indywidualna akcja Sebastiana Szałachowskiego - minął Chaveza i na dużym luzie plasowanym uderzeniem pokonał Jovanicia
    zamieszanie w polu karnym Legii i sporo szczęścia
  • 87'
    Radović faulowany na 25 metrze, Rzut wolny dla Legii
  • 86'
    Szałach wychodził na czystą pozycję i został zatrzymany przez Chaveza. Gwizdek arbitra milczy
  • 85'
    zmiana w Legii za Kucharczyka wchodzi Szałachowski
  • 84'
    wolny dla Wisły, przejęcia piłki ale fatalne zachowanie Gola
  • 82'
    Kiełbowicz pierwszy kontakt z piłką ale zagrał wprost w ręce Jovanicia
  • 82'
    za Kowalskiego pojawił się Rios
  • 81'
    Kucharczyk w tempo do Rzeźniczaka, a ten powalony na ziemię. Rzut wolny
  • 81'
    zmiana w Legii za utykającego Wawrzyniaka pojawił się Tomasz Kiełbowicz
  • 81'
    żółta kartka dla Dragana Palijicia
  • 79'
    akcja Małeckiego zatrzymana przez Rzeźniczaka, pomocy medyków wymaga Wawrzyniak
  • 79'
    strzał Małeckiego z 15 metrów zablokował Kuba Rzeźniczak
  • 78'
    szansa Cabrala, ale Argentyńczyk przewrócił się w polu karnym
  • 77'
    po kornerze szybko wywalczony rzut wolny tuż przy linii pola karnego
  • 77'
    Radović jednak trafił w mur
  • 76'
    Manu ładnie minął rywala na prawej stronie zagrał do Cabrala, ten uderzył z woleja ale trafił w jednego z defensorów i rzut rożny
  • 74'
    Dobra akcja Wawrzyniaka, ale jego intencji nie zrozumiał Felix Ogbuke
  • 74'
    za Jirsaka na boisku pojawił się Łukasz Garguła
  • 73'
    Chavez powstrzymał szarżującego Manu
  • 71'
    Cabral dośrodkowywał, ale obrońcy Wisły zdołali wybić futbolówkę
  • 71'
    żółta kartka dla Alejandro Cabrala
  • 70'
    Radović wywalczył rzut rożny
  • 69'
    strzał Gola ale fatalnie wykonany
  • 68'
    zmiana w Legii za Macieja Rybusa pojawił się Felix Ogbuke
  • 66'
    Manu zagrał do Kucharczyka i... zabrakło niewiele. Piłka po uderzeniu "Kucharza" przeszła metr nad poprzeczką
  • 64'
    piękny strzał z dystansu Kucharczyka, Jovanić odbił do boku piłkę. Dopadł do niej jeszcze Rzeźniczak ale zagrał wprost w ręce bramkarza Wisły
  • 62'
    faul na Wawrzyniaku, rzut wolny
  • 62'
    Dośrodkowywał Rybus ale nic z tego nie wyszło
  • 61'
    żółta kartka dla Jakuba Rzeżniczaka za faul na Małeckim
  • 58'
    40 metrowy rajd Rzeźniczaka zakończony podaniem do Manu, ale Portugalczyk zwolnił akcje
  • 56'
    akcja Manu i piłka w rękach Jovanicia
  • 54'
    wolny dla Legii, dorzucał Rybus ale wprost na głowę Chaveza
  • 52'
    środkowy sektor dolnej części Żylety się rozstąpił. Na gnieździe stanęła kukła Donalda Tuska, zaś część fanów utworzył napis "Twardy kibol z młyna"
  • 51'
    akcja Wisły, faulował Radović. Dośrodkowanie i... sytuacja opanowana
  • 49'
    rzut wolny dla Wisły na 40 metrze
  • 49'
    Małecki w pole karne, ale legioniści spokojnie kontrolowali lot piłki
  • 47'
    na Żylecie muzyka z głośników "Na plaży fajnie jest..."
  • 47'
    Kucharczyk sam na sam ale górą Jovanić
  • 45+23'
    Druga połowa ropoczęta
  • 45+5'
    koniec pierwszej połowy spotkania - Legia - Wisła 1:0
  • 45+3'
    1:0 Goooollll Alejandro Cabral
  • 45+3'
    Cabral uderzył w lewy róg, Jovanić go wyczuł ale strzał był tak precyzyjny, ze piłka zatrzepotała w siatce
  • 45+2'
    sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry, w bramce Wisły staje Milan Jovanić
  • 45+2'
    jedenastkę będzie wykonywał Alejandro Cabral
  • 45+2'
    Jovanić wszedł za Meliksona
  • 45'
    po pięknym zagraniu Cabrala, Radović wpadł w pole karne i został powalony przez Pareikę
  • 45'
    bramkarz Wisły zobaczył czerwoną kartkę
  • 44'
    karny dla Legii!
  • 42'
    akcja Legii, Rybus strzelał ale piłkę złapał Pareiko
  • 41'
    Rzeźniczak skiksował i Genkov znalazł sie sam przed Skabą. Ostatecznie zagrał na środek pola karnego, strzał został zablokowany a dobitkę Bułgara obronił Skaba
  • 40'
    kolejny wolny dla Wisły, Małecki zagrywał w pole karne do Kowalskiego ale poradził sobie z nim Cabral
