Koniec. Legia bezbramkowo zremisowała z FK Krasnodar
  • 90+1'
    Wszołek dośrodkował z prawej strony na 6. metr - Kostorz oddał z powietrza, z prawej nogi, ale golkiper Krasnodaru popisał się skuteczną interwencją
  • 89'
    Wanderson zbiegł z lewej strony do środka boiska i oddał strzał z 20. metra. Do dobitki ruszył jeszcze Markow - zawodnik Krasnodaru był jednak na spalonym
  • 87'
    Ramirez dośrodkował z lewej strony, ale piłkę skutecznie wybił Jędrzejczyk
  • 85'
    Luquinhas został sfaulowany przez Wandersona w środku pola. Po chwili Wszołek podłączył się do ofensywy, próbował zbiec do środka, lecz został zastopowany przez rywali
  • 83'
    Mladenović zbiegł z prawej strony do środka boiska, oddał strzał z dystansu, ale został zablokowany
  • 83'
    Centra Mladenovicia z rogu, na dalszy słupek. Zrobiło się zamieszanie, ale ostatecznie rywale wyszli z opresji
  • 82'
    Korner dla Legii. Mladenović dośrodkował w pole karne na 7. metr - piłkę poza boisko wybił Martynowicz. Kolejny róg dla "Wojskowych"
  • 81'
    Krótkie rozegranie stałego fragmentu gry przez Krasnodar. Martynowicz oddał strzał, ale został zablokowany. Po chwili jeden z rywali dopadł do piłki, lecz został powstrzymany przez Misztę, który popisał się skuteczną interwencją
  • 79'
    Zakotłowało się w polu karnym Legii. Ostatecznie Wanderson oddał strzał z kilku metrów, ale został zablokowany. Rywale mają korner
  • 78'
    Cholewiak zastąpił Martinsa
  • 77'
    Jeden z rywali pojawił się po lewej stronie pola karnego i wycofał piłkę na 15. metr. Do futbolówki dobiegł Kambołow, który uderzył ponad poprzeczką
  • 76'
    Kostorz za Valencię
  • 76'
    Mladenović zdecydował się na dośrodkowanie z lewej flanki, ale było to niedokładne zagranie
  • 74'
    Wanderson oddał strzał zza "szesnastki", ale został zablokowany przez legionistów
  • 73'
    Mladenović dośrodkował z rzutu rożnego, Adamow "wypluł" piłkę przed siebie. Ostatecznie Lopes uderzył z powietrza obok bramki
  • 73'
    Luquinhas świetnie zagrał na lewą stronę do Mladenovicia, który dośrodkował w pole karne. Zrobiło się zamieszanie i po chwili piłka spadła pod nogi Slisza, który uderzył zza "szesnastki". Bramkarz Krasnodaru obronił strzał pomocnika Legii. Warszawiacy mają korner
  • 71'
    Jeden z przeciwników uderzył zza pola karnego, ale został zablokowany przez Hołownię. Kilkadziesiąt sekund później Kapustka pojawił się po lewej stronie "szesnastki". Środkowy pomocnik został jednak przyblokowany przez rywala
  • 69'
    Kapustka zagrał na lewą flankę do niepilnowanego Valencii. Skrzydłowy dobrze wycofał piłkę na 17. metr do Slisza, który chciał zagrać jeszcze prostopadle w "szesnastkę". Zagranie okazało się jednak niedokładne
  • 68'
    Luquinhas zagrał prostopadle w pole karne do Kapustki. Środkowy pomocnik oddał strzał z prawej nogi, z 5. metra, w kierunku bliższego słupka, ale bramkarz Krasnodaru obronił uderzenie
  • 67'
    Kapustka uderzył z 30. metrów, ale został zablokowany. Legioniści mają aut na wysokości pola karnego
  • 66'
    Spore zamieszanie w polu karnym Legii. Wanderson pojawił się po lewej stronie pola karnego i oddał strzał. Piłkę z linii bramkowej wybił Mladenović, a po chwili Hołownia oddalił zagrożenie po wybiciu futbolówki poza "szesnastkę"
  • 64'
    Przechwyt warszawiaków na połowie Krasnodaru. Luquinhas zagrał prostopadle w pole karne do Kapustki. Pomocnik Legii oddał strzał na wślizgu. Bramkarz drużyny przeciwnej obronił uderzenie, a piłkę poza pole karne wybił Martynow
  • 62'
    Hołownia za Lewczuka
  • 62'
    Kapustka uderzył z lewej nogi, z 20. metra, lecz strzał został zablokowany. Legioniści mieli korner. Mladenović dośrodkował z rogu na środek bramki. Lopes walczył o piłkę i upadł na murawę po kontakcie z Litwinowem. Sędzia nakazał kontynuować grę
  • 60'
    Wszołek dośrodkował z prawej strony pola karnego na dalszy słupek. Kapustka był naciskany przez rywali i nie zdołał oddać strzału
  • 58'
