Betters - recenzja

Recenzja Betters: bonus na start, promocje i oferta legalnego polskiego bukmachera

Betters oferuje specjalny bonus na start dla czytelników legia.net. Każdy nowy gracz, który założy konto wpisując kod promocyjny LEGIANET, będzie mógł otrzymać dowolny bonus na start! Sprawdź, jak wygląda recenzja Betters i poznaj najważniejsze informacje o legalnym polskim bukmacherze.

Pakiet powitalny Betters

Pakiet powitalny Betters jest jedyny w swoim rodzaju. Legalny polski bukmacher oferuje graczom trzy rodzaje bonusu na start. Każdy może sobie wybrać taki, jaki preferuje. Wśród opcji są:

 1. CASHBACK 100% DO 200 ZŁ - jeśli twój pierwszy kupon postawiony z salda głównego będzie przegrany, otrzymasz freebet w wysokości 100% stawki tego kuponu, aż do 200 zł

 2. FREEBET 400 ZŁ - postaw pierwszy kupon z salda głównego ze stawką dokładnie 100 zł oraz minimalnym kursem 4.0. W przypadku wygranej dostaniesz freebet 400 zł

 3. BONUS BOOST 100% - wpłać dowolny depozyt i odbierz bonus zwiększający wygraną o 100%

Dodatkowo każdy gracz, który zweryfikuje swoje konto i zaznaczy zgody marketingowe, otrzyma za to freebet 10 zł!

Ponadto warto wspomnieć, że w dniach 4 czerwca-31 lipca w Betters można skorzystać ze specjalnego – podwójnego – pakietu powitalnego. W ramach tej promocji bukmacher przyznaje cashback 100% do 200 PLN oraz BOOST BONUS 50%.

Załóż konto w Betters z kodem promocyjnym LEGIANET

Jak odebrać stały bonus powitalny na start Betters?

 1. Załóż konto z kodem LEGIANET

 2. Zweryfikuj swoje konto i odbierz freebet 10 zł

 3. Wybierz bonus na start Betters

 4. W ciągu siedmiu dni od rejestracji wpłać depozyt i zagraj kupon spełniający warunki promocji

Musisz pamiętać o tym, że freebety są ważne przez 72 godziny od momentu przyznania. Można je wykorzystać na kupon z minimalnym kursem całkowitym 1.14. Za darmowy zakład nie można obstawić jednak sportów wirtualnych czy gier karcianych.

Jeśli zaś chodzi o specjalny – podwójny – pakiet powitalny Betters, który pozostaje ważny w dniach 4 czerwca-31 lipca 2024, skorzystanie z niego polega na rejestracji konta z naszym kodem LEGIANET, zaznaczeniu wszystkich zgód marketingowych i poprawnej weryfikacji. Następnie należy dokonać pierwszego depozytu na kwotę i zagrać pierwszy kupon SOLO lub AKO. Gdy kupon okaże się nietrafiony, gracz otrzyma 100% cashbacku do 200 PLN.

Z kolei po drugim depozycie na kwotę min. 25 zł Betters gwarantuje boost bonus 50% na drugi kupon ze stawką maks. 100 PLN.

Zarówno freebet, jak i boost bonus należy wykorzystać do zawarcia kuponu SOLO lub AKO z min. kursem łącznym na poziomie 1.14.

TUTAJ możesz założyć konto w Betters

Kod promocyjny Betters to LEGIANET

Podczas zakładania konta trzeba pamiętać o tym, by w odpowiednie pole wpisać kod promocyjny LEGIANET. Dzięki temu każdy gracz będzie mógł odebrać dowolny bonus na start i zgarnąć 10 zł za samą rejestrację.

Warto również zaznaczyć zgody marketingowe, aby być na bieżąco ze wszystkimi promocjami, które oferuje Betters.

