Radović przewrócony w środku pola i zaczynamy od rzutu wolnego
  • 83'
    Kirch zagrywał groźnie w pole karne, ale kolejną dobrą interwencją popisał się Astiz, który na tle Sulera wygląda dziś bardzo dobrze
  • 81'
    Ljuboja kapitalnie do Żurka, ale szybszy od niego był Weidenfeller. I tak sędziowie sygnalizowali jeszcze pozycją spaloną legionisty
  • 79'
    Kucharczyk uderzał głową po dośrodkowaniu Rzeźniczaka, ale piłkę pewnie zatrzymał Weidenfeller
  • 79'
    Vrdoljak dobrze stopuje Perisicia w środku pola
  • 78'
    Bartosz Żurek w miejsce Michała Żyro
  • 78'
    Subotić wyskakuje wyżej niż Ljuboja i stopuje ciekawie zapowiadający się atak Wojskowych
  • 76'
    Schmelzer tym razem wrzucał piłkę z lewej strony i złapał ją Wojciech Skaba
  • 75'
    Kucharczyk świtnie zatrzymany przez Schmelzera na prawej stronie boiska
  • 74'
    Kucharczyk na spalonym,a le tym razem pomylił się chyba sędzia
  • 73'
    Dobrze zapowiadającą się kontrę za bardzo spowolnił Ljuboja
  • 72'
    Bittencourt zagrywał piłkę w nasze pole karne, ale dobre podanie skutecznie przeciął i wybił Astiz
  • 71'
    Żyro miał okazję z rzutu wolnego, ale posłał piłkę daleko obok bramki
  • 71'
    Główkował MIchał Żyro, ale tak, że piłka spadła pod nogami rywali
  • 70'
    Bender blokuje podanie Kucharczyka w środek pola
  • 69'
    Tym razem za mocne podanie Ljubo do Kucharza
  • 68'
    Kopczyński ładnie przerzucił piłkę na lewą stronę boiska, Żyro wszedł w pole karne, ale tam został powstrzymany przez Suboticia
  • 68'
    Świetna wrzutka Ljuboi na głowę Radovicia, a ten uderzył głową tuż obok słupka...
  • 67'
    Radović faulowany przez Aminiego
  • 66'
    Radović zszedł na prawą stronę boiska, zaczął skakać wokół piłki, ale i tak nie przeszedł nawet jednego rywala
  • 66'
    Vrdoljak z dystansu, ale jego mocne uderzenie zostało zablokowane
  • 66'
    Kopczyński w miejsce Furmana
  • 65'
    Schmelzer wrzucał piłkę w pole karne, ale futbolówka nie doleciała do żadnego gracza
  • 63'
    Perisić mocno w środek bramki, Skaba odbił piłkę
  • 62'
    Ljuboja źle odgrywa z klepki i traci piłkę
  • 62'
    Skaba fauluje szarżującego Schreibera i mamy rzut wolny z linii pola karnego. Przy piłce Perisić
  • 61'
    Żółta kartka dla Astiza za przytrzymywanie rywala
  • 60'
    Furman wywalczył aut po pojedynku biegowym z Leitnerem
  • 60'
    W miejsce Kuciaka wchodzi Wojciech Skaba
  • 59'
    Kucharczyk ładnie minął Perisicia i zagrał na drugą stronę boiska
  • 58'
    Strasznie nudny i ciężki do oglądania zrobił się ten mecz...
