Arka Gdynia - Legia Warszawa 0:0

Źródło:

24.07.2005 19:08

(akt. 28.12.2018 04:21)

W pierwszym spotkaniu sezonu 2005/06 Legia zremisowała 0:0 w Gdynia z Arką. Legia była wyraźnie lepszym piłkarsko zespołem, a w dodatku przez 55 minut grała z przewagą jednego zawodnika. W 35 minucie spotkania sędzia Mikulski usunął z boiska <b>Benjamina Imeha</b>, który kopnął <b>Wojciecha Szalę</b>. Legia przez całe spotkanie nie była w stanie udokumentować swojej przewagi. Gra była zbyt czytelna i niedokładna, a przede wszystkim zbyt wolna. <br><a href=mecz.php?id=221 class=link>Relacja z meczu</a><br><a href=http://relacja.legia.net class=link target=blank>Relacja "minuta po minucie"</a>.
W pierwszej połowie dogodne okazje miał Marcin Klatt, ale zabrakło mu chyba doświadczenia, aby je wykorzystać. W drugiej połowie w poprzeczkę bramki debiutującego Fabiańskiego trafił Grzegorz Pilch. Skład Legii: Łukasz Fabiański - Tomasz Sokołowski, Dickson Choto, Wojciech Szala, Tomasz Kiełbowicz, Łukasz Surma, Piotr Włodarczyk, Jacek Magiera (82' Dariusz Zjawiński), Bartosz Karwan, Sebastian Szałachowski (59' Marcin Smoliński), Marcin Klatt (73' Dawid Janczyk).