Cztery mecze kary Remy'ego

Logo Legia.Net

Redakcja Legia.Net

Źródło: 90minut.pl

20-02-2019 / 17:35

(akt. 22-02-2019 / 13:49)

William Remy został zdyskwalifikowany na cztery mecze za faul na Javim Hernandezie w meczu z Cracovią (0:2).

O dyskwalifikacji Remy'ego zdecydowała Komisja Ligi Ekstraklasy SA na środowym posiedzeniu. Oznacza to, że Francuza nie zobaczymy w spotkaniach z Lechem Poznań, Miedzią Legnica, Arką Gdynia i Śląskiem Wrocław. 

Otwiera to szansę gry w podstawowym składzie przed Mateuszem Wieteską lub Inakim Astizem. Jeden z nich zastąpi Francuza w duecie stoperów tworzonym wspólnie z Arturem Jędrzejczykiem

Komentarze (137)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
2 mecze nie wiecej
Podporucznik
 • 0 / 0
Przecież to proste... Remy dostał DWIE czerwone kartki, dlatego taka kara ;-)
Dziwna to była sytuacja z ta kartka. 1 raz coś takiego widziałem a i o podobnej nawet nie slyszalem
~Kibic1985
 • 1 / 0
Obiektywnie uważam, że zasłużył na 2 mecze kary.
Młodszy chorąży
 • 3 / 0
Smiech na sali komus instalacja ewidentnie sie grzeje, coz trzeba teraz jeszcze bardziej zewrzec Nasze szeregi! Parowkowym skryto-zercom mowimy NIE...
~fan Kazimierza D.
 • 0 / 2
Możemy się cieszyć że tylko 4 mecze. Miał być zawieszony na pół roku, taki przykaz szedł od komisji. Zamiast obwiniać Bońka zastanówcie się kto kieruje Ekstraklasą. Boniek nie ma wpływu na E-klapę. Tam rządzą pyry i śledziki.
Chcemy zdobywać MP i PP a mamy sabotażystów na trybunach. Te oprawy to jedna , wielka wiocha. I to wiocha bałkańska.
Generał
 • 2 / 0
Zdobywanie tytułów MP w takich warunkach to jest super fajna sprawa.
Przynajmniej nikt rozsądny nie powinien mieć wątpliwości że już trzy tytuły z rzędu zdobył autentycznie najlepszy team w eklapie.
Panowie sędziowie i dziady z PZPN podnoszą tylko wartość wyniku Legii w ten sposób.
Domyślny awatar Kapral
 • 2 / 0
Piesio za brutalny faul na Szymańskim w PP (mógł skończyć chłopakowi dobrze zapowiadającą się karierę) dostał 5 meczów a Remy za głupie niesportowe ale na pewno nie brutalne (choć chwilowo bolesne dla poszkodowanego) zachowanie dostaje 4 mecze. To jest łajdactwo.
Może to jako kontrowersję powinien skomentować "znafca" Stempniewski.
Podpułkownik
 • 2 / 0
To rasizm.
Ale jaja ale faja........ to Peszko za swoje Faule powinien być zawieszony dożywotnio. Faul Remika faktycznie był ale taka kara.......
2 mecze dawałem maks wiem że przepisy się zaostrzyły ale to nie był aż tak chamski faul, aby aż 4 mecze dać.
Panowie okej trzeba to przeboleć dla mnie dwa mecze to góra .Napiszę tak pamiętamy mecz z wsiakami z Białegostoku tak wsiakami podkreślam to !!! i mecz z udziałem Vadisa co akcja do chamskie wejścia a ci z Anal + piali z zachwytu że wyłączono Vadisaa ,bydlaki z Anal+ !!!bo jak inaczej nazwać ludzi którzy nie widzą ? gry czystej od chamskiej tylko dlatego że to jest Legia .Myślę że trzeba aby prezes wreszcie zaczął interweniować i to na każdym polu patrz nie wpuszczenie kibica na wieś Białystok ale także zrobił porządek na własny stadionie patrz ostatnie racowisko co czekamy na tragedie ? a może walkower tak już było z tymi wieśniakami ( burdy) i przerwany mecz . PZPN tylko na to czeka a na razie sypie karami . Koniec niszczenia klubu a my mamy dawać przykład dobrym zachowanie ale też walczyć o swoje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Domyślny awatar Starszy sierżant
