Całe mecze Zboźnia, Banasiaka i Wasikowskiego

13.03.2011 18:48

(akt. 14.12.2018 18:33)

<p>Większość wypożyczonych legionistów zagrała w swoich klubach. Tylko Kuba Kosecki mógł opuszczać boisko jako zwycięzca. Jego ŁKS wygrał z Dolcanem Ząbki 1:0, a szansy na podwyższenie wyniku z rzutu karnego, nie wykorzystał były gracz Legii - Marcin Smoliński. Wygrał również Obołoni Kijów, Kostii Machnowskiego lecz bramkarz nawet nie pojawił się na ławce rezerwowych. W Świnoujściu Flota minimalnie pokonała Sandecję Nowy Sącz, której barw bronił Damian Zbozień. Drugi piłkarz występujący w tym zespole, Wojciech Trochim nie pojawił się na murawie. Jedynie 10 minut w barwach Pogoni zagrał Kamil Majkowski, a na boisku zastąpił Piotra Petasza. Przez pełne 90 minut grali jeszcze Piotr Wasikowski i Adam Banasiak. Poniżej szczegóły. </p>

Damian Zbozień (Sandecja Nowy Sącz) - Rozegrał pełne spotkania w barwach swojego klubu, który przegrał z Flotą Swinoujscie 1:2.

Wojciech Trochim (Sandecja) - Nie pojawił się na murawie w spotkaniu wyjazdowym z Flotą.

Adam Banasiak (GKP Gorzów Wielkopolski) - Zagrał przez całe spotkania z Ruchem Radzionków 0:0.

Maciej Górski (GKP Gorzów Wielkopolski) - W 54. minucie zastąpił na murawie Przemysława Łudzińskiego.

Jakub Kosecki (ŁKS Łódź) - Przebywał na murawie przez całą pierwszą część spotkania. Na boisku w drugiej połowie zastąpił go Marcin Smoliński, który nie wykorzystał rzutu karnego w 49. minucie wygranego meczu z Dolcanem 1:0. "Smoła" nie dokończył spotkania z powodu kontuzji.

Kamil Majkowski (Pogoń Szczecin) - Majkowski dopiero w 81. minucie gry pojawił się na boisku. Zmienił Piotra Petasza w bezbramkowym spotkaniu z KSZO.

Piotr Wasikowski (Zawisza Bydgoszcz) - Zagrał przez całe spotkanie w barwach Zawiszy, która zremisowała 0:0 z Górnikiem Wałbrzych.

Kostiantyn Machnowskyj (Oboloń Kijów) - Obołoni Kijów wygrał u siebie z Metalurgiem Zaporoże 1:0, ale "Ruskiego" zabrakło w kadrze meczowej.