39'
77'
85'
  • 90+5'
    Piłkarzem meczu został Prijović. Dziękujemy państwu za uwagę i zapraszamy do naszych materiałów pomeczowych
  • 90+3'
    Koniec spotkania! Legia Warszawa zasłużenie wygrywa przy Łazienkowskiej z Cracovią 4:0!
  • 90+1'
    Duda otrzymał piłkę na granicy "szesnastki". Słowak minął zwodem jednego z rywali, ale trafił wprost w Hamalainena. Piłka do siatki nie wpadła, a liniowy podniósł chorągiewkę odgwizdując spalonego
  • 90+1'
    Wójcicki fauluje Jędrzejczyka na połowie gospodarzy. Rozpocznie Legia
  • 89'
    Legioniści kontrolują przebieg spotkania. W grze warszawiaków widać pewność siebie i mnóstwo pomysłów w ofensywie.
  • 89'
    Trzy minuty doliczone
  • 87'
    Zmiana także w Legii. Brzyski zmienia Hlouska
  • 85'
    Karachanakow wchodzi na murawę zastepując Vestenickiego
  • 83'
    Jodłowiec otrzymał żółtą kartkę za faul na Bejanie
  • 82'
    Rajd Lewczuka prawą stroną szybko powstrzymany przez gości
  • 80'
    Boisku opuszcza Prijović, w jego miejsce wchodzi Jodłowiec
  • 79'
    Prijović zgrał piłkę główką do Hamalainena, a Fin nie patyczkował się, kropnął i nie dał żadnych szans na interwencję Sandomierskiemu
  • 78'
    Covilo główką próbował pokonać Malarza po dośrodkowaniu Cetnarskiego, ale pomocnik uderzył niecelnie
  • 78'
    4:0 dla Legii! Kasper Hamalainen!
  • 75'
    Duda zabrał się z futbolówką, ale zagrał za plecy Jędrzejczyka. "Jędza" chcąc ratować sytuację, nieprzepisowo zatrzymał Wójcickiego
  • 74'
    Centra w pole karne Zejdlera przecięta przez Guilherme
  • 72'
    Hamalainen zmienia Nikolicia
  • 71'
    Faul Kapustki na Dudzie. Zacznie Legia
  • 70'
    Guilherme opatrywany przez lekarzy. Po chwili Brazylijczyk wrócił na murawę
  • 69'
    Centrę Prijovicia w "szesnastkę" pewnie chwycił golkiper gości
  • 68'
    Hlousek włączył się w akcję ofensywną. Czech zagrał do lepiej ustawionego Nikolicia, ale snajper Legii trafił w jednego z defensorów "Pasów". Futbolówka szczęśliwie dotarła jeszcze do Dudy, ale Słowak kropnął w boczną siatkę
  • 66'
    Nietypowa sytuacja miała miejsce przed chwilą na boisku. Sandomierski chciał wybić futbolówkę, ale trafił wprost w... głowę Nikolicia. Węgier tylko otrzepał się i mógł kontynuować grę
  • 65'
    Rzut wolny dla oponentów. Piłkę po dośrodkowaniu instynktownie wybił Malarz
  • 63'
    Krakowianie zabrali się do szybkiej kontry, lecz Jendrisek tuż przed oddaniem strzału został uprzedzony przez Lewczuka
  • 61'
    Dośrodkowanie Cetnarskiego świetnie odczytał Lewczuk
  • 60'
    Hlousek uprzedził Jendriska. Będzie rzut rożny
  • 58'
    Małe zamieszanie w polu karnym Sandomierskiego wykorzystał Jędrzejczyk. Reprezentant Polski pobiegł z piłką do linii końcowej, jednak golkiper bez problemu złapał futbolówkę
  • 55'
    Legioniści mogli podwyższyć prowadzenie. Nikolić pomknął z piłką kilkanaście metrów, ale w końcowej fazie akcji wypuścił sobie za mocno futbolówkę
  • 52'