  • 39'
    Małecki zagrał świetną piłkę do Genkova, Bułgar z kilku metrów trafił wprost w Skabę
  • 39'
    kontra Legii, ale podanie Rzeźniczaka padło łupem obrońców
  • 38'
    Kucharczyk czysto odbiera piłkę Palijiciovi ale sędzia dopatrzył się faulu
  • 36'
    akcja Manu lewą stroną zakończona złym dośrodkowaniem
  • 35'
    akcja Wisły i... od bramki zacznie Skaba
  • 34'
    świetne zagranie Rzeżniczaka do Radovicia, ale Serb przegrał pojedynek z Chavezem
  • 32'
    strzał Kucharczyka i łapie Pareiko
  • 31'
    Cabral zagrywał do Kucharczyka i... Chavez na rzut rożny
  • 30'
    Komorowski był opatrywany, ale gra już została wznowiona
  • 28'
    akcja Wisły, dośrodkowanie i... sytuację wyjaśnił Jędrzejczyk z Komorowskim
  • 27'
    Małecki zwiódł Rzeźniczaka, strzelił na bramkę ale pewnie Wojtek Skaba
  • 26'
    fajna akcja Legii i piłkę w ostatniej chwili zdjął z głowy czubkiem buta Kowalski
  • 25'
    Strzał Siwkaowa, piłkę odbił jeszcze Komorowski i... w ostatniej chwili Skaba na rzut rożny
  • 25'
    z kornera nic gościom nie wyszło, akcję już rozpoczęła Legia
  • 24'
    rzut wolny dla Wisły na 35 metrze
  • 23'
    tym razem róg dla Legii, dośrodkowanie Rybusa, po chwili poprawka do Kucharczyka ale połapali się w tym defensorzy Wisły
  • 23'
    Kucharczyk długa piłka do Rybusa, ale ten uprzedzony przez Pareikę
  • 21'
    Małecki dośrodkował tak, że od autu rozpocznie Legia
  • 20'
    akcja Rado, któremu Chavez wybił piłkę na róg. Gwizdek arbitra jednak znów milczy
  • 20'
    korner dla Wisły
  • 19'
    akcja Wisły ale Jędrzejczyk wygrał powietrzny pojedynek z Genkovem
  • 18'
    z kontrą ruszał Manu, ale został powalony przez Jirsaka, który ujrzał żółtą karkę
  • 17'
    Gol przejmuje piłkę w środku pola ale sędzia przerywa akcję. Tymczasem w pobliżu gniazda na Żylecie znalazł sie Krzysztof Kononowicz
  • 17'
    Małecki strzela, Skaba łapie ale sędzia wymyślił rzut rożny
  • 14'
    kolejny wolny dla Legii - dorzucał będzie Rybus
  • 14'
    strzelał Jędrzejczyk, ale piłka przeleciała nad bramką Wisły
  • 13'
    Manu dośrodkował na dalszy słupek długą piłkę do Kucharczyka, ten pięknym wolejem pokonał Pareikę ale sędzia dziś jak na razie gwiżdże tylko dla Wisły...
  • 13'
    faulowany Jędrzejczyk, kolejną akcję konstruuje Legia
  • 12'
    Goll - Michał Kucharczyk ale sędzia nie uznaje bramki...
  • 11'
    Manu dorzuca w pole karne i trafia w rękę Sobolewskiego. Sędzia nie reaguje - sędzia kalosz krzyczą złowieszcze trybuny
  • 10'
    szarża Rzeźniczaka częściowo zatrzymana przez Meliksona, akcję po chwili dalej kontynuował Manu
  • 9'
    szarżował Manu, padł w polu karnym. Gwizdek sędziego milczy, trybuny skandują sędzia kalosz
  • 8'
    na Żylecie piknik - kibice podrzucają piłki plażowe, podają sobie dmuchany materac, kółko ratunkowe
  • 7'
    Dośrodkowanie Wawrzyniaka i piłka w rękach golkipera Wisły
  • 6'
    akcja Wawrzyniaka ale ostatecznie tylko aut dla Legii z lewej strony boiska
  • 5'
    ni to strzał, ni to dośrodkowanie Rybusa i od bramki zacznie Pareiko
  • 4'
    akcja Manu prawą stroną i faul - wolny dla Legii na wysokości pola karnego
  • 2'
    Pierwsza akcja Legii Rzeżniczak dośrodkowywał do Rybusa, ale ten przegrał główkę z rywalami
  • 0
    Za chwilę początek spotkania, na stadionie "Sen o Warszawie"
  • 0
    Kapitanem zespołu Legii będzie dziś Miroslav Radović
  • 0
    Znamy skład Legii - 84. Wojciech Skaba 25. Jakub Rzeźniczak 2. Artur Jędrzejczyk 17. Marcin Komorowski 14. Jakub Wawrzyniak 9. Manu 5. Janusz Gol 27. Alejandro Cabral 32. Miroslav Radović 31. Maciej Rybus 18. Michał Kucharczyk
  • 0
    Za 20 minut początek spotkania
  • 0
    Zapraszamy na nasze relacje z meczu Legii z Wisłą czyli zdobywcy Pucharu Polski ze zdobywcą mistrzostwa Polski. Zapraszamy
Legia WarszawaWisła Kraków
18'

18' Tomas Jirsak

45' Alejandro Cabral (k.)

45'

45' Serei Pareiko

71' Alejandro Cabral