Tomas Pekhart
fot. Paulina Szewczuk

34. urodziny Tomasa Pekharta

Redaktor Jakub Waliszewski

Jakub Waliszewski

Źródło: Legia.Net

26.05.2023 00:00

(akt. 26.05.2023 00:00)

W piątek, 26 maja, 34. urodziny obchodzi napastnik Legii, Tomas Pekhart. Czech zagrał ponad 100 spotkań w koszulce z "eLką" na piersi.

Tomas Pekhart wrócił do Legii w styczniu 2023 roku, po zaledwie pięciu miesiącach spędzonych w tureckim Gaziantep FK. Powrót Czecha na Łazienkowską budził mieszane odczucia, lecz piłkarz dość szybko udowodnił, że wciąż może być gwarantem odpowiedniej jakości. W pierwszych 10 meczach, strzelił 5 goli i raz asystował. Nie zawodził też w kluczowych momentach (trafienia z Rakowem Częstochowa i Lechem Poznań, czy choćby bramka na wagę wygranej z Górnikiem Zabrze). Od ponad miesiąca nie zdołał jednak pokonać żadnego bramkarza, a w ostatnim meczu z Lechią musiał pauzować z powodu problemów zdrowotnych. W tym sezonie zagrał 16 spotkań, strzelił 6 goli i miał 2 asysty.

Z okazji urodzin, cała redakcja Legia.Net życzy Tomasowi dużo zdrowia, jak najlepszej formy, wielu wspaniałych chwil w Legii, szczęścia i radości w życiu prywatnym. Sto lat!
 

Polecamy

Komentarze (15)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.