    Jędrzejczyk dobrze interweniował w obronie. Legioniści wyszli do kontry. Luquinhas miękko dośrodkował z lewej strony pola karnego na środek bramki. Tam pojawił się Lopes, ale napastnik Legii nie zdołał musnąć piłki i skierować jej do siatki
  • 56'
    Kapustka przechwycił piłkę na połowie Krasnodaru. Środkowy pomocnik był pilnowany przez przeciwnika i zdecydował się na oddanie strzału zza "szesnastki". Piłka przeleciała wysoko nad bramką
  • 55'
    Luquinhas zbiegł z lewej flanki do środka boiska. Brazylijczyk oddał strzał z 18. metra, ale piłka poszybowała obok bramki
  • 53'
    Mladenović dośrodkował z rzutu wolnego na dalszy słupek, ale jeden z rywali wybił piłkę na aut
  • 52'
    Luquinhas pojawił się po lewej stronie, a po chwili został sfaulowany przez Martynowa. Legia ma rzut wolny
  • 51'
    Luquinhas próbował zagrać na prawą stronę do Valencii, ale Ramirez przechwycił piłkę przed polem karnym
  • 50'
    Slisz zbiegł z prawej strony do środka boiska i zagrał na lewą flankę do Luquinhasa. Brazylijczyk wbiegł w pole karne i podał do Mladenovicia. Ostatecznie Kapustka oddał strzał z ok. 16. metra, ale został zablokowany
  • 46'
    Cztery zmiany w Legii. Miszta, Jędrzejczyk, Kapustka i Lopes za Boruca, Mosóra, Gwilię i Pekharta
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia bezbramkowo remisuje z FK Krasnodar
  • 45+1'
    Kontra Legii. Gwilia zagrał do Luquinhasa, który pojawił się na 18. metrze. Brazylijczyk podał na lewą stronę do Mladenovicia, który miękko dośrodkował na dalszy słupek, ale bramkarz Krasnodaru spokojnie złapał piłkę
  • 45'
    Nastąpiło spore zamieszanie w pobliżu pola karnego Legii. Ostatecznie Wszołek dobrze zachował się w "szesnastce" stołecznego klubu, dzięki czemu rywal nie był w stanie przechwycić piłki
  • 42'
    Niedokładne zagranie Jonowa do Cabelli na prawą flankę
  • 41'
    Valencia sfaulowany w bocznym sektorze boiska
  • 41'
    Czernow płasko dośrodkował z lewej strony boiska, lecz Martins spokojnie przechwycił piłkę. Moment później Wszołek został sfaulowany przez Berga, blisko "szesnastki" Legii
  • 39'
    Martins dośrodkował na dalszy słupek, Lewczuk oddał strzał z głowy, ale Gorodow złapał piłkę bez większych problemów
  • 39'
    Rzut wolny dla Legii, z lewej strony boiska, na wysokości 25. metra
  • 38'
    Pekhart pojawił się po lewej stronie pola karnego, zagrał na dalszy słupek do Gwilii. Po chwili Valencia dograł z prawej flanki, a jeden z rywali wybił piłkę poza linię boczną
  • 37'
    To mógł być gol dla rywali. Cabella świetnie dośrodkował z prawej strony w pole karne. Piłka trafiła do niepilnowanego Berga, który uderzył bez przyjęcia obok bramki!
  • 34'
    Rosjanie wymieniają się podaniami w środku pola
  • 34'
    Wszołek podłączył się do ofensywy i dośrodkował w pole karne, w kierunku Pekharta. Czech nie sięgnął jednak piłki
  • 31'
    Luquinhas świetnie przechwycił piłkę na 35. metrze i od razu zagrał na prawą stronę do Valencii. Pomocnik dośrodkował w kierunku Pekharta. Czech przechwycił piłkę, oddał strzał, ale został zablokowany. Zrobiło się spore zamieszane w "szesnastce" rywali. Mladenović mocno dograł z lewej strony. Moment później piłka spadła jeszcze pod nogi Gwilii - strzał Gruzina został zablokowany przez przeciwników
  • 29'
    Valencia sfaulował rywala na wysokości koła środkowego
  • 28'
    Martins dośrodkował z rzutu rożnego na dalszy słupek, w kierunku Mosóra. Stoper Legii oddał strzał z głowy, który poszybował obok bramki
  • 27'
    Wszołek podłączył się do ofensywy, Zawodnik Legii wbiegł w pole karne, dośrodkował, a piłkarz Krasnodaru wybił piłkę na korner
  • 27'
    Jeden z rywali zagrał piłkę z obrony do ataku, konkretnie do Berga. Napastnik Krasnodaru przyjął piłkę przed "szesnastką", ale po chwili ją stracił - był naciskany przez dwóch obrońców stołecznego klubu
  • 25'
    Smolnikow sfaulowany w bocznym sektorze boiska przez Mladenovicia
  • 25'
    Mladenović wpadł w pole karne z lewej strony, dośrodkował na dalszy słupek, gdzie pojawił się Luquinhas. Brazylijczyk oddał mocny strzał z prawej nogi, który poszybował minimalnie nad bramką! Niezła akcja Legii
