Kajetan Staniszewski

CLJ: Legia lepsza od rezerw Znicza

20.02.2021 13:48

(akt. 20.02.2021 13:50)

Juniorzy starsi Legii Warszawa pokonali w LTC 3:0 IV-ligowe rezerwy Znicza Pruszków, w sparingu przygotowującym do drugiej części rozgrywek. Dwie bramki zdobył Kajetan Staniszewski, a jedną - Jordan Majchrzak.

Po 30 minutach rywalizacji legioniści objęli prowadzenie. Hubert Derlatka dośrodkował z prawego skrzydła, a piłkę w siatce umieścił Kajetan Staniszewski. W końcówce pierwszej połowy warszawiacy podwyższyli wynik. Jordan Majchrzak wykorzystał centrę Derlatki z rzutu wolnego i zdobył bramkę. W 60. minucie padło trzecie trafienie dla stołecznego klubu. Staniszewski zdecydował się na mocne uderzenie z pola karnego i pokonał golkipera Znicza. Ostatecznie miejscowi zwyciężyli 3:0.

Za tydzień (27.02) "Wojskowi" zmierzą się w sparingu z Polonią Warszawa U-19.

Legia Warszawa U-18 – Znicz II Pruszków 3:0 (2:0)

Staniszewski (32. min., 60. min.), Majchrzak (42. min.)

Legia w I połowie: Krejer – Derlatka, Munik, Urban, Pacek – Ślendak, Dawid, Vidosević – Kiedrowicz, Majchrzak, Staniszewski

Legia w II połowie: Krejer – Pacek, Munik, Urban (60' Myszka), Czajkowski – Ślendak, Dawid (60' Rytelewski), Kochanowski – Kiedrowicz, Majchrzak (60' Wicenciak), Staniszewski