Żółta kartka dla Juranovicia, na połowie Legii
    Jimenez opuszcza boisko, w jego miejsce wchodzi Hajda
  • 90'
    Legioniści wrzucili wyższy bieg w końcówce, ale biją głową w mur
  • 89'
    Mladenović dośrodkował z rzutu wolnego, ale goście wybili piłkę. Po chwili Rosołek oddał strzał, który obronił Chudy
  • 89'
    Rzut wolny dla Legii, z lewej strony boiska, na wysokości linii 16. metra
  • 88'
    Jędrzejczyk przerzucił piłkę do Luquinhasa. Brazylijczyk wycofał do Gwilii, który - na skraju pola karnego - upadł po kontakcie z Mannehem. Sędzia nakazał grać dalej
  • 86'
    Luquinhas wbiegł w pole karne, chciał zbiec do środka, ale stracił równowagę i upadł na murawę. Moment później Gwilia wywalczył aut na wysokości "szesnastki" Górnika
  • 85'
    Luquinhas popędził lewą stroną, a potem wycofał piłkę do Mladenovicia, który dośrodkował w pole karne. Górnik nie dał się jednak zaskoczyć
  • 84'
    Jimenez pojawił się po lewej stronie "szesnastki", ale został powstrzymany przez Remy'ego
  • 83'
    Juranović zmienia Stolarskiego
  • 83'
    Gra toczy się teraz w środku pola
  • 81'
    Strzał zawodnika Górnika trafił w mur
  • 80'
    Rzut wolny dla Górnika, do bramki Boruca ok. 25 metrów
  • 80'
    Niedokładne zagranie Stolarskiego do Wszołka, w boczny sektor boiska
  • 79'
    Wszołek miękko zagrał do Lopesa na prawe skrzydło, ale napastnik Legii sfaulował Gryszkiewicza
  • 77'
    Legia próbuje, walczy, ale do końca meczu coraz bliżej. Górnik cały czas prowadzi 3:1
  • 76'
    Rosołek za Kante
  • 73'
    Luquinhas sprytnie zagrał do Kante, który wbiegł w pole karne z lewej strony. Napastnik chciał minąć obrońcę, ale "nadział" się na drugiego i akcja spaliła na panewce
  • 71'
    Żółta kartka dla Lopesa za faul w środku pola
  • 70'
    Korner dla Górnika. Jeden z rywali dośrodkował z rogu, a przy dalszym słupku Slisz wybił piłkę poza pole karne
  • 69'
    Slisz dobrze zbiegł z lewej strony do środka. Pomocnik znalazł się przed "szesnastką" i oddał strzał, który poszybował ponad poprzeczką. Szkoda, bo na piłkę czekał niepilnowany Lopes, który znalazł się z prawej strony pola karnego
  • 67'
    Mladenović dośrodkował z rogu, ale legioniści nie stworzyli większego zagrożenia pod bramką Górnika
  • 66'
    Gwilia otrzymał piłkę z głębi pola, wbiegł w pole karne z prawej strony i wycofał piłkę wzdłuż. Rywale wybili futbolówkę, a po chwili Slisz wywalczył korner
  • 65'
    Mladenović dograł piłkę w pole karne. Slisz główkował, przy bliższym słupku, ponad poprzeczką
  • 65'
    Wszołek sfaulowany bocznym sektorze boiska, na wysokości pola karnego
  • 64'
    Dwie zmiany w Górniku. Kubica i Ściślak za Prochazkę i Nowaka
  • 62'
    Gwilia za Antolicia
  • 62'
    Wszołek wbiegł w pole karne i wycofał piłkę do Slisza, który oddał płaski strzał i umieścił futbolówkę w siatce
  • 60'
    Gool! Slisz!
  • 60'
    Mladenović dośrodkował z lewej flanki, ale rywale wybili piłkę poza "szesnastkę"
  • 58'
    Antolić uderzył ponad poprzeczką
  • 58'
    Legia ma rzut wolny tuż przed polem karnym
  • 57'
    Nastąpiło małe zamieszanie odnośnie poprzedniej sytuacji, czyli przewinienia na Lopesie. Nie ma karnego...
  • 56'
    Do "jedenastki" podejdzie Antolić
  • 55'
    Wszołek dobrze zagrał w pole karne z prawej strony boiska. Lopes dopadł do piłki i upadł na murawę po kontakcie z Wiśniewskim. Sędzia wskazał na "wapno"
  • 54'
    Żółta kartka dla Wiśniewskiego
  • 54'
    Rzut karny dla Legii
  • 52'
