Amp Futbol Ekstraklasa: IV turniej w Warszawie

Logo Legia.Net

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

21-09-2019 / 23:05

(akt. 21-09-2019 / 23:37)

W sobotę na boisku przy ulicy Kawęczyńskiej rozpoczął się IV turniej Amp Futbol Ekstraklasy. Po pierwszym dniu w Warszawie w najlepszych humorach może być Husaria Kraków, która po świetnym meczu pokonała prowadzących w tabeli Kuloodpornych. Ta sztuka nie udała się Legii, która mimo gorącego dopingu kibiców uległa Bielszczanom 0:3. Legioniści w drugim meczu pokonali 5:0 Miedziowych.

Sobota:

Legia - Kuloodporni 0:3
Miedziowi - Husaria 0:7
Legia - Miedziowi 5:0
Kuloodporni - Husaria 1:2

Niedziela:

10:00 Kuloodporni v Miedziowi
11:30 Legia v Husaria

Legioniści bronią tytułu mistrzowskiego sprzed roku. Jednak w pierwszym turnieju, rozegranym pod koniec kwietnia w Płońsku, w końcowej klasyfikacji zajęli 3. miejsce. Zespół się jednak rozkręcał. Przed niespełna miesiącem nasi gracze zwyciężyli w Polkowicach. W bezpośrednim starciu okazali się lepsi od Kuloodpornych i zdobyli komplet punktów. Jakub Kożuch został najlepszym strzelcem, a Jakub Popławski najlepszym bramkarzem turnieju.

Komentarze (4)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Na takich meczach obowiązkowo powinna być cała drużyna Legii z Ekstraklasy. Zobaczyliby co znaczy pokonywać swoje słabości, nie odstawiać nóg, czy dokonywać niemożliwego.
To moja propozycja dla trenera Vuko, żeby zabierał "jedynkę" na mecze Amp futbol.
Tam jest pasja!
To jest sport!!!
~Ochota
  • 0 / 0
Amf football? Jeszcze parę lat temu może bym się załapał do drużyny. Teraz już viałego nie ruszam. A tak na serio to dobra robota chłopaki.