Sparingi 2014/2015 - Mecze kontrolne zima

27'
30'
66'
  • 90+6'
    Pozostał spory niedosyt. Legia nie zagrała dobrego meczu, ale po raz kolejny pokazała, że jest konsekwentna i potafi być skuteczna. 2:2 w perspektywie kilku osłabień byłoby dobrym wynikiem. Niestety, przegrywamy w doliczonym czasie gry. Dziękujemy za uwagę!
  • 90+3'
    Bramkę głową zdobył Lombarets. Sędzia zakończył spotkanie
  • 90+2'
    Końcowe minuty gry - kolejny rzut rożny dla rywali, chyba już ostatnia akcja
  • 90+2'
    No i niestety... przegrywamy w ostatniej akcji
  • 90'
    Na spalonym Guilherme
  • 89'
    Kolejny raz dobrze Lewczuk zatrzymuje tym razem Mogilewieca. Rzut rożny dla rywali
  • 88'
    Zenit w ataku pozycyjnym, choć trudno powolną wymianę podań nazwać atakiem
  • 87'
    Orlando Sa przedzierał się, ale osaczyli go rywale i ten stracił piłkę
  • 86'
    Po ziemi strzelał Rondon, ale bez problemu Kuciak
  • 85'
    Rzut wolny dla Zenita z około 25. metra
  • 82'
    Ajj, bardzo blisko trzeciego gola dla Legii. Bartczak podłączył się na prawej stronie, dobrze wrzucił piłkę na głowę Orlando Sa, a ten minimalnie przestrzelił
  • 82'
    Szkoda, bo wynik poszedłby w świat...
  • 81'
    Sporo zmian w Zenicie, oglądamy teraz inną drużynę
  • 78'
    Szwoch ładnie przyjął piłkę i od razu zagrał do Żyry. Ten niestety na spalonym, ale brawa dla byłego gracza Arki
  • 77'
    Smolnikow dośrodkowywał w kierunku Rondona, Kuciak wychodził z bramki, ale jeszcze szybszy był Lewczuk, który oddalił niebezpieczeństwo
  • 76'
    Wcześniej zmiany w Zenicie. Riazantsew za Criscito, Żujew za Neto, Arszawin za Hulka, Khodżhaniwazov za Witsela
  • 73'
    Wrzutka w pole karne, Neto wybija piłkę z linii bramkowej! Rzut rożny dla Legii
  • 73'
    "Kuchy" krótko do "Gui", ten z prawej nogi strzelał, a piłka trafiła prosto w ręce Łodygina
  • 70'
    Hulk minął dwóch rywali, zszedł do środka i strzelił z lewej nogi bardzo niecelnie
  • 68'
    Hulk traci piłkę na rzecz Guilherme. Który to raz "Gui" wygrywa pojedynek ze swoim rodakiem
  • 67'
    Mateusz Szwoch popisał się dobrym crossem w kierunku Kucharczyka, ten zdecydował się na mocny centrostrzał, piłka odbiła się od słupka i mamy wyrównanie!
  • 66'
    GOOOOL! 2:2! Michał Kucharczyk
  • 65'
    Kolejna akcja Legii, Żyro do Kucharczyka, który na spalonym
  • 65'
    Dość nieatrakcyjny fragment gry
  • 63'
    Hulk z rzutu wolnego w pole karne Legii, Broź wybija piłkę. Kontra Legii, ale Kucharczyk traci piłkę
  • 63'
    Pinto do Sa, ten znowu sam na sam, znowu na spalonym...
  • 61'
    Podwójna zmiana w Zenicie: Mogilewets, Garcia, Shadajew za Danny'ego, Szatowa oraz Tymoszczuka
  • 60'
    Zenit przejął ponownie inicjatywę, ale spotkanie jakby spokojniejsze
  • 58'
    Na spalonym "Żiru"
  • 57'
    Ajjj, była szansa na wyrównanie. Mocno bita wrzutka Kucharczyka, do piłki dopadł Orlando Sa, ale niestety źle dostawił nogę i piłka przeleciała nad poprzeczką
  • 56'
    Legia wychodziła z szybką kontrą, ale niestety ostatecznie piłka ląduje poza boiskiem
  • 56'
    Szwoch urwał się Witselowi, a ten fauluje naszego zawodnika. Rzut wolny dla Legii. Żółta kartka dla Witsela
  • 55'
    Guilherme faulował Hulka
  • 52'
    Prostopadłe zagranie Danny'ego w kieurnku Szatowa, ale dobrze ten atak przerywa Lewczuk
  • 52'
    Dobra wrzutka w kierunku Witsela, a ten źle strzela głową. Od bramki Kuciak
  • 50'
    Zagranie w kierunku Żyry, który gdyby doszedł do piłki znalzałby się w sytuacji sam na sam z Łodyginem... bramkarz jednak uprzedził naszego zawodnika
  • 50'
    Rzut rożny dla Legii
  • 50'
    Złe dośrodkowanie Guilherme. Od bramki Łodygin
  • 48'
    W przerwie jedna zmiana w Legii - Bartczak zastępuje Astiza. W Zenicie Kierżakowa zastąpił Rondon
  • 47'
    Guilherme w kierunku Szwocha, jednak piłka ostatecznie trafia do Łodygina
  • 46'
    Od autu rozpocznie Legia
  • 45+14'
    Rozpoczynamy drugą połowę!
