88'
  • 90'
    Koniec. Legia wygrała 3:0 ze Stalą Rzeszów!
  • 88'
    3:0 dla Legii! Po zagraniu Strzałka, Nawrocki wślizgiem umieścił piłkę w siatce z najbliższej odległości
  • 86'
    Awantura trwa w najlepsze, sędzia zawołał do siebie Rose i jednego z zawodników Stali Rzeszów i pokazał im po żółtej kartce
  • 86'
    Kapustka sfaulowany przy wyprowadzeniu piłki, legionistom ostro puściły nerwy, doszło do awantury
  • 84'
    Dośrodkowanie w pole karne, uprzedzony Hładun, ale piłka została przedłużona, czekał na nią Rosołek
  • 84'
    Długi przerzut do Kłosa, który w pojedynku z Celhaką wywalczył rzut rożny
  • 83'
    Rzut wolny dla Stali, ale piłka wycofana na swoją połowę
  • 83'
    Żółte kartki dla Josue i Kłosa
  • 82'
    Kontra Legii, Kapustka do Josue, ten zaczął się kiwać i spowolnił tempo akcji
  • 81'
    O ile gra w pierwszej połowie mogła się podobać, to w drugiej jest pod tym względem dużo gorzej
  • 81'
    Rosołek wybił piłkę do przodu po centrze Stali w pole karne
  • 81'
    Stal dośrodkowała w pole karne, ale Nawrocki wybił piłkę na korner
  • 79'
    Stal miała kontrę, z którą nic nie wyszło
  • 79'
    Ruszył z akcją Strzałek, ale zagrał wprost pod nogi rywala
  • 78'
    Rosołek podał do Kramera, który znalazł się na spalonym
  • 78'
    Kontra Stali, groźna akcja, ale strzał zablokowany
  • 78'
    Celhaka do Wszołka, ten do Josue, który zbiegł do środka, ale niedokładnie dośrodkował krzyżakiem
  • 77'
    Legia buduje akcję, długie podanie do Kramera od Nawrockiego, ale Słoweniec stracił piłkę. Po chwili był przechwyt, Rosołek był sam na sam, jego strzał obronił bramkarz. Poza tym, był spalony
  • 75'
    Zmiana w Stali
  • 75'
    Stal przejęła piłkę w środku pola, próba zagrania dalekiego podania, ale na spalonym Sadłocha
  • 75'
    Korner dla Stali. Dośrodkowanie na dalszy słupek, ale Celhaka, który wyskoczył najwyżej, wybił piłkę
  • 73'
    Wszołek zagrał krótko, na wysokości pola karnego, do Strzałka, ten minął dwóch rywali, ale uderzył wprost w bramkarza
  • 72'
    Kapustka próbował podawać do wbiegającego w pole karne Wszołka, ale zrobił to na tyle niedokładnie, że piłka w rękach bramkarza
  • 71'
    Bramkarz piąstkował dośrodkowanie Josue
  • 71'
    Wszołek znalazł się na pozycji skrzydłowego, dogrywał w pole karne, ale Ławrynowicz zablokował podanie wślizgiem. Legia ma korner
  • 70'
    Josue uderzył sprzed pola karnego, ale jego strzał zablokował Wrona. Stal ruszyła z kontrą, Sadłocha był w polu karnym, ale Hładun wyłuskał piłkę spod jego nóg
  • 67'
    Długie zagranie Josue do Kramera, na wolne pole, ale poradził sobie z nim Góra
  • 66'
    Celhaka gra na lewej obronie, Wszołek na prawej
  • 66'
    Strzałek zagrał z Josue, Portugalczyk podał do młodzieżowca, ale we wszystkim połapał się Góra
  • 65'
    Żółta kartka dla Wrony za faul na Josue
  • 64'
    Ribeiro podał do wbiegającego w pole karne do Sokołowski, który oddał strzał, ale bramkarz odbił piłkę instynktownie
  • 64'
    Kramer na spalonym, mocno protestował, z uwagi na to, że Rosołek wybiegał mu za plecy i mógł dopaść do piłki, ale sędzia pozostał nieugięty
  • 63'
    Małecki uderzał nad poprzeczką, z głowy, groźna akcja
  • 62'
    Trzy zmiany w Legii. Wszołek za Baku, Celhaka za Johanssona, Strzałek za Ribeiro
  • 61'
    Zmiany w Stali, zmieniła się praktycznie połowa składu
  • 59'
    Żółtą kartką został ukarany Kramer, który ostro sfaulował bramkarza
  • 59'
    Przepraszamy za chwilową przerwę, problemy techniczne
  • 49'
    Sadłocha oddał strzał przy asyście Nawrockiego, piłka poszybowała obok braki Hładuna
  • 48'
    Sokołowski starł się z Wroną, sędzia przerwał grę. Rzut wolny dla Stali
  • 47'
    Strzał Sokołowskiego zablokowany
  • 47'
    Na boisku w Legii są teraz: Hładun, Rosołek, Nawrocki, Ribeiro, Sokołowski, Rose, Josue, Kapustka, Kramer, Baku, Johansson