    Kontuzjowany Sobczyk opuszcza boisko. W jego miejsce wchodzi Krawczyk
  • 52'
    Wszołek ruszył lewym skrzydłem i płasko zagrał w pole karne, ale rywale wyszli z opresji
  • 50'
    Jimenez minął Jędrzejczyka w polu karnym, następnie zbiegł nieco do lewej strony "szesnastki" i huknął pod poprzeczkę. Rywale prowadzą 3:0
  • 47'
    3:0 dla Górnika...
  • 46'
    Dwie zmiany w Legii. Wszołek za Kapustkę i Lopes za Pekharta
  • 46'
    Rozpoczęła się druga połowa!
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia przegrywa z Górnikiem 0:2. Wracamy za kwadrans. I liczymy na zdecydowaną poprawę w grze stołecznego klubu
  • 45'
    Mladenović chciał zagrać z lewej strony do środka, do jednego z zawodników Legii, ale został "przeczytany" przez Manneha
  • 44'
    Ależ zamieszanie w polu karnym Górnika. Mladenović znalazł się z lewej strony "szesnastki" i wycofał piłkę do Pekharta. Czeski napastnik był kryty, ale zdołał podać do Luquinhasa, który trafił w jednego z rywali
  • 42'
    Wracamy do gry
  • 42'
    Chwilowa przerwa w grze. Masouras ucierpiał po kontakcie z zawodnikiem Legii, w bocznym sektorze boiska
  • 41'
    Nowak uderzył z dalszej odległości ponad poprzeczką
  • 40'
    Prochazka pojawił się tuż przed polem karnym, z lewej strony, lecz obrońcy Legii zdołali oddalić zagrożenie
  • 39'
    Dośrodkowanie Stolarskiego w "szesnastkę" Górnika. Rywale nie dali się jednak zaskoczyć
  • 38'
    Stolarski za mocno wypuścił sobie piłkę na skrzydle i został powstrzymany przez jednego z przeciwników
  • 37'
    Niedokładne zagranie Mladenovicia do Kapustki, na własnej połowie
  • 36'
    Kante pobiegł prawą stroną boiska, następnie zbiegł do środka i przerzucił ciężar gry do Mladenovicia. Lewy obrońca dośrodkował w kierunku dalszego słupka, lecz zabrzanie wyszli z opresji i wybili futbolówkę poza pole karne
  • 34'
    Stolarski zdecydował się na uderzenie z dalszej odległości. Piłka odbiła się od jednego z obrońców Górnika i wyszła poza linię końcową
  • 33'
    Korner dla Legii, po tym jak Kapustka oddał strzał zza "szesnastki", który został zablokowany
  • 33'
    Legioniści wymieniają się podaniami na własnej połowie, a Górnik stara się podchodzić wysoko do gospodarzy
  • 31'
    Kapustka sfaulowany w bocznym sektorze boiska
  • 30'
    Antolić dośrodkował z rogu w kierunku dalszego słupka. W powietrze wyskoczył Remy, który główkował nieco obok bramki
  • 29'
    Stolarski dośrodkował z prawej strony, a jeden z obrońców klubu z Zabrza wybił futbolówkę poza linię końcową. Korner dla Legii
  • 29'
    Kapustka został zatrzymany na prawym skrzydle przez Gryszkiewicza. Legia ma problem z kreowaniem dogodniejszych okazji w ofensywie. Stołecznej drużynie brakuje więcej spokoju i precyzji
  • 27'
    Zawodnicy Legii wymieniają się podaniami na własnej połowie
  • 26'
    Kante zagrał na lewe skrzydło do Mladenovicia. Lewy obrońca dośrodkował, ale piłka nie trafiła do żadnego z graczy Legii
  • 25'
    Kapustka wyłuskał piłkę spod nóg obrońcy Górnika, tuż przed polem karnym. Następnie go minął, zbiegł nieco do lewej strony, lecz jego uderzenie zostało zablokowane
  • 24'
    Antolić znalazł się na 25. metrze i chciał miękko dośrodkował z "szesnastkę". Była to jednak trochę za mocna centra
  • 23'
    Po małym zamieszaniu w polu karnym Górnika, piłka spadła pod nogi Mladenovicia, którego strzał został zablokowany. Po chwili Stolarski dośrodkował z prawego skrzydła, ale goście wyszli z opresji
  • 22'
    Manneh ruszył środkiem boiska i uderzył z dystansu, lecz Boruc był na posterunku
