Bez "Rado", "Kosy" i Vrdoljaka, ale z aktywnym Guilherme

Igor Kośliński

Źródło: Legia.Net

08-10-2014 / 21:21

(akt. 08-12-2018 / 08:59)

O godzinie 15:30 rozpoczął się trening pierwszego zespołu Legii Warszawa. Były to ostatnie grupowe zajęcia legionistów przed przerwą, jaka ich czeka. Następny raz na bocznym boisku przy ulicy Łazienkowskiej 3 pojawią się w niedzielę o godzinie 18. Nieobecni byli dziś Miroslav Radović, Jakub Kosecki, Ivica Vrdoljak oraz piłkarze, którzy uczestniczą w zgrupowaniach swoich reprezentacji. O przyczynach absencji pierwszej dwójki pisaliśmy już we wcześniejszej informacji. Zawodnicy warszawskiego zespołu intensywnie trenowali w środowe popołudnie przez dwie godziny.

W początkowej fazie treningu piłkarze kierowani byli przez Geira Kasene, któremu towarzyszył Piotr Zaręba. Zawodnicy zaczęli od ćwiczeń ogólnorozwojowych, następnie każdy z legionistów wykonywał indywidualnie proste polecenia z piłką.


Po rozgrzewce do głosu doszli trenerzy Kazimierz Sokołowski i Paco, którzy pod nieobecność Henninga Berga kierowali główną częścią środowych zajęć. Początkowo skupiono się na precyzyjnej wymianie podań w trójkach wraz z dynamiczną zmianą pozycji. Kolejnym zadaniem piłkarzy Legii było wykańczanie akcji po płaskich, mocnych dośrodkowaniach z obu stron boiska.Z dobrej strony pokazywał sie Mateusz Szwoch, zaś za dwóch pracował w bramce Dusan Kuciak.


Na koniec wszyscy zawodnicy zostali podzieleni na dwa zespoły i rozegrano grę na utrzymanie, w której dobrze radził sobie powracający do pełni formy Guilherme. Ostatnim ćwiczeniem była gra na małym boisku z udziałem bramkarzy. Zawodnicy zostali podzieleni na cztery zespoły i rozgrywali krótkie, lecz bardzo dynamicznie toczące się spotkania między sobą.

Komentarze (3)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~gaveross
  • 0 / 0
Gui czekamy
~LJUBO
  • 0 / 0
ciekawy jestem jak ten Guillerme pokaże sie?? Co chłopak zaprezentuje?? W tam tym sezonie zaczął z jajem!! Dynamiczny, technika ok, widać ze mozna z nim pograć , oby tylko nie był ze szkła!!!????!!
~wa(L)di
  • 0 / 0
Znając kopaczy z doopoklasy, jaga, skisla,goorale,kuchenkarze itd i sprzyjajacych LEGII sedziow, obawiam sie,ze nie pogra sobie zaduzo,chyba, ze HB zostawi Gui na LE,jako asa z rekawa