Claude Goncalves
fot. PFC Ludogorets 1945 (Facebook)

Claude Goncalves pierwszym letnim transferem Legii

Redaktor Marcin Szymczyk

Marcin Szymczyk

Źródło: meczyki.pl, Legia.Net

10.04.2024 12:35

(akt. 10.04.2024 14:06)

Podczas prezentacji trenera Goncalo Feio, dyrektor sportowy Legii Warszawa Jacek Zieliński zdradził, że przesądzone jest sprowadzenie latem nowego środkowego pomocnika. To Claude Goncalves z Łudogorca Razgrad, któremu kończy się kontrakt.

Legia chciała pozyskać Portugalczyka z francuskim obywatelstwem już zimą, ale kluby nie zdołały dojść do porozumienia. - Zrobiliśmy ruch w kierunku ściągnięcia zawodnika na podobnym poziomie do Slisza. Była jedna kandydatura, ale nie było opcji ściągnięcia zimą. Ten transfer zostanie zrealizowany latem - powiedział Jacek Zieliński. 

Goncalves w tym sezonie rozegrał aż 43 oficjalne spotkania w barwach Łudogorca. W tym czasie zdobył jedną bramkę i miał cztery asysty. Transfermarkt wycenia go na 1,4 miliona euro. To szóstka/ósemka, która w kwietniu skończy 30 lat, to były reprezentant Portugalii U-20, z występami w Ligue 1. Od lipca 2021 roku jest piłkarzem Łudogorca Razgrad, z którym zdobył m.in. dwa mistrzostwa Bułgarii. 

Ankieta

Jak oceniasz decyzję o zatrudnieniu Goncalo Feio?

Polecamy

Komentarze (161)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.