Oferta Betters

Oferta Betters jest bardzo bogata. Legalny polski operator proponuje zakłady bukmacherskie na najpopularniejsze dyscypliny sportowe, w tym:

 • piłka nożna

 • tenis ziemny

 • koszykówka

 • siatkówka

 • piłka ręczna

 • Formuła 1

 • rajdy samochodowe

 • sztuki walki

 • boks

 • baseball

Dodatkowo gracze Betters mogą obstawiać również esport, sporty wirtualne czy zakłady specjalne dotyczące wydarzeń ze świata showbiznesu. W Betters rządzi piłka nożna, ale każdy znajdzie coś dla siebie nawet wtedy, gdy jest przerwa od futbolu.

Sprawdź inne promocje Betters

Betters oferuje nie tylko atrakcyjny bonus na start dla nowych graczy. Legalny polski bukmacher regularnie tworzy nowe promocje również dla stałych graczy na ważne wydarzenia dotyczące reprezentacji Polski czy najlepszych polskich drużyn, w tym oczywiście Legii Warszawa. Ponadto przygotował specjalną ofertę promocyjną na czas trwania EURO 2024 i Copa America 2024.

Do stałych promocji Betters zaliczają się:

 • Freebet 50/50 – to darmowy zakład o wartości 50 zł, który bukmacher Betters przyznaje co 50 osobie, która zdecyduje się dołączyć do grona jego klientów i wpłacić na swoje konto dowolną kwotę. Ważność freebetu wynosi dokładnie 30 dni, a należy wykorzystać go jedynie poprzez postawienie zakładu z minimalnym kursem całkowitym 1.80.

 • Happy Hours - co najmniej raz w tygodniu aktywni gracze, którzy wyrazili zgodę na komunikację SMS, otrzymują wiadomość o nowej promocji.

 • Tygodniówka - otrzymasz darmowy zakład (freebet), jeśli grałeś przez cztery dni w tygodniu (10 zł), pięć dni (20 zł), sześć dni (30 zł) lub siedem dni (40 zł).

 • Raisebet - czyli podwyższona ewentualna wygrana dla gracza, jeśli ma na swoim kuponie sporo wydarzeń. Przykładowo: gracz otrzymuje dodatkowe 5% do ewentualnej wygranej, jeżeli na kuponie ma pięć zdarzeń, a przy 20 lub więcej jest to aż 120% więcej.

 • Urodzinowy freebet 20 zł – klienci Betters, którzy posiadają konto z zaznaczonymi wszystkimi zgodami marketingowymi od co najmniej 90 dni przed swoimi urodzinami, otrzymują od tego bukmachera freebet o wartości 20 PLN w dniu świętowania kolejnej rocznicy swego przyjścia na świat. Darmowy zakład można wykorzystać do postawienia kuponu SOLO lub AKO z wydarzeniami z oferty sportowej z min. kursem 1.14. Maksymalna wygrana w przypadku urodzinowego freebetu od Betters wynosi maksymalnie 300 zł.

 • Freebet dla Ciebie i Kumpli – kiedy suma wpłat gracz i obrót nimi wyniosą co najmniej 30 zł, będzie mógł on zaprosić swoich kumpli do gry poprzez specjalnie wygenerowany dla niego link. A gdy zapraszany zechce także dołączyć do Betters i wpłacić na swoje konto min. 2 PLN i następnie obrócić depozytem także min. 2 PLN, zarówno on, jak i zapraszający otrzymają freebet 15 PLN. Gracz może zaprosić do gry łącznie 10 znajomych i otrzymać w sumie we freebetach aż 150 PLN! Każdy darmowy zakład 15 PLN musi zostać wykorzystany w ciągu 7 dni od jego przyznania do postawienia kuponu SOLO lub AKO ze zdarzeniami z oferty przedmeczowej (z wyłączeniem sportów wirtualnych) o łącznym kursie min. 1.14.

 • Freebet za przegrany kupon – gracze Betters mogą liczyć na otrzymanie freebetu maks. 30 zł, jeśli okaże się, że postawiony przez nich pierwszy kupon „tenisowy” zostanie rozliczony jako przegrany. Do promocji zaliczają się kupny SOLO i AKO wyłącznie z wydarzeniami dotyczącymi tenisa ziemnego. Warto przy tym pamiętać, że kupon musi zostać rozliczony do 24 godzin od zakończenia danego cyklu, a do momentu rozpoczęcia danego cyklu promocji należy wykonać minimum jeden depozyt. Przyznany freebet trzeba wykorzystać do zagrania kuponu typu SOLO lub AKO z minimalnym kursem całkowitym 1.14 z dowolnymi zdarzeniami z oferty przedmeczowej oraz live tenisa ziemnego.

