Łukasik przesadził z mocą zagrania i aut dla Rosjan
  • 89'
    Koniec meczu - Legia wygrywa z Lokomotiwem 2:1
  • 88'
    Wolski wysoko do kucharczyka, ten dryblingiem oszukał dwóch rywali, dograł do Efira, który umieścił piłkę w siatce, ale sędzia pokazał pozycję spaloną legionisty
  • 85'
    Fall przepchnął w polu karnym Michała Żyro, który ucierpiał w tym starciu
  • 85'
    od bramki rozpoczyna Skaba
  • 84'
    wolny dla Legii w bocznym sektorze boiska
  • 84'
    pełniący rolę kapitana Borysiuk dośrodkowywał ale zbyt nisko i piłka dla Lokomotiwu
  • 82'
    Kontra Lokomotiwu, ale zbyt głębokie dośrodkowanie i od bramki zacznie Wojciech Skaba
  • 81'
    Kucharczyk w polu karnym, strzał legionisty ale wybija bramkarz rywali
  • 80'
    rzut rożny dla Legii
  • 80'
    Borysiuk dośrodkowywał, strzelał Chinyama ale pomylił się o metr
  • 79'
    zmiany w Legii Efir, Żyro i Łukasik za Vrdoljaka, Jędrzejczyka i Manu
  • 77'
    Chinyama po otrzymaniu podania od Wolskiego znalazł się sam na sam z bramkarzem, przelobował go i Legia objęła prowadzenie
  • 76'
    2:1 Takesure Chinyama
  • 73'
    Vrdoljak uderzył z rzutu wolnego przy bliższym słupku w górny róg bramki. Bardzo ładne trafienie
  • 72'
    Wolski i Borysiuk weszli za Radovicia i Cabrala
  • 72'
    Bramka Ivica Vrdoljak
  • 71'
    faul na Chinyamie z boku pola karnego, będzie rzut wolny
  • 70'
    Na spalonym Fall, od stałego fragmentu gry zacznie Legia
  • 70'
    strata Vrdoljaka, strzelał Minchenkov, ale wysoko nad bramką
  • 69'
    Komorowski do Cabrala, ten rozciąga grę do Kneżevicia, ale niestety Srdja przyjęciu piłki pomógł sobie ręką
  • 69'
    dobra interwencja Komorowskiego, który w pojedynkę zatrzymał dwóch rywali
  • 68'
    faulowany Ivica na własnej połowie, wolny dla Legii
  • 66'
    wolny dla Legii w środku pola, Cabral zagrywa w pole karne ale znów za nisko
  • 66'
    strata stpera Lokomotiwu, przejmuje Manu, zagrywa do Vrdoljaka ale ten traci piłkę
  • 64'
    Manu dośrodkowywał, ale obrońcy poradzili sobie z tym zagraniem
  • 64'
    za Rzeźniczaka i Astiza wchodzą Kneżević i Komorowski
  • 63'
    groźnie Chinyama, ale ubiega go bramkarz Lokomotiwu
  • 63'
    Cabral wywalczył korner dla Legii
  • 61'
    Kucharczyk wbiegł w pole karne ale strzelił sędzia wcześniej przerwał grę - faul w ataku
  • 59'
    Kucharczyk dorzucał ale słabo i od bramki zacznie bramkarz Rosjan
  • 58'
    Manu dośrodkowywał ale za nisko, dochodzi do piłki jeszcze Astiz, ale wypychają go obrońcy
  • 58'
    kolejny rzut rożny, tym razem wywalczony przez Rzeźniczaka
  • 57'
  • 56'
    Legia buduje kolejną akcję po tym jak Skaba przejął podanie w pole karne
  • 55'
    akcja Rosjan, ale skutecznie interweniował Inaki Astiz
  • 55'
    Owusu przegrał pojedynek na lewej stronie z rywalem, ten pobiegł kilka metrów i dośrodkował ale dobrze interweniował kolejny raz Astiz
  • 51'
    na bramkę Legii uderzał Fall ale broni Wojtek Skaba
  • 50'
    w ekipie Rosjan w drugiej połowie gra całkowicie nowa jedenastka
  • 50'
    dobre krycie i pressing Legii powoduje, że legioniści często przejmują pikę
  • 49'
    strzał Radovicia z 15 metrów, ale broni bramkarz
  • 48'
    akcję buduje Legia pod pole karnym przeciwnika wymieniają dużo podań
  • 48'
    płaskie zagranie Rzeźniczaka w pole karne ale do piłki nie doszedł żaden z kolegów
  • 48'
    wolny dla Legii na 35 metrze. Dośrodkował Cabral, ale za nisko i Rosjanie zażegnali niebezpieczeństwo
  • 46'
    Lokomotiw przedzierał się środkiem zagranie do przodu, ale Skaba przeczytał podanie rywali
  • 45+12'
    rozpoczęli Rosjanie
  • 45+2'
    Pierwsze minuty meczu należały do Lokomotiwu, który zdążył objąć prowadzenie. Później gra się wyrównała, ale Legia pomimo wielu prób była niezbyt groźka.
  • 45'
    Wolny dla Rosjan w ostatniej minucie pierwszej połowy, ale gwizdek sędziego oznajmia koniec tej części spotkania.
  • 42'
    Radović przedzierał się skrzydłem, ale sfaulował rywala. Okazję do stworzenia sobie sytuacji będą mieli Rosjanie.
