Ramil Mustafajew Pierwszy trening Jeana Pierra Nsoma z Legią
fot. Marcin Szymczyk

Ciepiela i Mustafajew mogą zostać wypożyczeni

Redaktor Maciej Ziółkowski

Maciej Ziółkowski

Źródło: Legia.Net

09.07.2024 13:23

(akt. 09.07.2024 13:36)

Według naszych informacji, w najbliższym czasie Bartłomiej Ciepiela i Ramil Mustafajew mogą trafić na wypożyczenia do klubów z I ligi.

Bartłomiej Ciepiela (ofensywny pomocnik; rocznik 2001) spędził sezon 2023/2024 na wypożyczeniu do Resovii. W jej barwach zagrał 29 meczów (27 w I lidze, 2 w Pucharze Polski; 1463 minuty; 11 żółtych kartek), zdobył bramkę w spotkaniu z Arką Gdynia, miał też asystę i asystę drugiego stopnia. Jego dotychczasowa drużyna spadła do II ligi. Teraz – z tego, co słyszymy – "Ciepki" jest blisko klubu z zaplecza Ekstraklasy.

Bartłomiej Ciepiela
Bartłomiej Ciepiela. Fot. Marcin Szymczyk

Ramil Mustafajew (boczny obrońca/skrzydłowy; rocznik 2003), który rok temu zerwał więzadło krzyżowe przednie oraz uszkodził dwie łąkotki, stopniowo wraca do zdrowia. Obecnie jeszcze pracuje indywidualnie, a w najbliższych tygodniach prawdopodobnie zostanie wypożyczony. Zawodnik czeka na polski paszport (wszystkie dokumenty zostały złożone).

Polecamy

Komentarze (46)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.