Promocje Betters na EURO 2024 i Copa America 2024:
 

 • Podwójny pakiet startowy (promocja obowiązuje w dniach 4 czwraca 31 lipca 2024 r.) – jeżeli ktoś zarejestruje się w tych dniach w Betters, może skorzystać ze specjalnego (podwójnego) pakietu startowego. W ramach tej promocji bukmacher przyznaje cashback 100% do 200 PLN oraz BOOST BONUS 50%. Co należy zrobić? Po rejestracji konta z naszym kodem LEGIANET, zaznaczeniu wszystkich zgód marketingowych i poprawnej weryfikacji należy dokonać pierwszego depozytu na kwotę i zagrać pierwszy kupon SOLO lub AKO. Gdy kupon okaże się nietrafiony, gracz otrzyma 100% cashbacku do 200 PLN. Z kolei po drugim depozycie na kwotę min. 25 zł Betters gwarantuje boost bonus 50% na drugi kupon ze stawką maks. 100 PLN. Zarówno freebet, jak i boost bonus należy wykorzystać do zawarcia kuponu SOLO lub AKO z min. kursem łącznym na poziomie 1.14.

 • Eurotygodniówka – jeśli gracz posiada zarejestrowane konto z zaznaczonymi wszystkimi zgodami marketingowymi i przez co najmniej 4 dni w tygodniu podczas trwania EURO 2024 zawiera zakłady typu KOMBI z ze stawką min. 25 zł i kursem łącznym min. 2.5, może otrzymać freebet od 20 do 80 zł (im więcej dni grania, tym wyższa kwota darmowego zakładu) + od 10 do 40 zł w ramach promocji Tygodniówka. Freebet należy wykorzystać do postawienia kuponu SOLO lub AKO z min. kursem 1.14. Maksymalna kwota wygranej w jego przypadku wynosi 1000 PLN.

 • Freebet 25 PLN za rejestrację i weryfikację konta – darmowy zakład 25 PLN za rejestrację i pomyślną weryfikację konta w Betters z kodem LEGIANET podczas trwania EURO 2024, a także za zagranie pierwszego kuponu (najlepiej za min. 25 zł, żeby wykorzystać promocję w pełni) SOLO lub AKO ze zdarzeniem/zdarzeniami dotyczącymi rozgrywek EURO 2024. Otrzymany za to freebet 25 PLN należy wykorzystać do postawienia kuponu SOLO lub AKO z min. kursem 1.14, a maksymalna wygrana w jego przypadku to 500 PLN.

 • BOOST BONUSY DO 100% – wygrane kupony ze zdarzeniami (wyłącznie) dotyczącymi EURO 2024 i dokładną stawką 20.24 zł są nagradzane przez Betters zwiększonymi kursami na dowolne wydarzenia z oferty live i przedmeczowej z min. kursem 1.14. Boosty mogą wynieść od 20 do nawet 100%, a ich wartość zależy od kursu kuponu ze zdarzeniami EURO 2024 i stawką 20.24 zł (min. kurs to 3, a maks. 15 lub więcej). Maksymalna stawka „zboostowanego” kuponu nie może być wyższa niż 25 PLN.

 • KOMFORTBET – to promocja obowiązująca w czasie trwania EURO 2024 i Copa America 2024 i dotycząca wyłącznie tych rozgrywek. Na czym polega? Na rozliczaniu przez Betters kuponów jako wygranych w przypadku, gdy wytypowana przez gracza jako zwycięzca drużyna osiągnie w meczu przewagę dwóch bramek – bez względu na końcowy wynik.

Wszystkie promocje (wraz z regulaminami) aktualnie obowiązujące w Betters znajdziesztutaj.


