Bramka i skrót meczu z Górnikiem

Marcin Szymczyk

Źródło: ekstraklasa.tv

20-11-2017 / 08:01

(akt. 02-12-2018 / 11:47)

Piłkarze Legii Warszawa wygrali piąty mecz z rzędu, tym razem z Górnikiem Zabrze 1:0 i awansowali na pierwszą pozycję w tabeli ligowej. Jedynym trafieniem popisał się niezawodny w takich sytuacjach Kasper Hamalainen. Poniżej bramka i skrót wideo z meczu przygotowane przez serwis ekstraklasa.tv.

Komentarze (3)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~amek
  • 0 / 1
Chodzą słuchy o jakimś walkowerze. czy za takie zachowanie kibiców istnieje taka możliwość według przepisów komisji ligi?
Nie wiem jak w innych meczach spisuje się ten Loska, ale wczoraj trzeba przyznać, że chłopak wymiatał. Jak słuchałem pomeczowej wypowiedzi to też bardzo pozytywnie, bo było ostatnio kilku takich młodych (na Legię) gniewnych.
I teraz jak obejrzałem skrót, to przypomniało mi się jak pomyślałem, że jak nie podniosą piłki przy strzale to Loska dziś (wczoraj) nic nie wpuści. No i Hama, jak ja w tej 84 minucie byłem wkurzony, że on sobie przekłada (jak się okazało na szczęście przekłada)... I w końcu jak byłem szczęśliwy, gdy po dobitce piłka w bramce uderzyła w górną siatkę. :)
Ogólnie mega robota każdego związanego z Legią w ostatnich tygodniach, bo wczoraj, wreszcie, to się bardzo fajnie oglądało. Super również było zobaczyć tę radość całego zespołu (wreszcie zespołu), widać było, że chcieli. Oby tak dalej.
~skols
  • 2 / 0
Faktycznie, radość Hamy po golu i reakcja całego zespołu, fajnie się na to patrzyło.