Dawid Foks CLJ: Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 1:3

CLJ U-19: Mecz z ostatnim zespołem w tabeli

18.10.2024 13:00

(akt. 17.10.2024 23:07)

Legia U-19 (obecny mistrz Polski) przerwała niedawno świetną serię, teraz spróbuje rozpocząć kolejną. "Wojskowi" zmierzą się u siebie z Wartą Poznań, która zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Mecz 11. kolejki Centralnej Ligi Juniorów już w najbliższą sobotę, 19 października (godz. 12:00), w LTC.

W minionym tygodniu juniorzy starsi Legii przegrali na wyjeździe 2:3 z Wisłą Kraków. Oba gole w barwach "Wojskowych" strzelił Stanisław Gieroba. Stołeczny zespół przerwał dobrą passę, która zakończyła się na sześciu zwycięstwach z rzędu.

Legioniści są wiceliderem tabeli CLJ U-19, mają na koncie 21 punktów (7 zwycięstw, 3 porażki), czyli o dwa mniej niż Escola Varsovia. Teraz podejmą Wartę Poznań, która jest ostatnia w klasyfikacji, ma tylko 5 "oczek" (1 wygrana, 2 remisy, 7 porażek) i przegrała trzy poprzednie mecze.

Spotkanie 11. kolejki Centralnej Ligi Juniorów już w nadchodzącą sobotę, 19 października (godz. 12:00), w LTC. W kadrze meczowej zabraknie m.in. Pawła Ambrożki (uraz kolana), Franciszka Polloka (lipcowy zabieg) i Filipa Przybyłki, którzy wrócą za dwa tygodnie.