76'
76'
84'
  • 90+5'
    Koniec! Legia Warszawa przegrywa u siebie 1:3 z Ruchem Chorzów. Jedynego gola dla warszawiaków strzelił Miroslav Radović. "Wojskowi" już w czwartek zmierzą się z Ajaksem Amsterdam w rewanżowym starciu 1/16 finału Ligi Europy. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze materiały pomeczowe
  • 90+4'
    Radović, Hlousek, poprzeczka! Ależ legioniści walczą! Vadis huknął z dystansu, do piłki dobiegł Kucharczyk i wystawił futbolówkę Radoviciovi, po chwili w konstrukcję bramki trafił Hlousek
  • 90+2'
    Niezły strzał Kazisziwiliego z dystansu. Gruzin, mimo presji dwóch rywali, soczyście kropnął, ale Hrdliczka tylko odprowadził futbolówkę wzrokiem
  • 90'
    Cztery minuty doliczone
  • 90'
    Moneta wyłuskał piłkę spod nóg Vadisa i nabił Belga. Od bramki wznowi Hrdliczka
  • 89'
    Odjidja-Ofoe do Jędrzejczyka, defensor chciał dośrodkować, lecz został zablokowany. Róg
  • 89'
    Centra Vadisa, główkował Pazdan, lecz była to zbyt lekkie uderzenie
  • 88'
    Legioniści przebywają teraz głównie na połowie Ruchu,lecz goście ofiarnie się bronią
  • 87'
    Pazdan zagrał do Radovicia, Serb ścigał się do futbolówki z Konczkowskim i grę wznowi Hrdliczka. Wydawało się jednak, że to chorzowianin jako ostatni dotknął piłkę
  • 85'
    Vadis pognał lewą flanką, minął Konczkowskiego i dośrodkował, Jędrzejczyk uderzył, lecz tor lotu piłki zmienił Radović. Serb wpisał się na listę strzelców
  • 84'
    Gol! Radović!
  • 83'
    Kazaiszwili zacentrował, główkował Hamalainen, lecz Hrdliczka nie miał problemu z interwencją
  • 83'
    Przerwa w grze. Nad stadionem pojawił się dym
  • 81'
    Niezgoda opuszcza boisko, w jego miejsce wchodzi Moneta
  • 80'
    Kopczyński zagrał do Jedrzejczyka, zakotłowało się w polu karnym, lecz żaden z partnerów nie skierował futbolówki do siatki. Legioniści walczą do samego końca
  • 78'
    Czerwona kartka dla Pazio! Ależ zagotował się obrońca, który nie wytrzymał w starciu z Jędrzejczykiem. Zawodnik Ruchu w walce o piłce, przegrał pojedynek z "Jędzą" i uderzył legionistę, za co otrzymał słuszną czerwoną kartkę. Żółtymi kartkami zostali także napomniani Jędrzejczyk oraz Grodzicki
  • 78'
    Kucharczyk do Kazaiszwiliego, lecz Gruzin na wślizgu uderzył i nie trafił w bramkę. Całą sytuację odczuł także Grodzicki, lecz kapitan Ruchu może kontynuować grę
  • 75'
    Kopczyński do Jędrzejczyka, "Jędza" zwiódł Pazio i kropnął lewej nogi w kierunku dalszego słupka. Niestety, nie był to celny strzał
  • 74'
    Vadis dośrodkował w pole karne, do bezpańskiej piłki dopadł jeszcze Kopczyński "Kopa" huknął, lecz został zablokowany
  • 73'
    Pazdan posłał głęboką centrę na Radovicia, lecz akcja spaliła na panewce
  • 72'
    Błąd Odjidji-Ofoe w środkowej strefie boiska. "Niebiescy" spokojnie tworzą akcje, oszczędzają siły i nie śpieszą się
  • 71'
    Miękka wrzutka Grodzickiego w pole karne, lecz Malarz łapie futbolówkę. Kopczyński pograł z Hlouskiem, następnie Vadis szukał Kucharczyka w polu karnym, ale szczelna defensywa rywali nie pozwala mistrzom Polski na zbyt wiele
  • 69'
    Żółta kartka dla Hrdliczki za grę na czas
  • 68'
    Guilherme, schodzi, Kazaiszwili wchodzi
  • 68'
    Radović chciał wziąć sprawy w swoje ręce, wymanewrował rywala, lecz zabrakło boiska i Hrdliczka chwycił piłkę
  • 67'
