Bartłomiej Ciepiela wypożyczony do Resovii

Maciej Ziółkowski

Źródło: Resovia

11-08-2023 / 15:05

(akt. 11-08-2023 / 15:25)

Bartłomiej Ciepiela, 22-letni pomocnik, który spędził poprzedni sezon w Stali Mielec na zasadzie transferu czasowego z Legii Warszawa, znowu został wypożyczony na rok. Tym razem będzie występował w I-ligowej Resovii.

W poprzednim sezonie Ciepiela zagrał 17 razy w PKO Ekstraklasie w barwach Stali Mielec. Zdobył piękną bramkę w meczu z Widzewem w Łodzi (2:0), miał też asystę przeciwko Zagłębiu Lubin (3:0). Opuścił znaczną większość pierwszej części rozgrywek 2022/2023 z powodu złamania piątej kości śródstopia.

Bartek to uniwersalny zawodnik, który może występować na każdej pozycji w środku pola, a wiosną w Mielcu był ustawiany często jako napastnik. Jak na swój wiek jest już doświadczonym graczem i to nawet na najwyższym poziomie rozgrywkowym. O jego pozyskanie staraliśmy się od jakiegoś czasu i bardzo się cieszę, że spośród kilku ofert wybrał właśnie Resovię. To kolejny piłkarz z Podkarpacia, który będzie reprezentował nasze barwy i bardzo liczymy, że szybko zaskarbi sobie uznanie kibiców – powiedział prezes I-ligowca, Leszek Bartnicki.

Komentarze (11)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
„Jak na swój wiek jest już doświadczonym graczem i to nawet na najwyższym poziomie rozgrywkowym” - please, on ma 22 lata i ze 20 występów na koncie i to nie wszystkie w pełnym wymiarze czasowym…
Starszy kapral
  • 0 / 0
Dla Rzeszowian to wystarczy by się podniecić.
Czy Legia ma jeszcze wobec niego jakieś plany ??
Starszy kapral
  • 0 / 0
Tak, wzmocnienie rezerw za lat dziesięć.
Piotras

Miejmy nadzieję że przez te 10 lat nasze rezerwy awansują do II ligi;)
Marszałek Polski
  • 0 / 2
Wszystkiego najlepszego w nowym klubie
Generał brygady
  • 0 / 3
ziomek wygląda na 40 lat
Starszy kapral
  • 0 / 0
Ziomek wygląda na trudne dzieciństwo.
Podporucznik
  • 2 / 0
A on nie ma przypadkiem kontraktu tylko do konca sezonu? Skoro jego umowa i tak wygaśnie wraz z końcem wypożyczenia, to czemu nie zrobili transfery definitywnego?
~Vina Tusca
  • 0 / 0
Bo pewnie nie było ofert. I po co mają mu blokować karierę więc szukali wypożyczenia.
Podporucznik
  • 1 / 0
Mogli oddać go Resovii za symboliczną kwotę. Klub z Rzeszowa mógł go zakontraktować na rok, jeśli nie chciał dłużej, i miałby to samo. A Legia w takim wypadku mogła sobie zagwarantować opcję wykupu na wypadek, gdyby jednak odpalił.