Austria Wiedeń - Legia Warszawa 1:0

Źródło:

28.09.2006 18:45

(akt. 24.12.2018 20:00)

Legia Warszawa przegrała w Wiedniu z Austrią 0:1 i nie zagra w fazie grupowej Pucharu UEFA. Zwycięstwo gospodarzom zapewnił w 65. minucie <b>Roman Wallner</b>. Drużyna <b>Dariusz Wdowczyka</b> wraca z Wiednia na tarczy, pozostawiając po sobie kiepskie wrażenie. Będąca w głębokim kryzysie Austria okazała się zbyt trudnym rywalem dla zespołu mistrza Polski. <br><a href="http://relacja.legia.net" class=link>- Zapis relacji "na żywo"</a><br><a href=fotoreportaz.php?id=429 class=link target=blank>- Zdjęcia z meczu</a><br><a href=http://www.legia.net/news.php?id=22657 class=lin>- Relacja z trybun - "Kibice lepsi niż piłkarze"</a><br>

Austria Wiedeń - Legia Warszawa 1:0 (trwa II połowa) Wallner (65. minuta) Austria: Safar - Toyansky, Tokic, Radomski, Mair (92' Aigner) - Vachousek (74' Metz), Blanchard, Pichlmann (8' Wallner), Kiesenebner - Ertl, Schiemer Legia: Fabiański - Edson, Choto, Dick, Bronowicki - Roger (69' Kiełbowicz), Junior (66' Burkhardt), Surma, Radović - Janczyk (66' Szałachowski), Elton Żółte kartki: Troyansky i Mair (Austria) oraz Choto (Legia)