Pasik

Źródło:

18.03.2003 19:29

(akt. 03.01.2019 20:11)

Dość niespodziewanie zespół warszawskiej Legii uległ drużynie Groclinu Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski 2:0. Pierwszą bramkę spotkania zdobył w 26 minucie Marcin Zając. Drugą, po uderzeniu z dystansu zdobył w 50 minucie Piechniak. Legia zagrała źle w środku pola. Gdy już udało się przebić w pole karne gości to zawodziła skuteczność. Najlepszych okazji nie wykorzystali Cezary Kucharski (2), Marek Saganowski, Adam Majewski, a także Stanko Svitlica i Tomasz Kiełbowicz z rzutów wolnych. Legioniści zagrali w następującym składzie: Boruc, Jóźwiak, Szala, Zieliński, Kiełbowicz, Vuković(82' Jarzębowski), Surma, Majewski (46'Saganowski), Nuhi(59' Sokołowski), Svitlica, Kucharski Szczegółowa relacja z meczu pod tym adresem.