Bramka Kucharczyka, zwycięski mecz Skaby

27.09.2009 20:02

(akt. 17.12.2018 03:37)

Wypożyczony z Legii Warszawa do Świtu Nowy Dwór Mazowiecki <b>Michał Kucharczyk</b> strzelił w sobotę swoją kolejną bramkę w II lidze. Tym razem pokonał bramkarza GKS Jastrzębie. Był to gol na 2:0, ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Świtu 3:0. Po tym spotkaniu drużyna Kucharczyka jest wiceliderem grupy wschodniej II ligi. Dobry mecz w barwach Polonii Bytom zaliczył <b>Wojciech Skaba</b>. Jego drużyna wygrała z Arką Gdynia 3:1 i zajmuje trzecie miejsce w tabeli Ekstraklasy mając zaledwie punkt straty do Legii.
W derbach Rzeszowa Resovia pokonała Stal 3:1. Niestety niewielki udział tym meczu miał wypożyczony z Legii Damian Łanucha, który na boisku pojawił się dopiero w 90 minucie spotkania. W pełnym wymiarze czasowym na murawie przebywał Martins Ekwueme. Zagłębie Lubin przegrało jednak z Lechią w Gdańsku 0:1 tracąc bramkę w 89 minucie meczu po samobójczym uderzeniu Michała Łabędzkiego. Radomiak Radom bez Macieja Świdzikowskiego przegrał 0:1 z GLKS Nadarzyn. Znicz Pruszków bez kontuzjowanego Kamila Majkowskiego doznał porażki 1:2 z Górnikiem w Łęcznej. Pogoń Szczecin zremisowała po słabiutkim meczu ze Stalą Stalowa Wola 0:0 i zajmuje 4 miejsce w tabeli Unibet I ligi. Również Zagłębie Sosnowiec zremisowało swoje spotkanie w II lidze z Zawiszą Bydgoszcz 1:1. Jedyną bramkę dla Zagłębia zdobył Michał Filipowicz, a jego zespół zajmuje po tej kolejce 9. miejsce w grupie zachodniej II ligi. Olimpia Elbląg przegrała na własnym stadionie ze Startem Otwock 0:1. Bramkę dla gości zdobył Uzoma Christian Luke. Olimpia zajmuje 13. miejsce w tabeli grupy wschodniej II ligi.