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi 2:0 ze Stalą Rzeszów
  • 45'
    Okres spokojniejszej gry z obu stron, trochę błędów w środku pola
  • 44'
    W zupełnie niegroźnej sytuacji, wydawało się, że Miszta faulował rywala, ale tak się nie stało. Przewinienia nie było
  • 44'
    Jędrzejczyk do Ribeiro, ten do Carlitosa, ale stracił piłkę
  • 43'
    Nawrocki rozegrał z Augustyniakiem, ale ten drugi stracił piłkę. Stal próbowała wyjść z akcją, lecz Miszta przeciął prostopadłe podanie
  • 39'
    Baku do Augustyniaka, który huknął z 13. metra, Pęksa odbił ją przed siebie, Augustyniak próbował do niej dopaść, ale bramkarz Stali wyszedł z opresji
  • 38'
    2:0 dla Legii. Baku, po podaniu Carlitosa, wbiegł w pole karne, uderzył obok bramkarza
  • 37'
    Dośrodkowanie Legii, Muci faulował w ataku
  • 34'
    Faul Johanssona w środku pola. Poszła kontra Stali, dośrodkowanie w pole karne, ale z piłką minął się zawodnik gości
  • 33'
    Augustyniak ruszył do akcji, po chwili Carlitos dryblował, znalazł do Muciego, ale w to wszystko włączył się Kłos, który musnął piłkę i został sfaulowany
  • 33'
    Legia spokojnie rozgrywa piłkę w strefie obronnej, choć piłkarze Stali podeszli wysoki pressingiem, z którym "Wojskowi" dali sobie radę
  • 32'
    Wysoki pressing, tym razem Carlitos uniemożliwił wyjście z piłką Głowackiemu. Skończyło się na wrzucie z autu
  • 31'
    Dynamiczny Baku odebrał piłkę, zagrał do Slisza przed pole karne, ten odegrał do Ribeiro, który uderzył płasko, lecz trafił w boczną siatkę
  • 31'
    Okres dobrej, fajnej, ofensywnej dobrej dla oka, 20-minutowej gry Legii
  • 30'
    Kolejna akcja Stali. Strzał Głowackiego zablokowany, z kontrą ruszył Augustyniak, ale popełnił faul w ofensywie
  • 30'
    Grę wznowi Legia
  • 30'
    Rzut wolny dla Stali. Dośrodkowanie, piłka wpadła do siatki, mimo rozpaczliwej interwencji Miszty, ale na spalonym znalazł się zawodnik Stali. Gol nie zostanie zatem uznany
  • 28'
    Augustyniak utrudnił rozegranie, dzięki czemu Baku przejął piłkę, próbował podać do Picha, ale zagranie przeciął przeciwnik
  • 28'
    Legia ma przewagę, cały czas atakuje, konstruuje akcje
  • 27'
    Kolejna sytuacja, gdzie Legia przechwytuje piłkę w środku pola. Muci podał na lewą stronę pola karnego do Ribeiro, ale zagranie okazało się za mocne
  • 27'
    Legia znowu wysoko przejęła piłkę, tym razem wywalczył ją Johansson
  • 26'
    Kolejny rzut rożny, tym razem wywalczony przez Carlitosa. Krótkie rozegranie, ostatecznie Muci był na spalonym
  • 26'
    Muci dogrywał z rogu w pole karne, był tam Jędrzejczyk, którego uprzedził rywal
  • 25'
    Johansson wywalczył korner, który będzie wykonywał Muci
  • 25'
    Pich wbiegł w pole karne, lecz miał przed sobą rywali i stracił piłkę
  • 24'
    Dobra próba Johanssona, który zagrał na wolne pole do Muciego, ale na 25. metrze Pęksa odważnym wyjściem wybił Albańczykowi piłkę sprzed nosa (głową)
  • 23'
    Po początkowej fazie meczu, gdzie spotkanie było wyrównane, Stal gościła w polu karnym, to teraz widać wyraźną przewagę Legii
  • 23'
    Ruchliwy Muci przejął piłkę, dośrodkował do Baku, ale Pęksa złapał piłkę. Augustyniak jednak szybko przejął futbolówkę, Legia buduje kolejny atak
  • 22'
    Legia znowu wysoko podeszła pressingiem, Carlitos i Muci atakują przeciwników już w polu karnym. Widać, że zespół trenuje nad tym elementem, który może zastosować w meczu ligowym
  • 21'
    Aut dla Stali na wysokości pola karnego
  • 21'
    Przechwyt Nawrockiego
  • 20'
    Stal próbuje wyprowadzić piłkę z własnej linii obrony, ale Legia naciska pressingiem
  • 19'
    Carlitos próbował ładnie wypuścił Baku, który w ostatniej chwili został zablokowany wślizgiem
  • 19'
    Damian Michalik nie będzie mógł kontynuować gry, będzie zmiana w zespole Stali
  • 19'