    Kowalczyk znalazł się w dogodnej sytuacji, ale został zablokowany w polu karnym przez Dąbrowskiego
  • 65'
    Korner dla Legii. Centra Vadisa, lecz piąstkuje Hrdliczka. Niezgoda był z przodu, ale zagrał niecelnie i legioniści są w posiadaniu piłki. Odjidja-Ofoe wtargnął w "szesnastkę" i zagrał do Radovicia. Kapitan Legii na wślizgu uderzył, ale piłka przeleciała ponad poprzeczką
  • 63'
    Radović przyjął piłkę w polu karnym, wycofał fo Jędrzejczyka, reprezentant Polski dośrodkował, ale Grodzicki po raz kolejny wybija futbolówkę
  • 61'
    Hamalainen zagrał do Radovicia w polu karny. Serb zastawiał się i znalazł Guilherme, lecz Brazylijczyk nie zdołał uderzyć
  • 61'
    Długa piłka Vadisa na Hamalainena, lecz Hrdliczka uprzedził Fina
  • 59'
    Grodzicki nieprzepisowo powstrzymał Odjidję-Ofoe. Rzut wolny dla gospodarzy
  • 59'
    Wrzutka Kucharczyka, Guilherme skoczył i główkował, lecz piłka po jego strzale poszybowała obok słupka
  • 58'
    Jędrzejczyk zacentrował, Kucharczyk wyskoczył do piłki, lecz Hrdliczka spokojnie wychodzi z opresji. Goście chcieli szybko wyjść z kontrą, ale legioniści powstrzymali zapędy piłkarzy Fornalika
  • 57'
    Faul Pazdana na Niezgodzie na środku boiska
  • 57'
    Hamalainena wykorzystał błąd Helika i pognał z futbolówką, dośrodkował z prawej strony, lecz Kucharczyk nie dobiegł do piłki, ponieważ centra była niedokładna
  • 56'
    Żółty kartonik dla Vadisa za dyskusje z arbitrem
  • 55'
    Kopczyński walczył w narożniku z rywalem, lecz ostatecznie grę wznowi Hrdliczka
  • 54'
    Kontra Legii. Vadis przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów i zagrał do Radovicia. Kapitan stołecznego klubu szukał Hamalainena, lecz Fin minął się z futbolówką w "szesnastce"
  • 52'
    Vadis dośrodkował, lecz Hrdliczka piąstkuje piłkę. Goście dobrze prezentują się przy Łazienkowskiej
  • 51'
    Przybecki uciekł Pazdanowi, wpadł w pole karne i wystawił piłkę Niezgodzie, który tylko dostawił nogę i dopełnił formalności
  • 50'
    Pazdan zauważył niepilnowanego Jędrzejczyka, prawy defensor dośrodkował, ale Surma zażegnał niebezpieczeństwo. Legioniści jednak chcieli zawiązać akcję, lecz mur z Chorzowa spisuje się poprawnie
  • 49'
    Niezgoda znowu rozpędzony, lecz Kopczyński wyłuskał piłkę spod nóg napastnika
  • 48'
    Konczkowski przegrał z Hlouskiem pojedynek na prawej flance, lecz cały czas przy piłce goście
  • 48'
    Długa piłka Dąbrowskiego, Hamalainen wpadł w pole karne, lecz chorzowianie skutecznie się bronią
  • 47'
    Defensywa Legii powstrzymuje Niezgodę oraz Lipskiego
  • 45+19'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+19'
    Tuż po przerwie na dwie roszady zdecydował sie Jacek Magiera. Hamalainen i Kucharczyk zmieniają Szymanskiego i Necida
  • 45+17'
    Oba zespoły wracają na murawę
  • 45+3'
    Legioniści w początkowych fragmentach spotkania dyktowali tempo, grali z polotem, lecz brakowało im ostatniego podania. Lipski strzelił z dystansu, przed zejściem do szatni uczynił to Urbańczyk i chorzowianie mają komfort przed drugą połową. Jeśli warszawiacy chcą włączyć się do walki o zwycięstwo w tym meczu, muszą się obudzić i zwiększyć poziom zaangażowania. Nie wszystko jest jeszcze stracone
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Legia do przerwy przerywa 0:2 z Ruchem przy Łazienkowskiej
  • 45+1'