 

Aplikacja mobilna Betters

Aplikacja mobilna Betters ma naprawde dobre opinie graczy. Jest prosta i intuicyjna w obsłudze.

Jakie są zalety aplikacji Betters?

 • dostępna na Android oraz iOS

 • przyjemny i intuicyjny interfejs

 • powiadomienia push

 • łatwy dostęp do czatu na żywo

 • szybki dostęp do zagranych kuponów

Warto ściągnąć aplikację Betters na Android lub iOS, aby przekonać się o jej zaletach.

Metody płatności Betters

Betters oferuje wszystkie najpopularniejsze metody płatności. Zalicza się do nich:

 • BLIK

 • Przelewy24

 • Apple Pay

 • Google Pay

 • Visa

 • Mastercard

Minimalna wpłata w Betters to 1 zł, minimalna wypłata to również 1 zł. Środki błyskawicznie trafiają na konto gracza oraz na konto bankowe.

Czy Betters jest legalny?

Betters to legalny polski bukmacher, ponieważ otrzymał licencję Ministerstwa Finansów. Siedziba Betters znajduje się w Cieszynie.

Każdy legalny bukmacher, który funkcjonuje w Polsce, powinien nie tylko posiadać zezwolenie Ministerstwa Finansów na swoją działalność, ale też płacić podatki w naszym kraju czy mieć stronę internetową w języku polskim z końcówką .pl.

Podsumowanie oferty Betters

Betters to legalny polski bukmacher, który proponuje graczom nietypowy pakiet powitalny - każdy gracz może wybrać sobie dowolny bonus na start spośród trzech dostępnych opcji. Dodatkowo Betters oferuje atrakcyjne promocje również dla stałych graczy, a na czas trwania EURO 2024 i Copa America 2024 przygotował nową wersję bonusu na start i kilka dodatkowych promocji.

Jeśli chcesz założyć konto w Betters, to warto wpisać kod promocyjny LEGIANET, aby odebrać pełny pakiet powitalny i 10 zł bonusu za samą rejestrację.

FAQ Betters - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Ile Betters daje na start?

Pakiet powitalny Betters możesz wybrać sobie sam. Do wyboru są następujące opcje:

 • CASHBACK 100% DO 200 ZŁ - jeśli twój pierwszy kupon postawiony z salda głównego będzie przegrany, otrzymasz freebet w wysokości 100% stawki tego kuponu, aż do 200 zł

 • FREEBET 400 ZŁ - postaw pierwszy kupon z salda głównego ze stawką dokładnie 100 zł oraz minimalnym kursem 4.0. W przypadku wygranej dostaniesz freebet 400 zł

 • BONUS BOOST 100% - wpłać dowolny depozyt i odbierz bonus zwiększający wygraną o 100%

Dodatkowo każdy gracz, który zweryfikuje swoje konto i zaznaczy zgody marketingowe, otrzyma za to freebet 10 zł!

W dniach 4 czerwca-31 lipca można też skorzystać z innego – podwójnego – pakietu powitalnego, w ramach której Betters przyznaje cashback 100% do 200 PLN i 50% BOOST BONUS 50%.

Czy Betters jest bezpieczny?

Tak, obstawianie meczów w Betters jest bezpieczne, ponieważ to legalny polski bukmacher, który ma licencję Ministerstwa Finansów. Siedziba tego operatora znajduje się w Cieszynie.

Czy można obstawiać mecze Legii Warszawa w Betters?

Oczywiście! Mecze Legii Warszawa można obstawiać w Betters. I to nie tylko te piłkarskie, bowiem Betters ma w swojej ofercie zakłady bukmacherskie na na koszykówkę czy futsal.

Jaki jest kod promocyjny Betters?

Kod promocyjny Betters to LEGIANET. Ten kod bukmacherski należy wpisać podczas zakładania konta w formularzu rejestracji. Po uzupełnieniu najważniejszych danych, wśród których znajduje się imię i nazwisko, adres email, nazwę użytkownika i hasło, narodowość oraz numer PESEL oraz właśnie kod promocyjny.

 

Załóż konto w Betters z kodem LEGIANET