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy
  • 44'
    Guilherme zagrywa w kierunku Kucharczyka przeczytał Smolnikow. Od bramki Łodygin
  • 43'
    Lewczuk blokuje strzał Kierżakowa
  • 42'
    Hulk popędził w pole karne Legii, wystawił piłkę do Kierżakowa, ten chciał jeszcze piętką zagrać do Danny'ego, ale piłkarze Legii oddalili niebezpieczeństwo
  • 39'
    Kolejna akcja Legii, Orlando sam na sam z bramkarzem, mija go, strzela... ale sędzi sygnalizuje spalonego
  • 38'
    Fatalny błąd Kuciaka przy wybiciu piłki, bliski wykorzystania tej pomyłki był Szatow, ale jego strzał minął dłuższy słupek Legii
  • 38'
    Jodłowiec najpierw przepchnął Witsela, chwilę później Danny'ego. Ostatecznie faulował tego drugiego
  • 37'
    Szwoch znakomicie do Kucharczyka, który jednak na minimalnym spalonym
  • 36'
    Świetnie Jodłowiec na prawo do Żyry, ten od razu zgrywał w pole karne. Szkoda, że nikt nie zamykał akcji, bo ta była bardzo dobra
  • 35'
    Akcja Legii, Kucharczyk wycofuje do Szwocha, ten strzelał z dystansu, ale został zablokowany
  • 34'
    Legia trochę żywsza strzeleniu bramki
  • 34'
    Broź nieźle szukał Kucharczyka, ale ostatecznie któryś z obrońców Zenitu przerwał akcję
  • 33'
    Ajjj! Bardzo blisko wyrównania! Zenit rozgrywał piłkę na własnej połowie, Lombarets do bramkarza, a ten trafił w Kucharczyka. Mało brakowało a skrzydłowy znalazłby się w sytuacji strzeleckiej
  • 31'
    Spieszymy wyjaśnić jak doszło do rzutu karnego - Kucharczyk faulowany przez Smolnikowa
  • 29'
    Rzut karny dla Legii!
  • 29'
    Orlando Sa szczęśliwie pokonuje bramkarza
  • 28'
    Korner dla Legii
  • 28'
    Pierwszy strzał Legii - Pinto bardzo wysoko nad bramką
  • 28'
    Podanie Żyry do Sa przecięte przez Tymoszczuka
  • 27'
    Zenit prowadzi 2:0
  • 27'
    Danny zszedł z lewej strony do środka i mocno strzelił z dystansu. Kuciak bez szans, Broź spóźniony
  • 24'
    Szatow do Hulka, ten chciał zejść do środka, ale nie udało mu się minąć Guilherme
  • 23'
    Lewczuk długą piłką szukał Orlando Sa, ten faulował w ofensywie
  • 22'
    Nikt z tercetu środkowych pomocników nie potafi wziąć gry na siebie. Skrzydłowi przegrywają większość pojedynków, a Orlando Sa siłą rzeczy jest odcięty od gry
  • 21'
    Szwoch faulowany przez Szatowa w środku boiska. Legia krótko rozegrała stały fragment gry, ale piłkę straciła po 3-4 sekundach
  • 21'
    Brakuje kogoś, kto przetrzyma piłkę i uspokoi grę. Brakuje duetu Duda-Radović
  • 20'
    Astiz przerywa groźne podanie Hulka w kierunku Kierżakowa
  • 19'
    Criscito strzelał z lewej nogi, ale strzał wylądował ostatecznie na aucie. Nie zmienia to faktu, ze Legia nie prezentuje nic pozytywnego
  • 17'
    Smolnikow świetnie wrzuca w pole karne do Danneg, który w idealnej sytuacji dość mocno przestrzelił. Powinno być 2:0...
  • 16'
    Hulk zagrał na lewą strone pola karnego do Smolnikowa, ten płaskim strzałem na dalszy słupek pokonuje Dusana Kuciaka. Zasłużony gol dla Zenitu, rywale dominowali od początku spotkania
  • 14'
    Bramka dla Zenitu!
  • 13'
    Od autu Zenit
  • 11'
    Legia po raz pierwszy od kilku minut pod polem karnym Zenitu - niestety piłkę stracił Żyro mając z każdej strony rywala
  • 10'
    Faul na wysokości pola karnego. Hulk z rzutu wolnego na krótki słupek, ale legioniści oddalili niebezpieczeństwo
  • 9'
    Wydawało się, że z kontrą wyjdzie Żyro, ale ten stracił piłkę już na lini środkowej boiska
  • 9'
    Danny "wjechał" w pole karne Legii i mocno dośrodkował wzdłuż bramki Legii, na nasze szczęście nikt nie zamykał tej akcji
  • 8'
    Dośrodkowanie Criscito w pole karne, ale lecąca wzdłuż bramki piłka nie znalazła adresata
  • 7'
    Faulowany Smolnikow przez Gui
  • 6'
    Danny z łatwością minął Szwocha, zagrał do Witsela, ale ten niecelnie do Hulka. Zenit na razie obija się o defensywę Legii
  • 4'
    Tymoszczuk szukał Hulka, ale piłka poza boiskiem
  • 3'
    Kucharczyk uprzedza Hulka i rzut z autu dla Zenitu
  • 3'
    Zenit dłużej utrzymuje się przy piłce, Legia na własnej połowie
  • 2'
    Hulk do Witsela, ale akcję przerwał Szwoch. Legia natychmiast chciała zagrać do przodu długą piłką, jednak Żyro zagrał do nikogo