    Akcja Legii. Jędrzejczyk zacentrował, Necid minął się piłką, którą musnął Hlouska, lecz obrońca huknął w trybuny
  • 44'
    Lipski zdecydował się na strzał z dystansu, lecz tym razem futbolówka przeleciała obok słupka
  • 43'
    Surma podał do Urbańczyka, pomocnik przyjął piłkę i posłał bombę na bramkę Malarza, który był bezradny
  • 43'
    Niezgoda na przebój, lecz Dąbrowski na posterunku. Obrońca nie pozwolił snajperowi na wejście w pole karne
  • 42'
    Urbańczyk do Kowalczyka. lewy obrońca zwiódł Jędrzejczyka i dośrodkował, lecz zrobił to niedokładnie
  • 42'
    Gol dla Ruchu
  • 41'
    Necid na spalonym po podaniu z głębi pola od Vadisa
  • 40'
    Pazdan świetnie przerzucił piłkę do Jędrzejczyka, prawy defensor zacentrował na Necida, Czech spojrzał, lecz w kapitalnej okazji huknął wprost w bramkarza. Szkoda
  • 39'
    Lipski do Pazio, lecz Dąbrowski wyczuł jego zamiary i przerwał akcję gości
  • 38'
    Odjidja-Ofoe do Guilherme, Brazylijczyk, będąc blisko pola karnego, odchylił się przy strzale i fatalnie się pomylił
  • 37'
    Vadis do Radovicia, Serb wtargnął w pole karne i dwukrotnie chciał miękko wrzucać. Dwukrotnie czujny był jednak Kowalczyk wespół z Helikiem
  • 36'
    Guilherme bezpardonowo sfaulowany przez Kowalczyka. Będzie stały fragment gry
  • 36'
    Dośrodkowanie Guilherme w "szesnastkę". Grodzicki wybija piłkę
  • 35'
    Urbańczyk podał do Przybeckiego, który popędził, lecz wślizg Pazdana był skuteczny. Stoper zdołał jeszcze nastrzelić skrzydłowego Ruchu i piłkę przejął golkiper Legii
  • 34'
    Vadis uporał się z trzema zawodnikami Ruchu na lewej flance, zbiegł do środka i uruchomił Guilherme. Brazylijczyk przyjął futbolówkę i szukał Necida, lecz Helik przeciął to zagranie
  • 33'
    Radović złapany na pozycji spalonej po długim podaniu od Guilherme
  • 32'
    Kolejna akcja Ruchu. Przybecki dośrodkował z lewej strony, Lipski wpadł w pole karne, lecz nie wygrał pojedynku z główkującym "Jędzą". Aut dla przeciwników
  • 31'
    Pół godziny gry za nami. Legioniści są wyraźnie stroną dominującą, ale będąc blisko "szesnastki" gości, brakuj im ostatniego podania
  • 31'
    Błąd Kopczyńskiego i Niezgoda włączył piąty bieg. 21-latek pognał na bramkę Malarza, uderzył, lecz w ostatniej chwili został zablokowany przez Dąbrowskiego
  • 29'
    Guilherme zszedł do środka i dośrodkował w pole karne. Centra, dla Hlouska, okazała się jednak zbyt głęboka
  • 29'
    Vadis przerzucił ciężar gry na prawą stronę do Jędrzejczyka, ale reprezentant Polski nie dobiegł do piłki
  • 28'
    Odjidja-Ofoe odwrócił się i zagrał w tempo do Radovicia. "Miro" pomknął prawą flanką, lecz na jego drodze stanął Grodzicki
  • 27'
    Centra Vadisa. Dąbrowski szukał sobie miejsce, ale Hrdliczka wyszedł z bramki i oddalił zagrożenie. Radović chciał jeszcze poszukać okazji, ale Serb dośrodkował już będąc poza linią końcową
  • 26'
    Jędrzejczyk wymanewrował rywala i dośrodkował, piłkę zgarnął Hlousek, który jednak spowolnił akcję. Gospodarze cały czas w posiadaniu futbolówki. Teraz Pazio faulował "Jędzę"
  • 24'
    Hlousek otrzymał piłkę od Odjidji-Ofoe i od razu szukał Radovicia. Czech podał prostopadle do wbiegającego "Rado", ale było to zbyt mocne zagranie
  • 23'
    Vadis idealnie wypuścił w pole karne Guilherme. "Gui" pobiegł i huknął, a Hrdlicka - na raty - obronił uderzenie Brazylijczyka. Było groźnie!