  • 41'
    Na znajdującym się obok drugim boisku, rozgrzewają się Chinyama, Owusu, Kucharczyk i Kneżević, którzy prawdopodobnie pojawią się w drugiej części meczu na murawie
  • 39'
    Rosjanie skutecznie mobilizują się do ataku w ostatnich minutach pierwszej połowy. Akcję wyprowadzają jednak warszawianie. Dośrodkowanie Manu było jednak zupełnie niegroźne.
  • 37'
    Gra się wyrównała. Rosjanie nie są już tak agresywni jak na początku meczu. Warszawianie mają więcej miejsca, ale na razie nie potrafią stworzyć sobie groźnych sytuacji
  • 34'
    Słabe dośrodkowanie Cabrala, ale legioniści nadal utrzymują się przy piłce i budują atak na połowie rywala
  • 33'
    Faul na Rzeźniczaku. Wolny dla Legii
  • 32'
    Świetny wślizg Wawrzyniaka, który w czyściutki sposób wygarnia piłkę spod nóg napastnika Lokomotiwu. Po chwili nieudane dośrodkowanie Manu i piłka dla Rosjan
  • 29'
    Faul na Radoviciu w kole środkowym. Cross Ivicy i.. przejęcie lewego defensora Rosjan
  • 28'
    Dobry przechwyt Vrdoljaka, ale po chwili legioniści w prosty sposób tracą futbolówkę. Nie minęło kilkanaście sekund i ładnie do Szałacha zagrywał Rado, ale były gracz Górnika Łęczna został ubiegnięty przez obrońców
  • 26'
    Faul Jędzy w kole środkowym
  • 25'
    Wolny dla Legii z środkowej strefy boiska. Dośrodkowanie Cabrala na długi słupek trochę zbyt głębokie. Piłka dla Lokomotiwu
  • 24'
    Niezbyt skuteczne dośrodkowanie, było potencjalnie łatwym łupem dla obrońców. Lekki strzał zdołał jednak oddać Mezenga - obok bramki
  • 23'
    Z rożnego nic nie wynikło. Akcję budują legioniści
  • 23'
    Manu wypchnięty w pojedynku biegowym za linię końcową, ale jest korner dla warszawian. Przy piłce Cabral
  • 21'
    Rożny dla rywali po stracie Vrdoljaka i bloku Jędrzejczyka
  • 20'
    Mecz ogląda już Marek Jóźwiak, który dwie godziny temu wylądował w Jerez
  • 19'
    Po prawej stronie płasko dośrodkowywał Rzeźniczak, ale piłka nie dotarła do Szałachowskiego - wybili obrońcy Lokomotiwu
  • 18'
    Dobre krycie Legii, która skutecznie utrudnia rywalowi wrzucenie piłki do gry z autu
  • 16'
    Długie, górne, prostopadłe zagranie Wawrzyniaka do Mezengi, ale Brazylijczyk nie dał rady przejąć piłki w trudnej sytuacji
  • 15'
    Wrzutka Manu do Cabrala nieco za wysoka i nadal przegrywamy 0:1. Po chwili w dobrej sytuacji był Vrdoljak, ale górą okazał się golkiper Lokomotiwu
  • 12'
    Gol dla Rosjan. Błąd Skaby który minął się z piłką i znajdujący się przed bramką napastnik Rosjan mógł wybierać w który róg chce uderzyć.
  • 10'
    Przejęcie Astiza i strzał z prawego skrzydła w wykonaniu Manu. Płaskie uderzenie Portugalczyka nieznacznie minęło bramkę.
  • 9'
    Po aucie na wysokości pola karnego Lokomotiwu i dośrodkowaniu w pole karne, piłkę przejmuje bramkarz rywali
  • 7'
    Dobry przechwyt Rzeźnika, ale defensor Legii nie daje rady skutecznie wyprowadzić piłkę poza połowę. Warszawianie mają z tym jak na razie sporo trudności
  • 4'
    Wrzutkę Rosjan wybił głową Cabral. Po chwili faul Rosjan i piłka dla Legii
  • 3'
    Na razie więcej inicjatywy przejawiają rywale. Faul Rzeźniczaka i wolny dla Lokomotiwu.
  • 2'
    Napastnik Lokomotiwu wpadł w pole karne i upadł przy interwencji Inakiego Astiza. Gwizdek sędziego jednak milczał. Od bramki Skaba
  • 1'
    Rzut wolny dla Lokomotiwu po faulu Jędrzejczyka. Rosjanie grają krótkimi podaniami...
  • 0
    Zaczęli!
  • 0
    Obie drużyny są już na murawie. Rozpoczną legioniści.
  • 0
    Jeszcze tylko bojowy okrzyk warszawskiej drużyny i legioniści są już gotowi do gry
  • 0
    Na pobliskim wzgórzu pasą się owce, a za kilka chwil sędzia rozpocznie spotkanie
  • 0
    Oba zespoły rozgrzewają się już od kilkunastu minut. W okolicach Jerez, gdzie rozgrywany będzie mecz, panbują bardzo sprzyjające warunki atmosferyczne. Jest słonecznie i ciepło.
  • 0
    Legia zagra dziś w następującym składzie - Wojciech Skaba, Jakub Rzeźniczak, Inaki Astiz, Artur Jędrzejczyk, Jakub Wawrzyniak, Manu, Ivica Vrdoljak, Alejandro Cabral, Miroslav Radović, Sebastian Szałachowski, Bruno Mezenga
  • 0
    Witamy serdecznie z resortu Montecastillo, gdzie już za kilkanaście minut rozpocznie się mecz sparingowy Legii z moskiewskim Lokomotowem.
  • 0
    Już we wtorek o 16. piłkarze Legii zagrają pierwszy w Hiszpanii mecz sparingowy z Lokomotivem Moskwa. Zapraszamy na naszą relację na żywo.