Cracovia Kraków - Legia Warszawa 0:3 (0:1)

19.09.2008 20:00

(akt. 19.12.2018 21:07)

W meczu 6. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa mierzyła się dziś w Krakowie z miejscową Cracovią. Podopieczni trenera Urbana byli stroną absolutnie przeważającą przez niemal pełne 90 minut i wygrali 3:0. Pierwszy gol padł w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry pierwszej połowy za sprawą <b>Rogera Guerreiro</b>. Na 2:0 w 61. minucie podwyższył <b>Takesure Chinyama</b>, a w doliczonym czasie gry wynik ustalił bardzo ładnym strzałem z dystansu były zawodnik "Pasów", <b>Piotr Giza</b>. Legia wygrywa czwarty mecz z rzędu nie tracąc przy tym gola i co najmniej do jutra będzie liderem ligowej stawki. <br> - <a href=http://www.legia.net/mecz.php?id=382 class=link>Relacja z meczu - "Trójka do zera, trafiła Legia..."</a> - <a href=http://www.legia.net/mecz_live.php?id=382 class=link>Zapis relacji "na żywo"</a> - <a href=http://www.legia.net/fotoreportaz.php?id=676 class=link>Fotoreportaż z meczu</a>
Cracovia Kraków - Legia Warszawa 0:3 (0:1) Roger (45. min.), Chinyama (61. min.), Giza (90.+2 min.) Żółte kartki: Wasiluk i Nowak (Cracovia) oraz Szala, Borysiuk i Choto (Legia) Cracovia: Cabaj - Kulig, Milosević (44' Karwan), Polczak, Wasiluk - Szeliga, Kłus, Baran (46' Dudzic; 82' Snadny), Nowak - Pawlusiński, Krzywicki Legia: Mucha - Szala, Astiz, Choto, Wawrzyniak - Radović, Roger (85' Vuković), Iwański, Borysiuk (55' Edson), Szałachowski (75' Giza) - Chinyama /fot. ASInfo/