Czarnecki złożył dwóch rywali, prawie położył bramkarza i strzelił w... słupek
    Akcja szybko przeniosła się pod naszą bramkę. Róg dla gości
    Płasko bita piłka sprawiła kłopoty naszym defensorom, ale Choto dobrze wybił piłkę
    Jagiełło minął Kłusa i dobrze odegrał do Stromeckiego
  • 85'
    Chwilę później Wojskowi tracą futbolówkę
  • 83'
    Obrońcy ŁKS-u byli mocno naciskani przez młodych legionistów, ale goście dobrze sobie z nimi poradzili
  • 83'
    Piłka przelatuje teraz wysoko nad bramką Antolovicia
  • 83'
    Kiepsko zagrywał do Astiz do Czarneckiego
  • 81'
    Niezłe uderzenie Stefańczyka mija bramkę Antolovicia
  • 80'
    Kłus sam musiał skoczyć po piłkę, gdyż nie ma dziś chłopców, którzy normalnie ją podają
  • 80'
    Przed polem karnym faulowany Marcin Kaczmarek
  • 78'
    Astiz nie zdążył dobiec do Bykowskiego, ale podanie napastnika ŁKS-u niedokładne
  • 77'
    Stromecki trafił Rzeźniczaka, ale na tyle szczęśliwie, że nie wynikły z tego żadne konsekwencje
  • 77'
    Niezbyt dokładnie podawał Choto
  • 76'
    Górski i Łukasik schodzą z boiska, a wi ch miejsce Jagiełło i Stromecki
  • 75'
    Duży spokój pokazują w tej chwili legioniści
  • 74'
    świetnie do Kiełbowicza zagrał Michał Żewłakow, ale dośrodkowanie Kiełbika zostaje zablokowane
  • 73'
    Do piłki starał się dojść młody Przemysław Kita, ale szybszy był Rzeźniczak
  • 72'
    Futbolówka przefrunęła przez całe pole karne, nie dotknął jej żaden z zawodników
  • 72'
    "Miłek" uprzedza "Smołę" i zagrywa do Antolovicia
  • 71'
    Jędrzejczyk wykopuje piłkę na rzut rożny
  • 70'
    Papikjan świetnie wypuścił Szałachowskiego, lecz ten przegrywa pojedynek z Antoloviciem
  • 70'
    Rzeźniczak przepchnął Papikjana i dośrodkowywał będzie z wolnego Kaczmarek
  • 69'
    Podszedł, uderzył, a piłka wpadła do bramki. Bardzo ładny gol doświadczonego legionisty
  • 68'
    Dobrze powalczył Żurek, którego powstrzymał Kłus
  • 68'
    Wolny dla Legii, przy piłce nie kto inny jak Tomasz Kiełbowicz
  • 68'
    I mamy już 2:0. Tomasz Kiełbowicz
  • 67'
    Łukasik bardzo dobrze ubiegł Szałachowskiego
  • 67'
    Na strzał po rajdzie zdecydował się Rzeźniczak jednak jego uderzenie przeleciało obok bramki
  • 65'
    "Rzeźnik" dobrze wybił piłkę głową
  • 65'
    Tym razem na spalonym Papikjan
  • 64'
    Szykują się kolejne dwie zmiany w Legii
  • 64'
    Astiz przegrał walkę w powietrzu z Bykowskim, ale zdołał naprawić błąd
  • 64'
    Czarnecki za Manu, za to Kneżevicia zmieni Żewłakow
  • 63'
    Niezła piłka do Smolińskiego. Były legionista jednak na spalonym
  • 62'
    Rzeźniczak zszedł z prawego skrzydła do środka, ale nie umiał uderzyć z lewej nogi
  • 62'
    I znowu Manu za mocno się rozpędził i wybiegł poza boisko
  • 61'
    Papikjan wrócił do obrony i pomógł kolegom zażegnać niebezpieczeństwo
  • 60'
