
Cezary Polak w Jagiellonii
03.09.2024 13:19
(akt. 03.09.2024 13:22)
Cezary Polak został zawodnikiem Jagiellonii Białystok. Zawodnik podpisał 3-letnią umowę.
Polak przyszedł na świat w 2003 roku w Otwocku. Przygodę z piłką zaczynał w stołecznej Escoli Varsovia. W kolejnych latach był zawodnikiem Motoru Lublin, Garbarni Kraków, a w ubiegłym sezonie dołączył do Kotwicy Kołobrzeg, z którą wywalczył awans do I ligi. 21-letni defensor ma w piłkarskim CV 66 meczów w II lidze. W tym sezonie zdołał zadebiutować na zapleczu ekstraklasy, gdzie jeszcze w barwach kołobrzeskiego klubu rozegrał siedem spotkań.
Polak był także powoływany do reprezentacji U-21, dla której rozegrał dwa mecze.

Lechia kontaktowała się z Feio, Piszczkiem, Kolendowiczem i Szwargą

Nico Paz chce zostać w Como

Media. Legia Warszawa poluje na kapitana Spezii?

Real Madryt namierzył wielki talent z AZ Alkmaar. 60 mln euro na...

Mourinho zaczyna rewolucję w Realu. Skreślił czterech piłkarzy

Regulamin:
Punktacja rankingu:
Za każdy nowy komentarz użytkownik dostaje 1 punkt. Jednak, gdy narusza on nasze zasady i zostanie dezaktywowany, użytkownik straci 2 punkty. W przypadku częstych naruszeń zastrzegamy sobie możliwość nakładania wyższych kar punktowych, a nawet tymczasowych i permanentnych banów.