Adam Dawidziuk

Źródło:

24.03.2006 22:04

(akt. 26.12.2018 06:24)

Zakończyło się już pierwsze spotkanie 21. kolejki Orange Ekstraklasy, w którym Pogoń Szczecin przegrała na własnym stadionie z Wisłą Kraków 1:2 (1:1). Antybohaterem meczu został były piłkarz Legii <b>Daniel Lopes Cruz</b>, który po całkiem udanej pierwszej połowie, w drugiej sprokurował rzut karny, a kilka minut później został usunięty z boiska. Przynajmniej do godziny 18 w sobotę piłkarze z Krakowa przesunęli sie na pierwsze miejsce w tabeli.
Program meczów 21. kolejki: piątek: Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 1:2 sobota Odra Wodzisław Śl. - Legia Warszawa (16.00) Zagłębie Lubin - Arka Gdynia (18.00) Wisła Płock - Korona Kielce (18.00) Polonia Warszawa - Górnik Zabrze (18.00) Cracovia Kraków - Górnik Łęczna (18.00) Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - GKS Bełchatów (18.00) Lech Poznań - Amica Wronki (18.30)