    Kiełbowicz doszedł do piłk iprzy końcu boiska i zdołał ją dośrodkować, ale wybij ją Kaczmarek
  • 60'
    Górski sfaulował Pruchnika przy kole środkowym
  • 59'
    Kłus traci futbolówkę na rzecz Łukasika
  • 58'
    Choto zatrzymał podanie Smolińskiego wręcz po profesorsku
  • 58'
    Do piłki dochodził już Szałachowski, ale sędzia odgwizdał jego pozycję spaloną
  • 57'
    Pruchnik fenomenalnie powstrzymał szarżującego Manu. Obrońca ŁKS-u zdołał nawet dobrze wyprowadzić piłkę z własnej połowy
  • 55'
    Od bramki zacznie Olszewski, ale kilku legionistów krzyczy, że to im należał się róg
  • 54'
    Manu wykoszony przez Stefańczyka
  • 53'
    Rzeźniczak ostro wszedł w Papikjana, który ma duży kłopot z podniesieniem się z boiska
  • 53'
    Ormianin kuleje, ale chyba będzie mógł grać dalej
  • 53'
    Żurek miał pomysł, ale nie umiał go wykonać
  • 52'
    Kiepskie przyjęcie Jędzy, który traci
  • 51'
    Kaczmarek zagrywa do własnego bramkarza, który od bramki rozpoczyna akcję
  • 51'
    Choto wybił piłkę na aut
  • 51'
    Złe zachowanie Manu, który wybiegł z futbolówkę za linię końcową
  • 49'
    Stefańczyk za mocno do Szałachowskiego i mamy aut dla Legii
  • 48'
    Kolejny rożny krótko rozegrany. Piłka po dośrodkowaniu wychodzi na aut
  • 47'
    Jędrzejczyk wybija piłkę na róg
  • 46'
    Zaczęła się druga połowa. W ŁKS-ie dużo zmian
  • 45+2'
    Kombinacyjna akcja gości, Saganowski w pole karne do Dźwigały, ten w środek, ale żaden z jego kolegów nie był w stanie skutecznie zamknąć akcji
  • 45+2'
    Sędzia kończy pierwszą połówkę meczu
  • 45+1'
    Sędzia dolicza minutę
  • 45'
    Kosecki wzięty w kleszcze przez dwóch "ełkaesiaków". Przy okazji dostał w podbrzusze i musi na chwilę opuścić murawę
  • 44'
    Dźwigała sprytnie minął Kneżevicia, ale nie był w stanie umiejętnie podać do kolegi
  • 44'
    Manu nieźle przyjął piłkę, ale ta uciekła mu na tyle daleko, że spokojnie złapał ją Olszewski
  • 42'
    Gieraga ładnie powstrzymuje Manu
  • 41'
    Kiełbowicz świetnie przerywa akcję wślizgiem Łukasiewicza
  • 40'
    Za mocne podanie "Górala"
  • 39'
    Górski "poskrobał" Nowaka. Od rzutu wolnego goście
  • 38'
    "Bratko" dopadł do piłki, ale nie był w stanie minąć, dwóch defensorów z Łodzi
  • 37'
    Radović blisko odbioru, ale ostatecznie od autu rozpoczną gracze ŁKS-u
  • 36'
    Astiz wybija piłkę na lożę biznesową ;-)
  • 36'
    Kuciak szybszy od Golańskiego
  • 35'
    Mięciel pokazał, że potrafi uspokoić grę
  • 35'
    Łukasik przerywa akcję gości
  • 35'
    Natychmiastowa kontra legionistów. Płaską wrzutkę Kiełbika, wybija Salski
  • 34'
    Na spalonym Maciek Górski
  • 34'
    Źle starał się przerwać akcję Kosecki, ale Golański i tak na spalonym
  • 33'
    Piłkę z własnego pola karnego wybijał Klepczarek. Futbolówka trafiła pod nogi Koseckiego, który bez namysłu uderzył. Zrobił to jednak nie celnie