  • 22'
    Luquinhas próbował zbiec z bocznego sektora do środka, ale został zastopowany przez Manneha
  • 21'
    Stolarski chciał dograć z prawego skrzydła, ale zagranie zostało przecięte przez obrońców Górnika
  • 19'
    Zaczęło się od straty Legii w środku pola. Następnie Sobczyk otrzymał piłkę po prawej stronie pola karnego i zagrał wzdłuż do Nowaka, który z bliska dopełnił formalności
  • 17'
    2:0 dla Górnika...
  • 16'
    Jędrzejczyk skutecznie wygarnął piłkę spod nóg Sobczyka, w polu karnym
  • 14'
    Kontra Legii. Luquinhas przedarł się środkiem boiska i zagrał na lewą stronę w kierunku Kapustki. Skrzydłowy "Wojskowych" nie był jednak w stanie dobiec do piłki
  • 13'
    Zakotłowało się po rzucie rożnym dla rywali. Ostatecznie piłkę z pola karnego wybił Remy
  • 13'
    Zabrzanie lepiej rozpoczęli spotkanie. Mają więcej do powiedzenia i często goszczą na połowie miejscowych. Teraz wywalczyli rzut rożny
  • 12'
    Kolejna niebezpieczna akcja Górnika. Jeden z rywali zbiegł z lewej strony do środka i na granicy pola karnego podał do Jimeneza, który znalazł się z prawej strony "szesnastki". Napastnik gości oddał strzał, a Boruc wybił futbolówkę poza linię końcową
  • 10'
    Centra Antolicia z rzutu rożnego, na dalszy słupek. Tam był Remy, który główkował. Chudy złapał piłkę po uderzeniu obrońcy Legii
  • 9'
    Antolić przechwycił piłkę w środku pola i zagrał na lewe skrzydło do Kapustki. Boczny pomocnik chciał dośrodkować, ale został zablokowany. Korner
  • 7'
    Błąd w obronie gospodarzy, który został jednak w miarę szybko naprawiony
  • 7'
    Sobczyk uderzył z prawej nogi w boczną siatkę. Było groźnie
  • 7'
    Wszystko zaczęło się od przechwytu Manneha w środkowej strefie boiska. Następnie zrobiło się spore zamieszanie w polu karnym Legii. Jimenez otrzymał piłkę w "szesnastce". Po chwili Nowak zagrał wzdłuż do Sobczyka, który z bliska umieścił piłkę w siatce
  • 4'
    Gol dla Górnika
  • 3'
    Piłka w rękach Boruca, po niedokładnym zagraniu przez piłkarza Górnika
  • 2'
    W pole karne, z prawej strony, wbiegł Luquinhas. Brazylijczyk szukał dośrodkowania przed linią końcową, ale został zablokowany przez jednego z rywali
  • 1'
    Luquinhas sfaulowany w środku pola, po wcześniejszym przechwycie piłki
  • 1'
  • Obie drużyny już na boisku. Zaraz zaczynamy!
  • Czas na "Sen o Warszawie"!
  • Niecałe 20 minut do rozpoczęcia meczu przy Łazienkowskiej!
  • Najlepsi strzelcy z meczach z Górnikiem - LINK
  • Żaden z zawodników Legii Warszawa nie jest zagrożony nadmiarem żółtych kartek w spotkaniu z Górnikiem. Więcej w tym miejscu
  • Piłkarze Legii właśnie wybiegli na rozgrzewkę
  • Stołeczny klub nie przegrał przy Łazienkowskiej z zabrzanami od prawie... 22 lat. Szczegóły tutaj
  • Ławka: Cierzniak, Lewczuk, Gwilia, Rocha, Wszołek, Lopes, Martins, Rosołek, Juranović
  • Skład Legii na mecz z Górnikiem: Boruc - Stolarski, Jędrzejczyk, Remy, Mladenović - Kapustka, Slisz, Antolić, Luquinhas - Kante, Pekhart!
  • Po 3 kolejkach klub z Zabrza jest liderem z kompletem punktów. Legia ma, jak na razie, 6 "oczek" na koncie
  • Witamy! O godz. 20:00 rozpocznie się mecz 4. kolejki ekstraklasy pomiędzy Legią a Górnikiem!
Legia WarszawaGórnik Zabrze
4'

4' Alex Sobczyk

17'

17' Bartosz Nowak

47'

47' Jesus Jimenez

52'

52' Piotr Krawczyk za Alex Sobczyk

54'

54' Przemysław Wiśniewski

63'

63' Krzysztof Kubica za Roman Prochazka

63' Daniel Ściślak za Bartosz Nowak

70'
90'

90' Wojciech Hajda za Jesus Jimenez