:2 z Wisłą Płock i w tabeli "na żywo" Lech wskakuje na pierwszą lokatę. Jeżeli obecny stan utrzyma się do ostatniego gwizdka sędziego w meczach "Jagi" i "Kolejorza", Legia na koniec sezonu pojedzie do Poznania
  • 45+7'
    Oprócz meczu Legii, spoglądamy również w stronę Poznania, gdzie Lech mierzy się z Górnikiem Zabrze. Ekipa z Wielkopolski prowadzi do przerwy 1:0, i wszystko wskazuje na to, iż legioniści zakończą rundę zasadniczą na trzecim miejscu. Żeby stało się inaczej, Legia musi dzisiaj wygrać, a Lech przegrać lub zremisować z zabrzanami
  • 45'
    Arbiter kończy pierwszą część gry. Legioniści schodzą do szatni z jednobramkowym prowadzeniem
  • 44'
    Z wolnego dośrodkowuje Antolić, ale piłkę wybiją "Portowcy". Później centrować próbuje Pazdan, ale futbolówka znów spada na głowę jednego z graczy Pogoni
  • 43'
    Hołota fauluje Szymańskiego. 18-latek jest najaktywniejszym zawodnikiem Legii w dzisiejszym starciu
  • 42'
    Szymański uruchamia teraz Hamalainena, ale podaje ciut za mocno i szybciej przy piłce znalazł się Załuska
  • 41'
    "Portowcy" zagrywają długą piłkę, ale ta trafia do Remy'ego, który główką podaje do Szymańskiego. Pomocnik holuje futbolówkę, następnie rozprowadza ją na lewo do Antolicia. Chorwat następnie odgrywa do Szymańskiego, a młody zawodnik oddaje strzał, ale niestety niecelny
  • 40'
    Pressingu próbuje teraz Antolić, co przynosi efekty. Zawodnik Pogoni myli się, piłka trafia do Hamalainena, a Fin natychmiast zagrywa do Antolicia. Pomocnik Legii znajdował się jednak na spalonym
  • 37'
    Remy nie trafia w piłkę, z futbolówką zabiera się Piotrowski i biegnie prawą stroną boiska. Następnie podaje do Frączczaka, ten strzela, ale świetną interwencją na linii popisuje się Malarz
  • 33'
    Na spalonym Vesović
  • 32'
    Dobrze teraz Hamalainen naciska Rudola. Środkowy obrońca Pogoni zmuszony jest wybić piłkę na aut
  • 31'
    Po faulu jednego z legionistów, "Portowcy" wykonują rzut wolny. Wydaje się, iż Nunes będzie dośrodkowywać, ale ten strzela, a Malarz przenosi piłkę nad poprzeczką
  • 30'
    Kolejna akcja Pogoni. Buksa "nawija" Remy'ego, następnie oddaje strzał, ale skutecznie interweniuje Malarz
  • 29'
    Pierwszy raz od kilku minut, szczecinianie zagościli pod bramką Legii, ale Delev strzela niecelnie
  • 27'
    Mączyński zagrywa do Szymańskiego, młody pomocnik radzi sobie z dwoma zawodnikami Pogoni, a następnie centruje w pole karne. Piłkę wybija jeden z rywali, ta trafia pod nogi Hamalainena, i Fin, jeszcze po rykoszecie, umieszcza ją w siatce. Legia na prowadzeniu!
  • 27'
    Legia próbuje pójść za ciosem, ale Niezgoda niecelnie podaje do Szymańskiego
  • 25'
    Gol dla Legii! Autorem trafienia Hamalainen
  • 24'
    Hamalainen odbiera piłkę w centralnej części boiska, ale legioniści nie potrafią wyjść z szybką kontrą, zwalniając grę. Po wymienieniu kilku podań, na prawej flance odnalazł się Jędrzejczyk, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane
  • 23'
    Wydawało się, iż we wtorkowym meczu przeciwko Górnikowi w grze Legii coś drgnęło i teraz będzie już tylko lepiej. Początkowe dwadzieścia minut dzisiejszego spotkania na to nie wskazują, ale miejmy nadzieję, iż "Wojskowi" jeszcze się rozkręcą
  • 20'
    Z wolnego dośrodkowuje Nunes, ale piłkę chwyta Malarz. Przy okazji jeden z zawodników szczecinian został złapany na spalonym
  • 19'
    Żółtym kartonikiem ukarany Pazdan
  • 18'
    Pierwszy kwadrans meczu nie porywa, żadna z drużyn nie potrafi stworzyć klarownej sytuacji. Częściej jesteśmy świadkami niecelnych podań i złego przyjęcia piłki
  • 15'
    Kolejne niecelne podanie Remy'ego
  • 14'
    Buksa znalazł się twarzą w twarz z Malarzem, ale wcześniej sędzia liniowy uniósł chorągiewkę sygnalizując spalonego
  • 12'
    "Wojskowi" wymienili teraz kilka podań, nieco uspokajając grę, ale błąd popełnia Remy, który podaje niecelnie i Pogoń będzie mieć rzut z autu
  • 10'
    Piotrowski zagrywa z prawej strony boiska, ale Frączczak nie trafia w piłkę
  • 8'
    Niezgoda był bliski odebrania piłki Nunesowi i wyjścia sam na sam z Załuską, ale obrońca "Portowców" w ostatniej chwili zdołał podać do swojego bramkarza
  • 7'
    Ze stojącej piłki dośrodkowuje Delev, ale żaden z jego kolegów nie potrafi zakończyć tej centry strzałem i od bramki rozpocznie Malarz
  • 6'
    Remy fauluje na własnej połowie Drygasa
  • 4'
    Goście radzą sobie z wysokim pressingiem legionistów, ale podanie Frączczaka nie trafia do żadnego z partnerów
  • 4'
    Teraz to szczecinianie próbują wysokiego pressingu, chcąc odebrać piłkę legionistom około trzydziestego metra od bramki Malarza
  • 2'
    Buksa złapany na spalonym
  • 1'
    Pierwszy rzut rożny dla Legii. Dośrodkowanie Hamalainena piąstkuje Załuska
  • 0
    W końcu gramy! Rozpoczęli legioniści
  • 0
    Przypomnijmy jeszcze, że podczas spotkania, tak jak na innych stadionach w bieżącej kolejce, sędzia nie będzie mógł skorzystać z systemu VAR
  • 0
  • 0
    Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem, kibice rzucili serpentyny na boisko opóźniając rozpoczęcie meczu. Ma to związek z ogólnopolską akcją kibiców "Ostatni gwizdek! Nic o nas bez nas"
  • 0
    Sędzia Złotek wyprowadza obie jedenastki na murawę
  • 0
    Pora na "Sen o Warszawie"!
  • 0
    Legia rozpocznie spotkanie w składzie: Malarz - Jędrzejczyk, Remy, Pazdan, Hlousek - Antolić, Mączyński - Vesović, Hamalainen, Szymański - Niezgoda. Na ławce rezerwowych m.in. Michał Kucharczyk, który w ostatnich dniach wrócił do treningów z pierwszą drużyną
  • 0
    Warto podkreślić, iż przed meczem legioniści wybiegną na rozgrzewkę w koszulkach wspierających akcję #MoreThanFootball
  • 0
    "Wojskowi" plasują się obecnie na trzeciej pozycji w tabeli, z kolei szczecinie zajmują jedenaste miejsce
  • 0
    Witamy! Już o godzinie 18:00 rozpocznie się mecz 30. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa a Pogonią Szczecin!