 • 0 / 0
Góralski powinien tamten mecz zakończyć w pierwszej połowie. Jest ogólnopolska nagonka na Legię i tego nie zmienimy. Mam nadzieję, że piłkarze o tym wiedzą i na złość całej Polsce wygrają tą ligę w cuglach.
Domyślny awatar Młodszy chorąży
 • 0 / 6
Kary za tego typu zostały zaostrzone już jakiś czas temu (patrz przypadek Peszki). Nie można mieć pretensj o jej surowość stosunkui do zawodnika, który celowo próbuje zrobić komuś krzywdę. Takie faule potrafią zakończyć karierę poszkodowanego.
Generał broni
 • 2 / 3
Jakoś ta kara mnie nie dziwi. Po tym wyroku bardziej widać jad PZPN-u, niż rozsądek czy sprawiedliwość. Bramki ze spalonego, faule na Legionistach nie odgwizdywane i ten hyjek Stępniewski z bandą anal+! Gdzie ruro Stępniewska byłaś jak Majecki dostał kopa bez piłki? Widać, że Ryża Małpa już postanowiła kto spadnie kto wygra no i SUPER HERO WISŁA górna ósemka. Potem kibic się dziwuje, że naszą reprę leje Mozambik.
Domyślny awatar Plutonowy
 • 1 / 1
Kara być może powinna być 3 mecze ale z drugiej strony, mimo że jestem kibicem Legii to Remy zachował się skandalicznie. Przed tak ważnym meczem w sobotę dziecinne zachowanie. Każdy się oburza że dali mu taka karę, ale zastanówcie się jak my byśmy się zachowali gdyby naszego zawodnika potraktował tak inny piłkarz. Przegrywać też trzeba z godnością.
Generał broni
 • 1 / 0
Arturze, czerwona kartka sama w sobie jest dotkliwą karą, ale PZPN ma w stosunku do Legii swój odnośnik. Czy to był tak brutalny faul, moim zdaniem nie. Kara jest, trzeba przyjąć ją z godnością i wytłumaczyć Remy, żeby uważał, bo różnym kanaliom w polskiej piłce nie chodzi o to żeby drużyna grała ale żeby skutecznie kopała! Resztą zajmą się patole z PZPN-u. Dla przypomnienia, Legionistę można faulować, prowokować, poniżać, tak jak Vadisa w Białymstoku, wtedy anal+ nazwał to wybitnym kryciem indywidualnym Góralskiego. Nie ma się czym przejmować i tak te gównozjady z Cracowa znajdą się poza podium.
Szkoda gadać. Mam nadzieję, że choćby dla zasady odwołujemy się. Remy nie ma przecież żadnej recydywy.
Generał broni
 • 1 / 0
To nic nie da, dla Legii nie ma litości, kibice Lecha przerywają mecz, Ryża Małpa uzgadnia jak złagodzić karę, Arka w finale PP strzela wyrzutniami rac, 20 tysięcy kary, Legia w PP puszcza dym, 100 tysięcy kary. Dopóki Ryż Małpa będzie sternikiem tego betonu, zawsze będą drakońskie kary, często niczym nie uzasadnione. Taki kraj, taki klimat, ja tylko przypomnę, że komuszy beton nie lubi bogatych (ma to we krwi po czerwonych)!
Major
 • 1 / 2
Kara idiotyczna ale.... Remy też powinien wybulić z własnej kieszeni karę dla klubu za głupotę.
Domyślny awatar Pułkownik
 • 1 / 2
dokłądnie, kara dla Remy ze strony Legii powinna być, tak samo jak odwołanie i liczenie, że skończy się na 3meczach
Domyślny awatar Kapitan
 • 0 / 0
To jest absolutny skandal!
Domyślny awatar Generał broni
 • 1 / 2
Niestety sami się podkładamy takimi zachowaniami. Zawodnik został potraktowany wyjątkowo surowo, bo to zawodnik Legii. Dlatego w zespole powinna być pełna świadomość, że prokurowanie takich sytuacji to pretekst dla sędziów i KL do osłabiania Legii surowymi karami. W PZPN istnieje silne dążenie do tego, żeby maksymalnie utrudnić Legii zdobycie kolejnego MP.
~Gerciosek
 • 1 / 0
Cześć,

