Reklama HEG

Ambulans dla WSDD

Logo Legia.Net

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net, Dobrzy Ludzie

23-01-2019 / 22:02

(akt. 23-01-2019 / 22:03)

Grupa kibiców Dobrzy Ludzie prowadzi zbiórkę pieniędzy na ambulans dla szpitala dziecięcego SPZOZ przy ulicy Mikołaja Kopernika w Warszawie. Szacowany koszt zakupu ambulansu to ok. 100 tysięcy złotych.

Informacja od organizatorów:

Drodzy Kibice. Rok temu, dokładnie 18 stycznia 2018 roku, nasza zbiórka na legijną karetkę dla Centrum Zdrowia Dziecka dobiegła końca. Dzięki zebranym środkom 2 czerwca zeszłego roku mieliśmy przyjemność przekazać karetkę w trakcie Święta Łazienkowskiej na stadionie Legii Warszawa. 1 stycznia tego roku rozpoczęliśmy zbiórkę na zakup ambulansu do transportu dzieci dla Warszawskiego Szpitala dla dzieci.

Szacowany koszt zakupu ambulansu to około 100 tys zł. Pojazd, który chcemy podarować szpitalowi z okazji 150 lat istnienia i nieprzerwanej działalności nie jest specjalistyczną karetką, jednakże jest niezbędny do przewozu małych pacjentów na specjalistyczne badania. Zależy nam, aby zebrać środki jeszcze w tym roku i podarować najstarszemu szpitalowi dziecięcemu w Polsce legijny ambulans. Nie może być lepszego prezentu od kibiców najlepszego klubu w Polsce.

Wszystkich chcących wesprzeć naszą inicjatywę zachęcamy do wpłat na konto: 15 1090 2590 0000 3452 8445 z dopiskiem: AMBULANS dla WSDD.

Komentarze (13)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Pożyteczna rzecz
Domyślny awatar Kapitan
  • 0 / 0
To jest bardzo dobra akcja potęgująca rozpoznawalność klubu. Troszeczkę brak nazwy stadionu.
Kapitan
  • 0 / 0
To ma znaczenie. Klub buduje tożsamość miasta, a miasto buduje klub. Warszawa = Legia. Niech to będzie widoczne, choćby w akcjach charytatywnych widoczność była najmniej pożądana.
No to wpłacamy !
Plutonowy
  • 0 / 0
No i super!
Domyślny awatar Młodszy chorąży
  • 0 / 0
Piękna akcja. Nieco dziwi bierność działu marketingu Legii. Akcje takie jak ta czy pomoc zwierzakom to super inicjatywy, które kreują pozytywny obraz Legii. O tym powinno być głośno na social mediach Legii.
super inicjatywa. osobiście jestem zwolennikiem nie chwalenia się komu pomagam, więc zawsze takie kwestie jak napisy na karetce "kibice Legii" itp. są dla mnie nieco śmieszne, ale ok rozumiem też sens akcji, czyli ocieplanie wizerunku.
tak czy inaczej - brawo, naprawdę świetna robota.
Porucznik
  • 0 / 0
Mordo to tak jakby z kazdego sprzetu zakupionego przez wosp odkleic serduszko :) Ja tez osobiscie uważam ze kazda pomoc powinna byc anonimowa wtedy jest bezinteresowna ale mnie duma rozpiera jak widze karetke z naszym ukochanym herbem:)
A ja uwazam ze osoby prywatne ktore chca pomagac powinne robić to anonimowo a fundacje rozglasniac sprawe. Dobrze jest tez wiedziec na co konkretnie zbierane sa pieniądze. Wplacisz i nie wiesz ktory szpital i czy pomoc wogole zostala zrealizowana a jesli przy szpitalu zobaczysz tą konkretna karetke na ktora wplacales, widzisz efekt na wlasne oczy, wtedy czujesz wieksza satysfakcje i chęć pomocy przy następnej takiej akcji.
No w sumie z tym podzialem pryw fund to ma sens. W ogole to kazdy wg swojego sumienia jak ktos czuje potrzebe chwalenia sie pomoca to ja e tym nic zlego nie widze, to sprawa tej osoby a nie moja, mowilem tylko o moich odczuciach.
Dobra ale to bez sensu o tym debatowac jeszcze
Sorry urwalo


Jeszcze ktos to odbierze za deprecjonowanie a nie o to chodzi, brawo za akcje.
Piękna inicjatywa
Super pomysł.