Artur Jędrzejczyk zachęca do wspierania sekcji Futsalu

Logo Legia.Net

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia Futsal

06-07-2020 / 19:00

(akt. 06-07-2020 / 19:11)

Sekcja futalu Legii Warszawa ma za sobą bardzo udany sezon zwieńczony awansem do I ligi. Legioniści mają apetyty na awans do ekstraklasy. Sekcja cały czas szuka sponsorów, wspomóc chłopaków może każdy z nas. Każdy kibic Legii może dołożyć swoją cegiełkę do budowy silnej, legijnej drużyny w futsalu. Zachęca do tego kapitan piłkarskiej Legii, Artur Jędrzejczyk. Legioniści zorganizowali zbiórkę, nazwisko darczyńcy lub nazwa firmy może znaleźć się na koszulkach meczowych drużyny.

Zachęcamy do wspierania legijnej sekcji futsalu. Zbiórka prowadzona jest w tym miejscu.

Dodatkowo za każdą wpłatę otrzymujecie:

1) wpłata minimum 25 zł - dyplom imienny podziękowanie

2) wpłata minimum 50 zł - dyplom imienny podziękowanie + brelok sekcji

3) wpłata minimum 100 zł - koszulka treningowa sekcji (wymagane podanie rozmiaru) + dyplom

4) wpłata minimum 200 zł - imienne podziękowanie na Facebooku, dyplom, do wyboru: szalik sekcji lub koszulka treningowa

5) wpłata minimum 500 zł - możliwość udziału w treningu sekcji (po wcześniejszym ustaleniu terminu - 4 miesiące na wykorzystanie), imienne podziękowania na Facebooku, szalik sekcji i koszulka treningowa sekcji

6) wpłata minimum 1500 zł - możliwość zagrania Twojej drużyny spotkania sparingowego z drużyną Legia Futsal, imienne podziękowania na Facebooku, szalik sekcji i koszulka treningowa.

 Jeśli masz dodatkowe pytania lub jeśli Twoja firma chciałaby zostać sponsorem Legii Futsal i znaleźć się na koszulkach naszej drużyny lub dołączyć do "Klubu 100", skontaktuj się z sekcją: [email protected] lub +48793986861

 

Komentarze (3)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Szeregowy
  • 0 / 0
ĹEÈX͓̽Í.NÈT - świetny projekt dla dorrosłych, którzy chcą znaleźć parrtnera do seksu
~Legia to Legia
  • 0 / 0
Legia to Legia! Pomóżmy nowej sekcji Legii bo to jest naprawdę fantastyczna inicjatywa ludzi od lat związanych z Legią. Legia z całej Polski wpłaca pieniążki. Kto ile może, przecież wspólnie możemy dla Legii zrobić wszystko. Brawa dla Jędzy za wsparcie. Ekstraklasa futsalu w Warszawie? To możliwe dzięki wsparciu całej Legii! Powodzenia dla futsalowej Legii! Mistrz!
Generał broni
  • 0 / 0
Popieram.