08-09-2012 11:00
Marcin Borski (Warszawa)
52'
  • 90'
    Z rzutu rożnego dośrodkował Salinas, Gąsior przedłużył zagranie, a Czarnecki wpakował piłkę praktycznie do pustej bramki
  • 90'
    Koniec meczu.
  • 89'
    Salinas rozgrywa piłkę na jeden kontakt z Radoviciem, ten drugi strzela i piłka po nodze wychodzi za boisko.
  • 89'
    Gooool! Czarnecki 2:0
  • 88'
    Legia cały czas w natarciu, ale brakuje dobrego ostatniego podania.
  • 87'
    Dobra wrzutka Kiełbowicza, ale Czarnecki nie zdołał skierować piłki w stronę bramki
  • 87'
    Dobry odbiór Gąsiora w środku boiska
  • 87'
    Czarnecki wychodzi sam na sam, ale górą bramkarz gospodarzy co spotyka się z gromkimi brawami
  • 85'
    Żółta kartka dla Graczyka za faul na Radoviciu
  • 85'
    Niestety po rozegraniu , Rado znalazł się na spalonym
  • 84'
    Bogusławski zatrzymuję akcję Mazura
  • 82'
    Choto powalony w środku pola
  • 82'
    "Dixi" kapitalnie zatrzymuje szarżującego Słockiego
  • 81'
    Niecelna wrzutka Jędrzejczyka
  • 80'
    Faulowany w środku pola gracz Mazura
  • 79'
    Gol uderzył neichcący w twarz rywala, który leży teraz na murawie
  • 79'
    Kopczyńskiego zmienia Marcel Gąsior
  • 77'
    Nie forsują się już legioniści, spokojnie konstruują akcję
  • 77'
    Czarnecki do Salinasa i mamy róg po jego wrzutce
  • 75'
    Rywale walczą o każdą piłkę i starają się przerywać nasze akcje, ale są po prostu słabsi
  • 75'
    Uderzenie Radovicia pewnie łapie bramkarz Mazura
  • 74'
    Radović bezlitośnie minął Żurawskiego, zagrał do Gola, który posłał futbolówkę tuż obok bramki
  • 72'
    Wolny dla Legii. Dziwnie rozegrał go Gol i straciliśmy piłkę
  • 72'
    Na spalonym Czarnecki
  • 70'
    Salinas niesamowicie zabawił się z Żurawskim, któremu puścił piłkę dziurą i dobrze poszedł na bramkę rywali, ale jego wrzutkę zablokował i wybił na róg przeciwnik
  • 70'
    Szybko tracimy piłkę po stałym fragmencie gry
  • 70'
    Kopczyński wystawił piłkę Salinasowi, a ten technicznie strzelił na bramkę Mazura. Piłka poleciała obok bramki
  • 68'
    Salinas z dystansu, ale obok bramki. Slaby strzał
  • 67'
    Kopczyński wrzucał w pole karne, ale po chwili strzał Kiełbowicza został zablokowany
  • 66'
    Kopczyński w pole karne do Radovicia, który wystawia piłkę Golowi, a ten przewraca się i znów nie trafia w futbolówkę
  • 65'
    Salinas poczarował rywala na skrzydle, ale musiał zagrać do tyłu
  • 63'
    Płaska wrzutka Jędrzejczyka przejęta przez defensora rywali, po chwili zawodnika Mazura w pełnym biegu sfaulował Gol
  • 63'
    Radović dobrze wypuścił Salinasa w uliczkę, który w sytuacji sam na sam uderzył wprost w kładącego się golkipera rywali
  • 62'
    Niecelne podanie Kopczyńskiego na skrzydło do Jędrzejczyka
  • 62'
    Świetnie piłkę rywalowi zabrał Salinas, który przerzucił ciężar gry na lewą stronę
  • 62'
    Zablokowane dośrodkowanie Jedrzejczyka
  • 60'
    Prosta strata Bogusławskiego, którą prawie wykorzystał Słocki, ale uderzył nad bramką
  • 59'
    Następna, nieudana wrzutka Salinasa,..
