CLJ: Remis z mistrzami Polski

Redaktor Piotr Kamieniecki

30.05.2019 17:36

(akt. 30.05.2019 19:13)

Legia Warszawa w ostatnim meczu Centralnej Ligi Juniorów zremisowała 1:1 z mistrzami Polski, Koroną Kielce. Bramkę dla stołecznej drużyny zdobył Dawid Wach.

Bramkę dla Legii w pierwszej połowie zdobył Dawid Wach. Kielczanie strzelili zaś gola po precyzyjnie wykonanym rzucie wolnym przez Zvonimira Petrovicia. "Wojskowi" musieli poradzić sobie również z urazem Nikodema Niskiego, który jeszcze przed przerwą opuścił boisko, a w jego miejsce na placu gry pojawił się Wiktor Preuss. Do przerwy "Wojskowi" remisowali z mistrzami Polski 1:1.

W drugiej połowie rezultat spotkania się nie zmienił. "Wojskowi" zajęli na koniec ligi szóste miejsce z dorobkiem 46 punktów. Warszawiacy wygrali 14 meczów, zanotowali cztery remisy oraz dwanaście razy schodzili z boiska pokonani.

CLJ: Legia Warszawa - Korona Kielce 1:1 (1:1)
Wach (12. min.) - Petrović (44. min.)

Legia (skład wyjściowy): Ojrzyński - Konik, Goliński, Lorenc - Niski (37' Preuss), Szyszkowski, Kusiński, Olejarka, Wach- Ciepiela - Misiak.