  • 22'
    Luquinhas i Valencia zamienili się stronami. Luqi gra teraz na prawym skrzydle, a Valencia - na lewym
  • 21'
    Luquinhas podał do Gwilii, który zagrał prostopadle w pole karne. Podanie okazało się niecelne, nie trafiło do żadnego z legionistów
  • 20'
    Slisz próbował ruszyć środkiem, lecz został sfaulowany przez Berga
  • 20'
    Rywale mają rzut wolny z lewej strony boiska, na wysokości 35. metra. Cabella dośrodkował, ale centra okazała się nieudana - pika opuściła murawę
  • 18'
    Pekhart nieprzepisowo powstrzymany przez zawodnika Krasnodaru, w środku pola
  • 16'
    Olsson przechwycił piłkę na 18. metrze, a następnie uderzył zza pola karnego. Futbolówka trafiła w słupek i opuściła boisko
  • 15'
    Berg chciał prostopadle podać do Claessona, ale golkiper Legii wyszedł z opresji
  • 14'
    Jeden z rywali znalazł się po prawej stronie "szesnastki" i wycofał podanie, ale Slisz był czujny i oddalił zagrożenie. Po chwili legioniści otrzymali rzut wolny, ponieważ piłkarz Krasnodaru zagrał piłkę ręką
  • 12'
    Smolnikow ruszył do zagrania z głębi pola na prawą stronę boiska. Prawy obrońca walczył o piłkę z Mladenoviciem. Ostatecznie przeciwnik sfaulował piłkarza Legii
  • 11'
    Cabella do Jonowa, który próbował dośrodkować z prawej strony, lecz został zablokowany przez Mosóra. Rosjanie mieli korner, ale dośrodkowanie zostało wybite przez "Wojskowych"
  • 9'
    Claesson ruszył środkiem boiska i chciał prostopadle podać do jednego z zawodników, ale jego zagranie okazało się bardzo niedokładne
  • 8'
    Jonow oddał strzał z 18. metra, a Boruc wybił piłkę poza linię końcową. Rywale krótko rozegrali stały fragment gry - ostatecznie jeden z legionistów wybił piłkę po centrze z prawej strony
  • 7'
    Smolnikow zagrał na prawą stronę do Cabelly, który dośrodkował na dalszy słupek, lecz Boruc spokojnie złapał futbolówkę
  • 7'
    Gorodow potrzebował pomocy medycznej. Golkiper może kontynuować grę
  • 6'
    Dośrodkowanie Mladenovicia z rzutu rożnego. Piłka dla przeciwników, ponieważ bramkarz Krasnodaru został sfaulowany na 5. metrze
  • 5'
    Wszołek zacentrował z prawej flanki, a jeden z przeciwników wybił piłkę na rzut rożny
  • 5'
    Mladenović przerzucił piłkę na prawą stronę do Wszołka. Moment później Valencia pobiegł skrzydłem i dośrodkował, lecz rywale oddalili zagrożenie
  • 3'
    Valencia zagrał do Slisza, a ten po chwili chciał podać na prawą stronę boiska. Zagranie okazało się niecelne - piłka wyszła poza linię boczną
  • 2'
    Rywale przechwycili piłkę na 25. metrze, po niedokładnym zagraniu jednego z legionistów
  • 1'
    Legioniści wymieniają się podaniami na własnej połowie
  • 1'
  • Obie drużyny wychodzą już na murawę. Zaraz zaczynamy!
  • Wypowiedź Igora Lewczuka po porannym treningu na obozie w Dubaju. LINK
  • Kacper Skibicki nie zagra w czwartkowym sparingu z FK Krasnodar. Z kolei Mateusz Cholewiak, który w środę miał założony kołnierz ortopedyczny, czuje się już lepiej. SZCZEGÓŁY
  • Biznesmen, Berg i Liga Mistrzów – sylwetka FK Krasnodar (LINK)
  • Ławka: Miszta, Jędrzejczyk, Macenko, Niski, Kisiel, Lopes, Hołownia, Ciepiela, Cholewiak, Kapustka, Kostorz
  • Skład Legii na mecz z FK Krasnodar: Boruc - Wszołek, Lewczuk, Mosór, Mladenović – Martins, Slisz, Gwilia - Valencia, Pekhart, Luquinhas!
  • Witamy! O godz. 14:00 czasu polskiego odbędzie się sparing pomiędzy Legią a FK Krasnodar. Dla "Wojskowych" będzie to trzecia i zarazem ostatnia gra kontrolna na obozie w Dubaju
Legia WarszawaFK Krasnodar
46'

46' Cristian Ramirez za Jewgienij Czernow

46' Ilia Martynow za Igor Smolnikow

46' Wjaczesław Litwinow za Jegor Sorokin

46' Aleksandr Martynowicz za Kaio Pantaleao

46' Denis Adamow za Jewgienij Gorodow

46' Wanderson za Viktor Claesson

46' Jewgienij Markow za Marcus Berg

46' Daniił Utkin za Remy Cabella

46' Tonny Vilhena za Kristoffer Olsson

46' Rusłan Kambołow za Jurij Gazinskij

46' Magomied-Szapi Sulejmanow za Aleksiej Jonow