Wiktor Kamiński

CLJ: Wysoka wygrana w ostatnim meczu w tym roku

08.12.2021 14:00

(akt. 08.12.2021 20:43)

Legia Warszawa wygrała u siebie 4:0 ze Stalą Rzeszów w zaległym meczu 15. kolejki Centralnej Ligi Juniorów. Dwie bramki dla stołecznego zespołu zdobył Wiktor Kamiński, a po jednej - Jordan Majchrzak i Kacper Wnorowski.

Legioniści objęli prowadzenie w 33. minucie. Wówczas Jakub Kwiatkowski dokładnie podał ze środka boiska do Wiktora Kamińskiego, który wbiegł w pole karne i zdobył bramkę. Miejscowi wrzucili wyższy bieg po godzinie rywalizacji, strzelili trzy gole w siedem minut. Prowadzenie podwyższył Jordan Majchrzak, któremu asystował Kwiatkowski. Chwilę później padło kolejne trafienie. Kamiński wyłuskał piłkę spod nóg golkipera, a następnie wykonał udany drybling i skierował ją do pustej siatki. Potem było już 4:0. Kacper Knera dośrodkował z rzutu rożnego w kierunku Kacpra Wnorowskiego, a ten skutecznie główkował.

Ostatecznie, Legia wygrała 4:0 ze Stalą Rzeszów w ostatnim meczu o stawkę w tym roku. W tym momencie warszawiacy są na czwartym miejscu w tabeli, a do lidera tracą raptem punkt. Co więcej, mają rozegrane o jedno spotkanie mniej.

Legia Warszawa – Stal Rzeszów 4:0 (1:0)

Kamiński (33. min., 64. min.), Majchrzak (61. min.), Wnorowski (68. min.)

Legia: Kikolski - Pacek, Kisiel, Wnorowski, Romanowski - Knera (76' Sobociński), Pierzak (60' Dawid), Majchrzak - Kwiatkowski (60' Niedźwiedzki), Kamiński (76' Lachowicz), Dziemidowicz (76' Imiołek)