Legioniści odbierają pamiątkowe medale za Wicemistrzostwo Polski
  • 90+9'
    Dziękujemy za uwagę dziś i przez cały sezon. Zapraszamy jeszcze do lektury materiałów pomeczowych - wypowiedzi trenerów, piłkarzy oraz oglądania zdjęć
  • 90+5'
    W Poznaniu mecz się kończy wynikiem 0:0. Lech Poznań Mistrzem Polski, Legia Warszawa wicemistrzem w sezonie 2014/15
  • 90+3'
    Adam Ryczkowski zmienia bohatera dzisiejszego spotkania - Michała Kucharczyka
  • 90+3'
    Koniec spotkania! W Poznaniu trwa spotkanie
  • 90'
    Dwie minuty doliczone do końca spotkania
  • 88'
    Kilka minut do zakończenia sezonu 2014/15. Lech remisuje z Wisłą, więc wychodzi póki co na to, że Legia zakończy te rozgrywki z punktem straty do pierwszego miejsca
  • 85'
    Próba strzału z dystansu w wykonaniu Jodłowca. Niecelna
  • 84'
    Piasecki zablokowany przez Lewczuka. Górnik próbuje strzelić bramkę kontaktową. Korner dla gości
  • 84'
    Danch strzela wysoko nad poprzeczką po dośrodkowaniu Grendela
  • 83'
    Ajjj! Dużo szczęścia miała teraz Legia! Piłka prawie wpadła do bramki Kuciaka. Prawie, bo odbiła się od słupka i wróciła prosto w ręce bramkarza gospodarzy
  • 81'
    Kompletnie nieudana próba Furmana...
  • 81'
    Faul Dudy na Madeju
  • 80'
    Faul na Brzyskim. Okazja dla legionistów na dośrodkowanie w pole karne rywala
  • 78'
    Kolejna akcja Kucharczyka, lecz Adam Danch nie dał się tym razem nabrać i tylko aut dla Legii
  • 76'
    Fabian Piasecki zmieni Roberta Jeża
  • 74'
    Ależ piękna próba strzału przewrotką w wykonaniu Brzyskiego! Piłka mija słupek bramki Zabrzan tylko o kilka centymetrów
  • 73'
    Kucharczyk znów pewnie mija Dancha. Skrzydłowy wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny. Danch głową wybija jednak dośrodkowanie Furmana
  • 70'
    Strzał głową Saganowskiego, po nieudanej próbie woleja Kucharczyka - niecelna próba
  • 69'
    Legia trochę spokojniej gra po strzeleniu drugiej bramki. Nie ma już ciśnienia na strzelanie goli, raczej celem kontrola spotkania i utrzymanie się przy piłce
  • 66'
    Na spalonym Kucharczyk
  • 65'
    Niedokładne podanie do Gwaze, grę wznowi Kuciak
  • 64'
    Saganowski na spalonym
  • 62'
    Teraz Górnik stara się budować atak pozycyjny zaczynając od linii obronnej
  • 61'
    Konrad Nowak ustępuje miejsca Dzikamai Gwaze
  • 57'
    Mamy drugą zmianę w szeregach Legii. Duda zastępuje Guilherme
  • 56'
    Gooooooool! 2:0! Mariusz Magiera trafia do własnej bramki!
  • 52'
    Dośrodkowanie w pole karne Legii przelatuje powoli, ale i zarazem nietknięte przez nikogo. Przy futbolówce wciąż Górnik
  • 51'
    Świetne, pewne wyjście Steinborsa, który zdejmuje wręcz piłkę z głowy Kucharczykowi
  • 50'
    Jodłowiec na spółkę z Furmanem zatrzymują nieprzepisowo Madeja
  • 47'
    Po raz kolejny dziś faulowany jest Guilherme Wrzutka w pole karne przeciwnika wybita, kontratak gości, ale udało się Jodłowcowi zażegnać niebezpieczeństwo
  • 46'
    Na początek Żyro ze zbyt mocnym dośrodkowaniem, piłka wychodzi poza boisko
  • 45+21'
    Zaczęliśmy ostatnie 45 minut sezonu 2014/2015!
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy
  • 45'
    Niedokładne podanie Brozia do Żyry
  • 44'
    Jodłowiec do Saganowskiego, lecz napastnik Legii nie zdołał opanować piłki
  • 42'
    Za mocne dośrodkowanie Kucharczyka, znów zacznie Steinbors
  • 41'
    Broź nie zdołał opanować mocnego podania od jednego z kolegów. Od bramki wznawia grę długim wykopem Steinbors
  • 39'
    Konrad Nowak ukarany żółtą kartką
  • 38'
    Furman chyba strzelał, a nie dośrodkowywał. Piłka ląduje na górnej siatce bramki rywala
  • 37'
    Przybylski przewraca Guilherme, okazja na dośrodkowanie dla legionistów
  • 36'
    Żyro wywalczył rzut rożny blisko końca boiska, na połowie Górnika
  • 34'
    Groźnie pod bramką Legii, na szczęście dla gospodarzy Robert Jeż fatalnie pudłuje
  • 33'
    Legia lekko wyhamowała, obudził się Górnik, mecz się wyraźnie wyrównał
  • 31'
    Danch wrzucał, Gergel główkował, broni pewnie Kuciak
  • 27'
    Faulowany Rzeźniczak przez Nowaka. Kapitan Legii dość poirytowany tym wślizgiem rywala
  • 26'
    Furman z faulem na Grendelu
  • 24'
    Broź fauluje Gergela, przy piłce aktualnie zespół gości
  • 22'
    Wymuszona zmiana w szeregach Legii, kontuzjowany Sa zmieniony przez Saganowskiego
  • 21'
    Kucharczyk! Jednak nie, spalony... Zejdzie też Orlando Sa, który odniósł uraz przed chwilą
  • 20'
    Ładna, składna akcja Legii, lecz Guilherme strzela wysoko nad bramką gości
  • 19'
    Goście nie wykorzystali jednak tej okazji
  • 18'
    Teraz korner dla Górnika
  • 16'
    Akcja prawą stroną, dość dziwnie wyszła z tego wysoka "świeca", do piłki wyskakiwał Jodłowiec, ale dopadł do niej "Kuchy" i z pola karnego, z pierwszej piłki pokonał strzałem Steinborsa
  • 16'
    Kolejna akcja, znów Kucharczyk, lecz zamiast strzelać podawał i ta próba została zablokowana przez obrońcę Górnika
  • 14'
    Kucharczyk!!! 1:0 dla Legii!
  • 13'
    Szeweluchin wybija piłkę, kontratak Górnika po dobrym początku mocno wyhamował, kończy to wszystko płaskim strzałem Jeż, ale trafia on prosto w Kuciaka
  • 12'
    Sytuacyjny strzał Kucharczyka, Steinbors łapie piłkę "na raty"
  • 12'
    Akcja Żyry, rzut rożny dla Legii
  • 10'
    Niezła akcja Legii, Guilherme rozrzucił piłkę do Brzyskiego, ten dośrodkował w pole karne rywala, lecz Żyro niecelnie strzela głową
  • 8'
    Górnik oddala zagrożenie, lecz legioniści wciąż przy piłce
  • 7'
    Brzyski wywalczył rzut rożny. Do futbolówki podejdzie Furman
  • 4'
    Faul Madeja na Guilherme, kolejna okazja na dośrodkowanie dla legionistów
  • 3'
    Strzał Rzeźniczaka na wiwat. Od bramki wznawia grę Steinbors
  • 2'
    Indywidualny rajd Guilherme, znów obok niego Kosznik, który wybija piłkę na rzut rożny