Redaktor Jakub Waliszewski

Jakub Waliszewski

25.11.2022 22:55

(akt. 25.11.2022 22:58)

W sobotę, 26 listopada (godz. 12:00), Legia Warszawa zagra w LTC z Jagiellonią Białystok w 16. kolejce Centralnej Ligi Juniorów. Dla "Wojskowych" będzie to ostatni mecz u siebie w 2022 roku.

W ubiegłym tygodniu piłkarze Filipa Raczkowskiego przerwali serię pięciu porażek z rzędu i zremisowali 1:1 z Escolą Varsovia. "Wojskowi" wciąż znajdują się w drugiej połowie tabeli (11. miejsce) i tracą na ten moment 10 punktów do podium. Od ostatniej ligowej wygranej (5:1 z Arką Gdynia) minęło już prawie 7 tygodni.

Jagiellonia ma za sobą udaną połowę sezonu. Po 15. kolejkach zajmuje 5. miejsce z dorobkiem 26 punktów. Piłkarze "Dumy Podlasia" wygrali ostatnio 2:1 z Wisłą Kraków po golach Michała Samborskiego i Jakuba Burkowskiego. Poprzedni mecz pomiędzy Legią a "Jagą" obfitował w emocje i zakończył się zwycięstwem stołecznej drużyny 4:3.

Spotkanie z Jagiellonią odbędzie się w LTC w sobotę, 26 listopada (godz. 12:00). Po jego zakończeniu na Legia.Net pojawi się relacja z występu "Wojskowych".