Faulowany Borysiuk. Rzut wolny z 25 metrów
    Radović w stylu zapaśnika powalił rywala
  • 71'
    Dośrodkowanie Kiełboiwcza w kierunku Ljuboji, wybijają obrońcy
  • 69'
    Ładna akcja Legii. Borysiuk z Radoviciem rozklepali obronę Tęczy. Niestety "Wizir" był na spalonym
  • 67'
    Stoper Tęczy oryginalnie mobilizuje swoich kolegów: "Żadnego z Was nie kupią!"
  • 65'
    Rybus bliski trzeciego gola. Podobna akcja do wcześniejszej bramkowej. Tym razem niecelnie
  • 65'
    Ljuboja solidnie skopany przez jednego z obrońców. Serb nie ma zadowolonej miny, powiedział coś do faulującego
  • 63'
    3:0. Ponownie Rybus. Skrzydłowy Legii dostał podanie na 16. metr, gdzie był kompletnie niekryty. Strzelił obok słupka
  • 62'
    Ljuboja wypuścił Radovicia, który był na spalonym
  • 61'
    Komorowski przechwycił piłkę, podał do Rybusa i pobiegł w pole karne. "Rybka" próbował prostopadłym podaniem uruchomic naszego stopera, piłka została zablokowana
  • 58'
    2:0! Manu zagrał do Rybusa, ten bardzo ładnym, prostopadłym podaniem znalazł Ljuboje. Serb z pierwszej piłki po rykoszecie trafił do siatki
  • 56'
    Radović znalazł się w polu karnym, zagrał piłkę do środka, gdzie nadbiegał Rybus. Skrzydłowy dopełnił formalności
  • 55'
    GOOOL dla Legii. Maciej Rybus
  • 53'
    Strata Komorowskiego na połowie rywala, kontra Tęczy zakończona niecelnym strzałem
  • 52'
    Znowu ładnie klepali leginości, akcja zakończyła się zablokowanym dośrodkowaniem "Kiełbika"
  • 51'
    Ładna, koronkowa akcja Legii. Manu dośrodkował, piłka nieoczekiwanie trafiła do Ljuboji, ten strzelił prosto w bramkarza
  • 50'
    Za krótkie dośrodkowanie Kiełbowicza
  • 49'
    Radović z półwoleja uderzał z 14 metrów, prosto w bramkarza
  • 49'
    Faulowany Radović, rzut wolny z 30 metrów
  • 47'
    Rybus do Kiełbowicza, który byl na spalonym
  • 45+12'
    Początek drugiej połowy. Legia w najmocniejszym składzie
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy
  • 44'
    Powinno być 1:0 dla Legii. Koronkowa akcja Legii, Kosecki ostro wstrzelił piłkę w pole karne Tęczy, piłka trafiła w obrońce i minimalnie minęła bramkę
  • 42'
    Niecelnie strzelał Ohayon
  • 42'
    Zablokowane dośrodkowanie Koseckiego
  • 41'
    Ładna akcja Legii. Łukasik do Koseckiego, ten do Knezevicia. Serb wrzucił w kierunku Kucharczyka. Wychowanek Świtu chciał zgrać piłkę do środka, niestety nikogo tam nie było
  • 40'
    Rzut rożny dla Tęczy Płońsk. Wrzutka w pole karne na głowę wysokiego napastnika, w ostatniej chwili piłkę z jego głowy "sciąga" Astiz
  • 38'
    Znowu akcja Koseckiego, który sprytnie przedarł się przez obrońców i dośrodkował. Piłkę z linii bramkowej wybił któryś z zawodników Tęczy
  • 37'
    Słabo Legia wygląda w środku boiska
  • 36'
    Znakomita akcja Koseckiego, który niepotrzebnie wycofał do Łukasika. Ten próbował strzału, który kolejny raz został zablokowany
  • 35'
    Wrzutka Knezevicia w kierunku Górskiego, który nie zdołał celnie strzelić
  • 34'
    Kolejna akcja gości, zawodnik z numerem 9 schodził z piłką do skrzydła. Wrzucił piłkę w pole karne, która padła łupem Kuciaka
  • 34'
    Zablokowany strzał Ohayona
  • 30'
    Kosecki sprytnie przyjął piłkę i wpadł w pole karne jednak uderzył prosto w bramkarza. Poprawiał jeszcze Gol, bezskutecznie
  • 28'
    Łukasik ładnie z dystansu, piłka trafiła w słupek
  • 24'
    Wojskowi choć mają optyczną przewagę, to jednak nie potrafią stworzyć sobie bardzo dobrej sytuacji do strzelenia gola
  • 22'
    Strata Łukasika w środku pola, goście nieśmiało jednak wyprowadzili ten atak. Choto przechwycił piłkę
  • 21'
    Odpowiedź Legii, Kosecki fatalnie przestrzelił z 13 metrów
  • 19'
    Legia miała dużo szczęścia. Kontra gości, Tęcza wychodziła dwóch na jednego. Ostatecznie napastnik z numerem 17 stanął oko w oko z Kuciakiem lecz strzelił niecelnie
  • 17'
    Świetnie Astiz zagrał do Koseckiego, ten wywalczył rzut rożny
  • 16'
    Łukasik przerwał atak Tęczy i zagrał do Kuciaka
  • 15'
    Janusz Gol zagrał w kierunku Kuby Koseckiego, bramkarz uprzedził "Kosę"
  • 13'
    Tym razem po dośrodkowaniu w pole karne strzał oddał Górski. Napastnik Legii nie miał jednak z czego mocno uderzyć. Piłka w rękach bramkarza
  • 12'
    Świetny odbiór Łukasika w środku pola, niestety "Miły" szybko piłkę też stracił
  • 11'
    Legia znowu bliska bramki, dośrodkowanie Kucharczyka do Knezevica. Serb uderzył z powietrza, bardzo niecelnie
  • 8'
    Kontra gości, jeden z napastników najpierw minął Choto, potem jednak jego akcja została przerwana przez Astiza
  • 7'
    Legia wciąż napiera, ponownie strzelał Kucharczyk, tym razem z głowy. Znowu niecelnie
  • 5'
    Wrzutka w pole karne Knezevicia, piłkę odbija bramkarz gości, piłka trafiła do Kucharczyka. Młody skrzydłowy uderzył ale niecelnie