Bilety na mecz z Górnikiem Zabrze

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia Warszawa, Legia.Net

17-04-2018 / 13:15

(akt. 21-12-2018 / 15:38)

W środę 18 kwietnia o godz. 20.30 Legia Warszawa rozegra rewanż w ramach półfinału Pucharu Polski z Górnik Zabrze. Pierwszy mecz zakończył się remisem 1:1. Przyjdź na stadion i wspieraj swoją drużynę w walce o awans do finału Pucharu Polski. Na spotkanie obowiązują karnety nabyte na cały sezon jak i na rundę rewanżową! Tym samym uprawnionych do wejścia na to spotkanie jeśli ponad 19,5 tys. kibiców. Zachęcamy do wspierania zespołu z poziomu trybun. Jednocześnie warto wspomnieć, ze tra już sprzedaż wejściówek na spotkania ligowe z Koroną Kielce i Wisłą Płock.

Posiadacze karnetów na rundę zasadniczą sezonu 2017/18, a także posiadacze karnetów na rundę rewanżową sezonu 2017/18, wchodzą na mecz pólfinałowy Pucharu Polski z Górmnikiem Zabrze na podstawie swoich abonamentów.


Wszystkie osoby, które nie posiadają karnetu, zapraszamy do Strefy Kibica, kas klubu przy ul. Łazienkowskiej 3, na Wyspę w Centrum Handlowym M1 w Markach lub do Fan Corner Legii Warszawa w Centrum Handlowym "Janki". Punkt w M1 czynny jest od poniedziałku do niedzieli w godz. 11.00 - 20.00, a Fan Corner w Jankach od poniedziałku do soboty w godz. 9.00 - 21.00 i w pracujące niedzie w godz. 9.00 - 20.00. Zachęcamy do korzystania z zakupu biletów w systemie online również te osoby, które nie posiadają karty kibica.  Instrukcja zakupu biletu w systemie online znajduje się TUTAJ.


Osoby, które jednak zdecydują się na zakup w kasach Klubu informujemy, że dwa dni przed meczem z Górnikiem Zabrze kasy Legii i POK będą otwarte dłużej, tj. w godz. 8:00 - 21:00. W dniu meczu POK będzie czynny od 8:00.


Tutaj kupisz bilet na mecze z Górnikiem Zabrze, Koroną Kielce i Wisłą Płock.

W rewanżowym meczu 1/2 finału Puchar Polski z Górnikiem, legioniści po raz drugi w tym sezonie wystąpią w trzecim komplecie strojów, nawiązującym do tego z 1930 roku. Kibice, którzy pojawią się w środowy wieczór przy Łazienkowskiej, będą mieli szansę zdobycia jednej ze stu zielono-czarnych koszulek.Komentarze (7)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Domyślny awatar Sierżant
  • 0 / 0
W jaki sposób będą rozdawane te koszulki? Mam nadzieję że będą je wystrzeliwać również w skrajne sektory. Np górne boki żylety bądź górne sektory na wschodniej.
Pułkownik
  • 0 / 0
Normalnie na Gownika w polfinale stadion powinien pekac w szwach i zero w kasach biletow.
Czesc z karnetowiczow tez pewnie odpusci, czyli jeszcze pare tys mniej. Ja wpadne jednak troche pospiewac, choc nie wiem z jakim skutkiem. Zeby chociaz cos grali.
Domyślny awatar Major
  • 0 / 1
Ludzie!!!! w środę wszyscy na Ł-3 a 2 maja na narodowy . TYLKO LEGIA.
nie sądziłem, że kiedyś to powiem, ale zamiast patrzeć na tę padakę, wolę wyjść z psem na spacer, albo chociażby pójść spać...zmęczyli mnie Ci pseudo-piłkarze w klubie zarządzanym przez amatora, liczący tylko pieniądze na koncie, a kibiców mający gdzieś...
Domyślny awatar Młodszy chorąży
  • 1 / 0
Eldiablo szybko się zniechęciłeś do Legii... Co by to było gdybyś tak trafił na okres 1971-1992?
Domyślny awatar Chorąży
  • 0 / 0
zanosi się na rekord frekwencji w tym sezonie
Domyślny awatar Porucznik
  • 0 / 0
A ja na przekór wszystkim, pomimo wielu uwag do sposobu zarządzania klubem przez Dariusza Mioduskiego, nie zważając na styl i efekty, a wręcz z uwagi na styl i efekty przyjdę ich wspierać przez 90 minut, a jak będzie trzeba to 120 i wiecej minut! Reakcję za starania usłyszą po meczu a nie na Legia.net