  • 58'
    Róg dla rywali
  • 58'
    Dobra wrzutka z rożnego i Schieber prawie umieścił głową piłkę w siatce Legii
  • 57'
    Scheiber uderzał ze skraju pola karnego po podaniu Bittencourta, ale został zablokowany
  • 56'
    Schieber nieźle się zastawił, ale zagrał piłkę prosto na aut
  • 56'
    Strata Ljuboi
  • 55'
    Leitner do Bittencourta na prawą stronę, gdzie piłkarz BVB stracił piłkę będąc naciskanym przez Wawrzyniaka
  • 54'
    Bittencourt na skrzydło, skąd wrzucał Perisić, ale piłka była zdecydowanie za mocna, aby ktoś do niej doszedł
  • 53'
    Bender mocno z dystansu, ale równie mocno co niecelnie
  • 53'
    Vrdoljak przechwycił piłkę, ale ta odskoczyła mu gdy naciskany był przez Aminiego
  • 52'
    Piłkarze na razie wymieniają podanie i nie wychodzi z tego nic konkretnego
  • 50'
    Bender długo walczył z Rzeźniczakiem, aż wreszcie go przepchnął i odebrał piłkę
  • 50'
    Amini pokusił się o strzał z dystansu, ale uderzył obok bramki Kuciaka
  • 49'
    Żyro powstrzymuje Perisicia i od bramki zacznie Kuciak
  • 47'
    Vrdoljak walczył w środku pola, ale faulował Kircha
  • 46'
    W Legii sześć zmian, w BVB dziesięć
  • 45+16'
  • 45+14'
    Obie ekipy wychodzą już na boisko. Mamy na pewno jakies zmiany
  • 45'
    Złe zagranie do Koseckiego i znowu przy piłce Borussia
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy
  • 43'
    Podanie do "Żyrki" i... od bramki zacznie bramkarz niemieckiej ekipy
  • 42'
    Żyro podał pod nogi Lewandowskiego przed samym polem karnym
  • 42'
    Ponownie mamy zryw Żylety, która chwali bohaterów Powstania Warszawskiego
  • 40'
    Kosecki przegrał fizyczny pojedynek o piłkę z Piszczkiem pod bramką gości
  • 40'
    Koronkowa akcja Borussii przerwana przez Sulera
  • 39'
    Lewy prostopadle do Reusa, ale piłka nie dochodzi do Niemca i łapie ją Kuciak
  • 38'
    Saganowski zabrał piłke Hummelsowi, ale przy kolejnej okazji Niemiec wyprzedził Sagana i zatrzymał akcję
  • 38'
    Suler fauluje Lewandowskiego na środku boiska
  • 37'
    Lewandowski zagrał do Grosskreutza, który miał przed sobą Kuciaka i trafił prosto w niego. Dobrze ustawiony był nasz golkiper
  • 37'
    Furman prawie doszedł do piłki w polu karnym BVB. Prawie...
  • 36'
    Strata Błaszczykowskiego, któremu piłka odskoczyła od nogi. Ciekawe jak zareagowała na to jego rodzina na trybunach ;-)
  • 34'
    Żewłak zagrywa głową do Kuciaka po tym jak piłkę w nasze pole karne zagrywał Loewe
  • 33'
    Żewłakow ładnie przez całe boisko do Saganowskiego, ale ten zagrywa do Gola - panowie się nie zrozumieli i stracili piłkę
  • 32'
    Kosecki chciał zagrać do Żyro na prawą stronę boiska, ale trafił tylko w plecy Reusa
  • 31'
    Błaszczykowski zagrywa piłkę do wchodzącego w pole karne Lewandowskiego, ale nie udało mu się oddać strzału
  • 30'
    Furman zatrzymał wślizgiem pędzącego Błaszczykowskiego, ale Kuba zahaczył go przy okazji butem i chwilę młody legionista zwijał się z bólu, już się jednak podniósł i kontynuuje grę
  • 29'
    Furman walczył o piłkę z lewej strony boiska z Gundoganem i sfaulował go
  • 29'
    Suler wygrywa pojedynek główkowy z Lewandowskim
  • 28'
    Saganowski prawie przepchnął Piszczka, ale ostatecznie nasz napastnik nie poradził sobie z rywalem
  • 27'
    Super zszedł do środka, zagrał na wolne pole do Gola, który znalazł się sam na sam z Weidenfellerem i uderzył wprost w niego. Dobitka Janusza ominęła golkipera BVB, ale wybił ją Santana, a trzeci strzał znalazł się już w rękach bramkarza gości
  • 26'
    Błaszczykowski dośrodkowywał piłkę, ale ta po nodze Furmana znalazła się w rekąch Kuciaka
  • 25'
    Gundogan faulowany w środku pola
  • 23'
    Kosecki bohatersko chciał minąć czterech rywali, ale nie dał rady
  • 23'