  • 32'
    Saganowski dobrze dostrzegł Nowaka, który natychmiast ponownie zagrywa Sagana
  • 32'
    Po podaniu Saganowskiego uderzał Dźwigała, ale wprost w ręce Słowaka
  • 32'
    Manu długo trzymał piłkę, ale zdołał skutecznie zagrać do Rzeźniczaka
  • 31'
    Manu został mocno kopnięty w nogę, ale już wstał i może kontynuować grę
  • 30'
    Nowak spokojnie odegrał do Saganowskiego, który mocnym strzałem próbował zagrozić bramce Kuciaka
  • 30'
    A tymczasem rozgrzewkę zaczęli rezerwowi ŁKS-u
  • 29'
    Mięciel sprytnie zagrywa piętką, dzięki czemu futbolówkę spokojnie mógł wybić Salski
  • 28'
    Kosecki mimo starań nie zdołał minąć Romańczuka
  • 27'
    Legioniści łądnie grają teraz z klepki
  • 25'
    Ambitnie walczył w środku pola Górski - skutecznie
  • 25'
    Rzeźniczak pobiegł z piłką prawym skrzydłem, wpadł w pole karne i lekko podał do Radovicia, który nie miał kłopotów z umieszczeniem futbolówki w siatce
  • 24'
    Łukasik naciskał Dźwigałę lecz nie zdołał odebrać mu piłki
  • 23'
    Nowak zagrał świetną piłkę do Mięciela. Ten minął Kiełbika, ale futbolówkę wybił mu Manu
  • 23'
    Chwilę później Nowak płasko strzelał na bramkę Kuciaka
  • 23'
    Manu uderzał z dystansu. Piłka odbiła się od nogi Klepczarka i wpadła w ręce Olszewskiego
  • 21'
    Dośrodkowanie pewnie łapie Olszewski
  • 21'
    Kiełbowicz fauluje Romańczuka, aby spowolnić kontrę ŁKS-u
  • 20'
    Górski ładnie rozpoczynał akcję Wojskowych, ale znowu nasze starania nie przyniosły skutku
  • 20'
    Kiełbowicz przejął piłkę, a chwilę później Radović wywalczył rzut rożny
  • 20'
    Powtórka z drugiej strony boiska
  • 19'
    Manu powalczył w powietrzu, wychodził sam na sam z bramkarzem, ale Olszewski był szybszy od Portugalczyka
  • 18'
    Kiełbowicz idealnie zagrywał w pole karne, ale Górski nie potrzebnie przyjmował piłkę
  • 18'
    Błyskawiczna kontra gości zostaje zażegnana prze z Kiełbika
  • 18'
    Dźwigała zagrywał do Saganowskiego, któremu Choto odebrał piłkę
  • 16'
    ŁKS nie może się teraz przebić przez defensywę legionistów
  • 15'
    Wojskowi starają się rozpocząć akcję od defensywy
  • 15'
    Łukasik mocno do Koseckiego, który fajnie zwiódł rywala. Nie potrafił jednak skuteczni skończyć tej akcji
  • 14'
    Źle Kneżević i akcję mają goście
  • 14'
    Z lewej strony dorzucał Nowak, ale wybija na aut Astiz
  • 14'
    Manu szarżował lewym skrzydłem, ale spowolnił akcję
  • 13'
    Manu w rozpoczął rajd, ale wybiegł z nią na aut
  • 12'
    Choto do Radovicia, któremu piłkę zabiera Łukasiewicz
  • 11'
    Dośrodkowanie Łukasika wybijają stoperzy ŁKS-u
  • 10'
    Kolejny dobry odbiór Kneżevicia, który natychmiast zagrywa do Kosy. Pomocnik Wojskowych traci piłkę przed polem karnym
  • 9'
    Akcję od obrony rozpoczął Astiz, piłka trafiła do Kiełbowicza, ale ten za lekko podawał do Góskiego