    Guilherme uderzył z rzutu wolnego, ale futbolówkę złapał Sandomierski. Do piłki dopadł jeszcze Hlousek, ale gospodarze mają tylko korner
  • 52'
    Kucharczyk huknął na wiwat
  • 47'
    Zejdler wchodzi za Deleu
  • 47'
    Wdowiak schodzi z boiska, w jego miejsce wchodzi Polczak
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Legia zasłużenie prowadzi z Cracovią 3:0
  • 45'
    Cóż za szansa Niko! Hlousek pomknął lewą flanką i mocno dośrodkował w pole karne, ale Węgier huknął w trybuny
  • 42'
    Nikolić dostał świetną piłkę z głębi pola, lecz został zablokowany. Korner dla "Wojskowych"
  • 41'
    Borysiuk podał do Jędrzejczyka, ale "Jędza" stracił futbolówkę
  • 39'
    Deleu upomniany kartonikiem za faul na Guilherme
  • 38'
    Warszawiacy zabrali się do kontry. Nikolić kapitalnie wypatrzył Prijovicia podaniem prostopadłym. Szwajcar w pojedynku sam na sam strzelił obok słupka
  • 37'
    Legia nie daje dojść do głosu Cracovii. Piłkarze Czerczesowa grają jak z nut
  • 35'
    Tak wyglądał drugi gol - maestro Kucharczyk.
  • 34'
    Guilherme dośrodkował z rzutu rożnego. Piłkę minimalnie musnął i skierował do siatki Nikolić. Co za mecz!
  • 33'
    To powinno być 3:0! Kucharczyk pognał w kierunku Sandomierskiego i podał do Dudy. Słowak zagrał do Nikolicia, ale Węgier spudłował z kilku metrów
  • 33'
    3:0 dla Legii!
  • 30'
    Żółtka kartka dla Kapustki za faul na Jędrzejczyku
  • 29'
  • 28'
    Duda podał do lepiej ustawionego Kucharczyka. Skrzydłowy zbiegł do środka i potężnie kropnął z 25 metrów. Futbolówka odbiła się po drodze od Covilo i niespodziewanie wpadła do siatki! Stadiony świata!
  • 25'
    Wołąkiewicz sprytnie nabił Kucharczyka w narożniku boiska. Aut dla Cracovi
  • 25'
    2:0! Michał Kucharczyk!
  • 24'
    Deleu wygrał główkę z Hlouskiem. Piłka wyszła za linię końcową i od bramki zacznie Malarz
  • 22'
    Rzeźniczak dokładnie zagrał do Nikolicia, ale sędzia liniowy odgwizdał spalonego
  • 20'
    Kucharczyk przejął piłkę w środku pola i zdecydował się na strzał zza "szesnastki", ale Sandomierski nawet nie drgnął
  • 18'
    Jendrisek złapany na ofsajdzie
  • 17'
    Kapustka pognał z futbolówką, ale nie trafił w światło bramki
  • 15'
    Prijović do Nikolicia, ale Węgier był na spalonym
  • 14'
    Rzeźniczak górą w pojedynku z Cetnarskim
  • 13'
    Pierwsza groźna okazja "Pasów". Wdowiak płasko zgrał w pole karne. Do piłki dopadł Vestenicky ale jego strzał obronił Malarz
  • 11'
    Guilherme sfaulował Covilo na połowie gości
  • 10'
    Ależ okazja Nikolicia! Snajper Legii zszedł do środka i potężnie kropnął, ale piłka zatrzymała się na poprzeczce
  • 9'
    Szwajcar otrzymał piłkę w polu karnym, spojrzał i pewnym strzałem pokonał Sandomierskiego
  • 7'
    1:0 dla Legii! Aleksandar Prijović!
  • 5'
    Cetnarski wpadł w "szesnastkę", ale w ostatniej chwili Lewczuk wybił futbolówkę
  • 3'
    Kucharczyk dopadł do bezpańskiej piłki, ale jego strzał został zablokowany
  • 1'