CLJ: Sokołowski tymczasowo, Urban w roli asystenta

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

02-04-2019 / 14:21

(akt. 02-04-2019 / 14:36)

Tomasz Sokołowski drugi poprowadzi tymczasowo drużynę Legii w Centralnej Lidze Juniorów. Dotychczas szkoleniowiec był asystentem Marka Saganowskiego, który będzie wspomagał w pierwszym zespole Aleksandara Vukovicia.

Pierwszym trenerem Legii w Centralnej Lidze Juniorów od początku sezonu był Marek Saganowski. Teraz szkoleniowiec dostał propozycję wejścia do sztabu Aleksandara Vukovicia. Polak będzie pomagał Serbowi w tymczasowym prowadzeniu mistrzów Polski, którzy w poniedziałek odsunęli od pierwszej drużyny Ricardo Sa Pinto

Miejsce Saganowskiego na ławce trenerskiej juniorów starszych będzie zajmował Tomasz Sokołowski II, który w poprzednim sezonie pracował z zespołem legijnej akademii do lat 17. Jego asystentem będzie Piotr Urban. Syn byłego szkoleniowca Legii na co dzień pełni rolę koordynatora zespołów U-12 - U-17 w stołecznej akademii.

Legioniści po rozegraniu 21 spotkań zajmują czwarte miejsce w CLJ. "Wojskowi" tracą do liderującej Korony Kielce dwanaście punktów i mają jeden mecz więcej. Kolejne spotkanie warszawiacy rozegrają 6 kwietnia o godzinie 14:00. Rywalem na boisku w Rembertowie będzie Wisła Kraków.

Komentarze (6)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Porucznik
  • 1 / 1
„Dupiak na miejsce Bartkowiaka,Czajkowski z wydziału na wydział,Kubiak z wydziału na redakcję,Stefaniak z Paxu do śmaksu,a Maliniak w maliny.”
Nowy rząd
Generał dywizji
  • 0 / 0
Żeby tylko Sokół drugi nie zgubił się na korytarzach , to co pisał Szamo o koledze może się spełnić.
~radeon
  • 0 / 0
o Sidorczuku też różne rzeczy pisał, a potem się okazało, ile to jest warte....
Pułkownik
  • 0 / 0
Czyli naturalne przesunięcia.
Marszałek Polski
  • 1 / 0
Jak piszecie "Urban" to od razu z imieniem, bo kibic 50 wytrzeźwieje na dłużej i sobie coś zrobi...
w sensie qq
Generał brygady
  • 0 / 0
Dokładnie, jeszcze pomyli denaturat z jakimś sokiem z jagód.