Piotr Szydłowski

Źródło:

23.04.2006 16:32

(akt. 26.12.2018 00:34)

Za nami 26. kolejka Orange Ekstraklasy. W ostatnim meczu Polonia uległa dziś na własnym boisku Groclinowi. Na bramkę <b>Adama Cichonia</b> w 6. minucie meczu Dyskobolia odpowiedziała po przerwie dwoma golami <b>Piotr Piechniaka</b>. We wczorajszych meczech pierwszej ligi polskiej zwycięstwa odniosły natomiast zespoły Legii Warszawa, Cracovii Kraków, Górnika Łęczna i Amiki Wronki. Remisami zakończyły się za to spotkania w Bełcharowie i Gdyni. W jedynym piątkowym meczu Korona pokonała w Kielcach Wisłę Kraków. Poniżej komplet wyników wszystkich spotkań rozegranej w ten weekend kolejki Orange Ekstraklasy.
Piątek: Korona Kielce - Wisła Kraków 1:0 Gajtkowski (46. min.) Sobota: Arka Gdynia - Odra Wodzisław Śląski 1:1 Ława (93. min.) - Czerkas (92. min.) Górnik Łęczna - Wisła Płock 2:1 Sokolenko (30. min.), Jurkowski (87. min. - karny) - Magdoń (89. min.) Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin 1:0 Bania (51. min.) GKS Bełchatów - Lech Poznań 1:1 Matusiak (45. min.) - Anderson da Silva (61. min.) Górnik Zabrze - Amica Wronki 0:2 Bieniuk (50. min.), Gregorek (58. min.) Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 1:0 Guerreiro (62. min.) Niedziela: Polonia Warszawa - Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 1:2 Cichoń (6. min.) - Piechniak (61. min., 81. min.)