  • 58'
    Radović na skrzydło do Jędrzejczyka, który nie dał rady przejść rywala
  • 57'
    Radović za długo kiwał się w polu karnym rywali, podał do Kiełbowicza, który wgrał futbolówkę w ręce bramkarza
  • 56'
    Wymieniali, wymieniali, wymieniali podania legioniści, aż nie byli w stanie przedostać się pod bramkę rywali i srtacili piłkę
  • 56'
    Jędrzejczyk fauluje rywala, który wznawia grę podaniem do tyłu
  • 54'
    Skaba ryzykownie przed polem karnym po błędzie obrony, ale wygrał dwie główki i uratował sytuację
  • 54'
    Gol upadł przed polem karnym, ale mamy jedynie kontrę Mazura zastopowaną przez Bogusławskiego
  • 53'
    Czarnecki strzelił prawie jak Robert Demjan w poniedziałek. Najpierw huknął w poprzeczkę, a po chwili spokojnie dobił piłkę, posyłając ją obok bramkarza. W poprzednim sparingu z Mazurem, Bartek też strzelił gola
  • 53'
    Mocny strzał Kopczyńskiego, piłka poleciała minimalnie niecelnie
  • 53'
    Zablokowane uderzenie Czarneckiego po podaniu od Radovicia i mamy rzut rożny
  • 51'
    1:0 Bartłomiej Czarnecki!
  • 50'
    Czarnecki wywalczył rzut rożny po tym jakjego zablokowanie z prawej flanki zostało zablokowane
  • 49'
    Róg dla Legii, w narożniku jest Salinas, ale jego wrzutka wybita z pola karnego. Do piłki doszedł Kopczyński, ale uderzył nad bramką
  • 48'
    Daniel Iwan z dystansu, ale wprost w Skabę
  • 48'
    Prosta strata strata Bogusławskiego, ale na szczęście bez konsekwencji
  • 47'
    Trzaskowski nie opanował piłki w naszym polu karnym, ale Mazur i tak ma róg
  • 46'
    Na spalonym Radović
  • 45+19'
    Czarnecki i Turzyniecki zameldowali się na boisku w miejsce Koseckiego oraz Mizgały
  • 45+17'
    Piłkarze Legii wracają na boisko
  • 45+17'
    Mazur zmieni całą jedenastkę
  • 45+1'
    Radović do Gola, który wbiegał w pole karne, ale Janusz potknął się i nie doszedł do podania
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy
  • 45'
    Salinas z 16 metrów uderzał w stronę dalszego słupka, ale dobrze spisał się Pusek, który odbił piłkę na róg
  • 45'
    Krystosiak wybija piłkę z pola karnego po wrzutce Salinasa z rogu
  • 44'
    Jagodziński wychodził sam na sam ze Skabą, ale był na spalonym
  • 44'
    Rzeźniczak jednak nie może grać dalej, a zastępuje go Łukasz Bogusławski
  • 43'
    Dobrze pokazał się w defensywie Jędrzejczyk, który przejął piłkę
  • 41'
    Rzeźniczak grę będzie kontynuował z opatrunkiem na głowie
  • 40'
    Powalony Rzeźniczak potrzebuje pomocy lekarzy
  • 39'
    "Zawiesinkę" do Gola zagrał Rzeźniczak, ale piłkę złapał golkiper rywali
  • 39'
    Radović fauluje przeciwnika, który rozpoczyna akcję Mazura. Drużyna z Karczewa spokojnie wymienia podania na swojej połowie
  • 38'
    Fajnie położony jest stadion Mazura, tuż za jedyną trybuną mamy jeziorko i plaże :)
  • 37'
    Kolejną wrzutkę Paragwajczyka łapie Pusek
  • 37'
  • 36'
    Wrzutka Salinasa z rogu i za boisko wybija Krystosiak. . Kolejny korner
  • 35'
    Strata Serba, kontra Mazura, Piłkę do Suchockiego stopuje Kiełbowicz
  • 35'
    Kiełowicz z rzutu wolnego uderza wprost w mur
  • 35'
    Rzut rożny dla Legii
  • 34'
    Faulowany Mizgała, szybko wznowiona gra, piłkę ma już przy nodze Radović
  • 33'
    Radović traci piłkę po nieudanej rulecie i chcąc ją odzyskać fauluje defensora rywali
  • 33'
    Na spalonym Lewicki
  • 32'
    Rzeźniczak i Choto wspólnie zatrzymują Jagodzińskiego
  • 31'
    Kolejny spalony Salinasa. Tempo gry znacząco spadło
  • 30'
    Rzeźniczak wyprzedził rywala, wgrał płaską piłkę w pole karne, ale akcja została przerwana przez Sochockiego
  • 29'
    Choto fantastycznie przerywa akcję Lewickiego
  • 29'
    Po starciu z Puckiem, w polu karnym pada Kosecki, ale nie ma mowy o karnym, mamy jedynie róg
  • 29'