  • 23'
    Guilherme zszedł do środka i wrzucił w pole karne, do piłki wyskoczył Necid i Radović, ale akcja spaliła na panewce
  • 22'
    Radović do Hlouska, lewy defensor wrzucił, lecz gospodarze minęli się z futbolówką. Po chwili z kontrą chciał wyjść Niezgoda, lecz potknął się i stracił równowagę
  • 21'
    Dąbrowski dokładny przerzut do Vadisa, Belg przejął piłkę, lecz finalnie nie mógł z nią nic zrobić. Warto pochwalić stopera Legii za niezłe zagranie
  • 19'
    Jędrzejczyk zszedł do środka i posłał długie górne podanie na Necida, lecz szybciej do piłki dopadł Hrdlicka
  • 19'
    Kowalczyk do Pazdio, a ten nastrzelił Jędrzejczyka. Aut dla gości
  • 18'
    Vadis poszedł na przebój, lecz będąc pod presją stracił piłkę. Sytuację próbował jeszcze ratować Szymański, który sfaulował oponenta
  • 16'
    Odjidja-Ofoe zacentrował, piłka minęła prawie wszystkich zawodników, lecz z trudnej pozycji futbolówkę głową uderzył Radović. Strzał daleki od ideału
  • 15'
    Wymiana podań między Vadisem a Guilherme. Brazylijczyk upadł po kontakcie z Pazio i będzie rzut wolny
  • 14'
    Lipski kropnął bezpośrednio z rzutu wolnego. Piłka poszybowała w samo okienko
  • 13'
    Szymański wpadł w pole karne, wymanewrował rywala i wywalczył aut. Chorzowianie chcieli szybko odpowiedzieć. Sporo wiatru z przodu zrobił Niezgoda, napastnik został sfaulowany przez Pazdana. Ruch będzie miał stały fragment blisko bramki Malarza
  • 11'
    Jędrzejczyk zagrał do Radovicia, "Rado" pobiegł do linii końcowej, dośrodkował, w polu karnym był Szymański, lecz poślizgnął się. Futbolówkę próbował przechwycić jeszcze Vadis, lecz Belg nie zdołał oddać celnego strzału
  • 10'
    Dąbrowski chciał przerzucić ciężar gry na lewą stronę, lecz stoper źle wykonał ten przerzut i grę wznowi Hrdlicka
  • 9'
    Radović do Hlouska, czeski defensor posłał płaską centrę, lecz goście wybijają futbolówkę
  • 8'
    Warszawiacy spokojnie kreują sytuację, lecz teraz popełnili błąd w środku pola. Przybecki jednak stracił futbolówkę i "Wojskowi" mogli odetchnąć
  • 6'
    Nieprzyjemne zderzenie Kopczyńśkiego z Niezgodą. Obaj zawodnicy już pod opieką medyków
  • 4'
    Odjidja-Ofoe wyszedł z kontrą i zagrał do wybiegającego Necida. Czech uderzył, lecz został lekko zblokowany przez defensora Ruchu, Grodzickiego
  • 3'
    Znowu Odjidja-Ofoe wtargnął w pole karne, lecz nie wiedział co zrobić z piłką i w efekcie ją stracił będąc osaczony przez trójkę defensorów chorzowskiego klubu. Dobrze powalczył jednak Jędrzejczyk. Obrońca Legii wyłuskał piłkę Kowalczykowi, mocno dośrodkował, lecz legioniści nie skierowali futbolówki do siatki
  • 2'
    Vadis dośrodkował w pole karne, piłka spadła pod nogi Radovicia, lecz z akcji nic nie wyszło. Po chwili Serb zabrał się z futbolówką, zszedł do środka i uderzył zza "szesnastki". Strzał był mocny, lecz niecelny
  • 1'
    Strata Kopczyńskiego na połowie Ruchu, gości chcieli uruchomić Niezgodę, lecz Pazdan przeciął podanie
  • 0
  • 0
    Obie ekipy już na boisku. Zaraz zaczynamy!
  • 0
    Czas na "Sen o Warszawie"!
  • 0
    Garść statystyk przed spotkaniem z "Niebieskimi"
  • 0
    Witamy! Już za nieco ponad godzinę rozpocznie się mecz pomiędzy Legią Warszawa a Ruchem Chorzów w ramach 22. kolejki Lotto Ekstraklasy.
  • 0
    Skład "Wojskowych" wygląda następująco: Malarz - Jędrzejczyk, Dąbrowski, Pazdan, Hlousek - Kopczyński, Szymański - Radović, Odjidja-Ofoe, Guilherme - Necid!
Legia WarszawaRuch Chorzów
14'

14' Patryk Lipski

42'

42' Maciej Urbańczyk