    Żyro chciał rozegrać wymianę z kolegami na jeden kontakt, ale podał do... Lewandowskiego
  • 22'
    Piłka trafiła do Reusa, który powinien być kryty przez Sulera... Niemiec uerzył mocno i po ziemi, ale bardzo dobrze spisał się Dusan Kuciak, który uchronił Wojskowych przed stratą drugiej bramki
  • 21'
    Żyro w pojedynku z Santaną, ale sam kopnął piłkę tak, żę trafiła ona pod nogi Hummelsa
  • 20'
    Złe wybicie Kuciaka, który podał piłkę pod nogi Reusa. Na szczęście był to błąd bez konsekwencji
  • 19'
    Saganowski ponownie ograny przez Santanę. Na razie goście z Niemiec strasznie nas zdominowali
  • 18'
    Furmi zagrał teraz fajną piłkę w pole karne, ale Żyro został uprzedzony przez Piszczka i mamy róg
  • 18'
    Gol wpada na Reusa pod bramką BVB i od rzutu wolnego zaczną rywale
  • 17'
    Kosecki stara się odważnie grać i nie boi się gry 1 na 1 z rywalem, czasami przynosi to niezły efekt
  • 16'
    Żyro bardzo dobrze zatrzymał teraz Gundogana pod własną bramką
  • 16'
    Furman zalicza stratę podając piłkę na drugą stronę boiska
  • 15'
    Suler wręcz upadł przed Reusem, ale na szczęście ten wybiegł za linię
  • 14'
    Kosecki wrzucał piłkę do Żyro, któremu zabrakło jednak kilku centymetrów żeby sięgnąć piłki głową
  • 13'
    Doping rozkręcać stara się sektor rodzinny, ale są to pojedyncze okrzyki
  • 13'
    Wolny dla Wojskowych. Piłkę wrzucał Furman, ale głową zatrzymał ją Hummels
  • 12'
    Fantastyczna prostopadła do Gundogana, ale Niemiec nie zdołał przyjąć piłki
  • 11'
    Loewe uderzał z rzutu wolnego, ale piłkę odbił do boku Skaba
  • 11'
    Próba kontry Koseckeigo zastała zastopowana faulem
  • 11'
    Na spalonym Janusz Gol
  • 11'
    "Cześć i chwała bohaterom" skandują teraz kibice z Żylety
  • 10'
    Reus zaatakowany nakładką i od wolnego z 25 metrów od naszej bramki rozpoczną goście
  • 9'
    Saganowski przegrał biegowy pojedynek z Sanataną na połowie Borussii
  • 8'
    Gundogan prostopadle zagrał na lewe skrzydło do Grosskeutza, ale ten zanotował złą wrzutkę
  • 7'
    Suler popełnił kolejny błąd, ale piłkę spod nóg Reusa wybił Wawrzyniak
  • 7'
    Błaszczykowski zabawił się z obroną Legii i zagrał piłkę na głowę Grrosskreutza, który nie trafił jednak w światło bramki
  • 6'
    Gol do Rzeźniczaka, który dośrodkowuje za bramkę Weiddenfellera
  • 5'
    Katastrofalny błąd Marko Sulera, który nie potrafił wykopać piłki z pola karnego, doskoczył do niej Lewandowski i płaskim, mocnym strzałem umieścił w siatce
  • 4'
    0:1! Robert Lewandowski
  • 3'
    Reus ograł Sulera, ale po chwili faulował Łukasika i mamy rzut wolny ze środka boiska
  • 3'
    Gol fajnie podał do Żyro, który odegrał do Sagana. Doświadczony napastnik zszedł do tyłu i właściwie wykopał piłkę za linię końcową
  • 2'
    Rzeźniczak podawał do Saganowskeigo, ale natychmiast doskoczył do niego Kehl i odebrał mu futbolówkę
  • 1'
    Łukasik w parze z Furmanem zabrali piłkę Błaszczykowskiemu
  • 1'
  • 0
    16:55 - Gorącego dopingu dzisiaj chyba nie będzie. Na Żylecie nie ma bębnów, ale zobaczymy jak dalej się to rozwinie
  • 0
    16:54 - Kibice odśpiewali już "Sen o Warszawie"
  • 0
    16.52 - Kibice znają już składy obu drużyn, szkoda, że nie ma zapowiadanych fanów z Dortmundu
  • 0
    16.48 - Legioniści opuszczają boisko, to samo robią gracze BVB
  • 0
    16:45 - Szkoda, że stadion jest dosyć pusty. Żyleta nie jest zapełniona nawet w połowie
  • 0
    16:44 - Na murawie prezentują się cheerleaderki. Bardzo przyjemnie się je ogląda :-)
  • 0
    Witamy ze stadionu przy Łazienkowskiej. Trwa jeszcze rozgrzewka zawodników
  • 0
    W niedzielę o 17. piłkarze Legii zmierzą się w meczu sparingowym z Borussią Dortmund. Zapraszamy na stadion, zaś pozostałych przed ekrany TVP1 oraz na nasze relacje.
Legia WarszawaBorussia Dortmund
5'

5' Robert Lewandowski