    Zamieszanie w polu karnym. Baku próbował dobijać strzał Carlitosa, chciał skierować piłkę do siatki piętą, ale futbolówkę wybił obrońca Stali
  • 17'
    Muci stwarza spore zagrożenie na dziesiątce, to może być coś, co się sprawdzi, wychodzi na pozycje, wybiega, pokazuje się do gry, jest szybki, wszędobylski
  • 16'
    Akcja Stali, piłka wstrzelona w pole karne, ale Miszta złapał piłkę i rozpoczął kolejny atak Legii. Ładnie wypuszczony został Muci przez Slisza, ale Albańczyk był na spalonym
  • 15'
    Spokojniejszy fragment, Stal powoli buduje akcję
  • 14'
    Stal wyszła z obrony, zagrała z klepki, wyszła z trudnej sytuacji, w której wydawało się, że Legia odda strzał
  • 13'
    Ribeiro wycofał do Muciego, który oddał strzał, z którym na raty poradził sobie Pęksa
  • 13'
    Rywale rzadziej grają stroną Jędrzejczyka, który przez to ma mniej interwencji
  • 12'
    Ale jak atakuje Stal, to cała jedenastka Legii, razem z Carlitosem, jest na własnej połowie
  • 12'
    Kolejna akcja Stali, lecz radzą sobie z tym m.in. Augustyniak i Nawrocki, którzy często przerywają ataki. Legia po przejęciu piłki potrafi wyjść z szybkim atakiem
  • 11'
    Głowacki stracił futbolówkę, która wróciła do Legii
  • 11'
    Ribeiro do Muciego, lecz ten stracił piłkę
  • 10'
    Rzut wolny dla Stali z prawej strony boiska. Poczobut dośrodkował w pole karne, ale najwyżej wyskoczył Pich, który wygrał główkę i zażegnał niebezpieczeństwo
  • 9'
    Stołeczny zespół znowu krótko rozegrał rzut rożny. Wycofanie do Ribeiro, ten podał do Miszty. Po chwili dalekie podanie do Muciego, ale Albańczyk był na spalonym
  • 8'
    Krótkie rozegranie kornera przez Baku i Picha. Ostatecznie Nawrocki główkował, piłka odbiła się od rywala, Legia ma kolejny róg
  • 8'
    Legia przejęła piłkę, Nawrocki wymienia podania, uruchomił Muciego, ten na skrzydle do Ribeiro. Portugalczyk podał do Picha, piłka rozgrywana po lewej stronie boiska. Po chwili Baku wbiegł w pole karne, ale obrońcy Stali wybili na rzut rożny
  • 7'
    Stal wznowiła grę od środka
  • 6'
    1:0 dla Legii! Muci wbiegł w pole karne po podaniu od Augustyniaka i płaskim strzałem na dalszy słupek pokonał bramkarza Stali
  • 5'
    Długa piłka od Augustyniaka do Carlitosa, ale obrońcy oddalili zagrożenie
  • 4'
    Damian Michalik uderzył wysoko nad bramką, po rozegraniu rzutu rożnego przez gości
  • 4'
    Wysoki pressing Stali, która przejęła piłkę, ale Miszta wybronił sytuację sam na sam z Andreją Prokiciem
  • 3'
    Akcja Stali. Dośrodkowanie w "szesnastkę", ale piłka posłana trochę za mocno, poszybowała nad "szesnastkę", ale zespół z Rzeszowa dalej utrzymywał się przy piłce. Zatrzymał ich jednak Augustyniak, Legia przy piłce
  • 2'
    Akcja Legii. Pich w polu karnym podał do Baku, ale ten był na spalonym. Grę wznowi Pęksa
  • 2'
    Slisz jest kapitanem, chwilę wcześniej przerwał akcję Stali
  • 1'
    Legia spokojnie rozgrywa piłkę
  • 1'
  • Obie drużyny już na boisku, za chwilę początek meczu
  • Wyjściowy skład Legii na sparing ze Stalą Rzeszów: Miszta – Johansson, Nawrocki, Jędrzejczyk, Ribeiro – Augustyniak, Slisz – Pich, Muci, Baku – Carlitos
  • Skład Stali:
  • Sylwetkę Stali Rzeszów można przeczytać TUTAJ
  • Witamy! O godz. 17:00 rozpocznie się sparing pomiędzy Legią Warszawa a I-ligową Stalą Rzeszów. Spotkanie towarzyskie odbędzie się w LTC w Książenicach
Legia WarszawaStal Rzeszów
22'

22' Wiktor Kłos za Damian Michalik

38'
46'

46' Kacper Sadłocha za Dawid Olejarka

46' Ramil Mustafajew za Andreja Prokić

46' Patryk Małecki za Kacper Piątek

55'
62'

62' Łukasz Góra za Kamil Pajnowski

62' Krzysztof Danielewicz za Bartłomiej Poczobut

62' Benedykt Piotrowski za Bartosz Wolski

62' Jakub Szczypek za Franciszek Polowiec

62' Igor Ławrynowicz za Piotr Głowacki

62' Wiktor Kaczorowski za Przemysław Pęksa

65'

65' Krystian Wrona

80'

80' Kacper Paśko za Krystian Wrona