    Najpierw Kiełbowicz, potem Salinas, ale piłka zostaje przejęta przez rywali
  • 28'
    Ciekawostka: Wokół płotu okalającego boiska, stoją rowery i motory :-)
  • 26'
    Kosecki wychodził sam na sam z Puskiem, ale liniowy podniósł chorągiewkę
  • 26'
    Gol traci piłkę po nieudanym dryblingu
  • 25'
    Radović do Kiełbowicza, a ten na spalonym
  • 25'
    Po chwili na spalonym Iwan z Mazura
  • 24'
    Salinas w pole karne, ale piłka błyskawicznie wykopana w bezpieczną strefę boiska przez jednego z rywali
  • 23'
    Kiełbowicz niecelnie podał do Kopczyńskiego, ale błąd kolegi naprawił Gol
  • 22'
    Słabiutka wrzutka Rzeźniczaka, który prezentuje się dziś przeciętnie, szczególnie w ofensywie
  • 21'
    Niezłą wrzutkę Kiełbowicza wybija z pola karnego Krystosiak
  • 21'
    Niedokłądnie zagrał Zieliński i od autu Kiełbowicz
  • 20'
    Długo wymieniali podania i kiwali się z rywalami legioniści, wreszcie w pole karne wpadł Radović, ale jego uderzenie od bił nogą golkiper rywali
  • 19'
    Wojciechowski uwolnił się spod opieki Koczyńskiego i strzelił z 30 metrów wprost w... plecy Dicksona Choto
  • 18'
    Gol do Kiełbowicza na lewe skrzydło, a piłkę po dograniu łapie Dominik Pusek
  • 17'
    Chwila przestoju w grze, trochę mniej dzieje się na boisku
  • 17'
    Faulowany w środku pola Wojciechowski przez Kopczyńskiego
  • 15'
    Dobra wrzutka Mizgały i bardzo dobra główka Gola. Piłkę przeniósł jednak nad poprzeczką Pusek
  • 15'
    Po rzucie rożnym niebezpieczeństwo szybko zażegnują gospodarze
  • 14'
    Kontra Legii, dobrze szedł na obieg Kiełbowicz Jakubowi Koseckiemu, ale ten za późno go zobaczył i stracił
  • 14'
    Kiełbowicz zablokowany i może kolejny raz podążać do narożnika boiska
  • 13'
    Wrzutka Kiełbowicza ląduje na głowie Gola, który posłał futbolówkę nad poprzeczką
  • 12'
    Mizgała uderzał z pola karnego, ale jego strzał odbił bramkarz. Szkoda, że nie strzelił z pierwszej piłki. Mamy róg
  • 11'
    Kolejna wrzutka Salinasa z rożnego nie przyniosła skutku, z dystansu starał się strzelać Kopczyński, ale futbolówka ugrzęzła między nogami obrońców
  • 10'
    Radović faulowany z prawej strony, na wysokości pola karnego
  • 10'
    Dorzucał Salinas, ale piłkę wybił na róg defensor gospodarzy
  • 9'
    Kopczyński fauluje Zielińskiego na 30 metrze
  • 9'
    Krystosiak z wolnego, ale bardzo słabo i piłkę łapie Skaba
  • 8'
    Kiełbowicz zmusza Sochockiego do straty, ale po chwili Salinas zalicza kolejne niecelne dośrodkowanie
  • 8'
    Rzut rożny dla Mazura po nieporozumienie obrońców Legii
  • 8'
    Groźny strzał Iwana po rożnym, ale dobrze spisał się Skaba
  • 7'
    Zły przerzut Jędrzejczyka i od autu rozpoczyna Mazur
  • 6'
    Kosecki ładnie do Salinasa na lewe skrzydło, ale ten niecelnie dośrodkowuje
  • 5'
    Salinas prostopadle do Koseckiego, ale piłkę przejął defensor rywali
  • 4'
    Lewicki wrzucał piłkę w nasze pole karne po niezłej akcji Mazura, ale piłkę wybił głową Jędrzejczyk
  • 2'
    Zablokowane dośrodkowanie Rzeźniczaka i mamy rzut rożny
  • 2'
    Salinas po krótkim rozegraniu z Radoviciem wgrywa futbolówkę w pole karne, ale bez zarzutu spisali się defensorzy rywali, którzy oddalili zagrożenie
  • 1'
    Mizgała szarżował prawą stroną boiska i dogrywał do Salinasa w pole karne, ale futbolówka padła łupem obrońców
  • 1'
    Faulowany w środku pola Radović
  • 1'
  • 0
    Legia zagra dziś w białych koszulkach, Mazur w czerwonych. Obie ekipy założą czarne spodenki
  • 0
    Od razu widać różnice w rozgrzewce pomiędzy legionistami, a rywalami
  • 0
    Oto skład Legii: Skaba - Rzeźniczak, Astiz, Choto, Kiełbowicz - Salinas, Gol, Kopczyński, Mizgała - Radović - Kosecki
  • 0
    Witamy z Karczewa! Pogoda dobra do gry, piłkarze obu zespołów już na rozgrzewce
Mazur KarczewLegia Warszawa
52'

52' Bartłomiej Czarnecki i