Prawie tu się nie wypowiadam, ale proszę, spójrzcie uczciwie, od 7 do 15 sekundy. Remy zanim nabiegł na pilkarza Cracovii, to stal w miejscu i wyglada to tak, jakby dokladnie widzial, gdzie biegnie, i ze na nabiegnie na lezacego pilkarza, a przy nadepnieciu udawal, ze nie widzi. Tak to przynajmniej wyglada na filmiku h ttps://youtu.be/DAjWz2nXrLA Nie wiem, czy bylo takie jego zamierzenie, ale nikt sie nie bedzie raczej zastanawial, co pilkarz sobie myslal. Jak dla mnie ewidentna czerwona kartka i zawieszenie, chociaz chyba nie az na 4 mecze, ale jednak, niestety... :/
Chyba kogoś poj***ło, 4 mecze !
Domyślny awatar Major
 • 2 / 0
i właśnie nastąpił przełom na przekór wszystkim Legia od Poznania zaczyna serię zwycięstw prowadzących prostą drogą do kolejnego MP.
Generał dywizji
 • 9 / 3
Uwaga jeśli myśleliście, że już wszyscy się wyrzygali na Pinto to byliście w błędzie. dziś swoje 3 grosze dołożył kibic kuchenek Tuzimek, który podsumował RSP jako największego chama, który nie wie co to szacunek, a jedyne co mu sie udało to obrazić: Malarza hahaha, Mączyńskiego hahaha dobre dobre pana Dohwania, Pazdana,Kante,Radovicia i całe społeczeństwo dziennikarskie i cudownego nad trenera whiskacza.
No qurwa ręce opadają zwłaszcza jak przeczyta się całość.
Marszałek Polski
 • 8 / 3
Przecież oni napiszą nawet o srają.cym chłopie w polu jeśli to się sprzeda.
Generał broni
 • 0 / 1
Zapomniałem o istnieniu kogoś takiego jak Tuzimek 100 lat temu.
Po co o tym czytać i gadać jak to i tak bez znaczenia?!
Dlatego najlepiej uciszyc ich wszystkich przekonującym zwycięstwem w sobotę
Major
 • 0 / 3
Pytanie na choooy to czytasz?
Domyślny awatar Pułkownik
 • 2 / 1
Tuzimek to jeszcze jest dziennikarzem?? w jakiej gazecie?
Domyślny awatar Generał brygady
 • 1 / 0
@Adriano Wystarczy zwycięstwem.
Domyślny awatar Generał broni
 • 2 / 2
Zostawcie Tuzimka i jego nienawiść do Sa Pinto. Ten człowiek od objęcia Legii przez Portugalczyka ma z nim wielki problem.
Marszałek Polski
 • 4 / 0
Ja pierniczę aż tyle:(
Domyślny awatar Generał brygady
 • 3 / 0
Mam nadzieję że się odwolaja. Na cuda nie licze ale przy dobrej argumentacji i pokazaniu innych fauli może choć o jeden mecz te matoly zejda...
Marszałek Polski
 • 1 / 1
Wątpię czy to coś da, oni z każdej strony nasz karzą
Domyślny awatar Generał brygady
 • 2 / 0
Wiem ale jakby ciekawie zaargumentowal pokazal inne faule np na twiterze itp to odmowa z ich strony byłaby już circusem choć po nich za dużo się nie spodzirwam ...
Sporo ale trzeba mieć nadzieję że wejdzie Wietes i nie będzie źle trzeba zacząć wygrywać seryjnie
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Seryjnie i nie zostawiając żadnych złudzeń kto w danym meczu był lepszy
Domyślny awatar Starszy kapral
 • 8 / 1
Rok temu w lutym przegraliśmy z Białorusią zasłużenie i wtedy wszyscy ich już koronowali na mistrza.Przeżyłem to ciężko,ale byłem pewny zwycięstwa.Sytuacja się powtarza,ale tym razem do spółdzielni dołączył pzpn z jego sędziami i KL i zaczynam się bać.boniek zobaczył, że zwykła spółdzielnia nie daję rady i postanowił dołączyć.Moze być ciężko.Czemu te kur... nie pomyślą,że jak by nas nie było,to stadiony świeciły by pustką,anal +by tego nie pokazywał i nawet paradziennikarze by przestali pisać o tej buraczanej lidze.Tylko Legia trzyma ten twór przy życiu,a tak nam szkodzą
Domyślny awatar Generał brygady
 • 4 / 0
Widać to po frekwencji na meczach gdzie grają z nami. Ale jak to mówią dziennikarzyny z analu żeby liga była ciekawsza...
Domyślny awatar Kapitan
 • 0 / 0
Niestety masz rację. Wygląda na to że PZPN przeciwko nam :(
Domyślny awatar Starszy kapral
 • 3 / 1
Rok temu w lutym przegraliśmy z Białorusią zasłużenie i wtedy wszyscy ich już koronowali na mistrza.Przeżyłem to ciężko,ale byłem pewny zwycięstwa.Sytuacja się powtarza,ale tym razem do spółdzielni dołączył pzpn z jego sędziami i KL i zaczynam się bać.boniek zobaczył, że zwykła spółdzielnia nie daję rady i postanowił dołączyć.Moze być ciężko.Czemu te kur... nie pomyślą,że jak by nas nie było,to stadiony świeciły by pustką,anal +by tego nie pokazywał i nawet paradziennikarze by przestali pisać o tej buraczanej lidze.Tylko Legia trzyma ten twór przy życiu,a tak nam szkodzą
Generał dywizji
 • 3 / 0
Mają rozmach skur..... syny.
Podpułkownik
 • 7 / 0
I w tym przypadku cieszę się, że zniesiono karę śmierci.
Pułkownik
 • 10 / 4
Czy jeszcze ktoś ma wątpliwości, co do tego, że te sku...ny mają spółdzielnię przeciwko Legii?!
Domyślny awatar Generał brygady
 • 5 / 8
Nie wiesz tego to takie gdybanie. Z Vadisem Niko Prijo itp i tak byśmy wygrali. Teraz mamy slaba drużynę w niczym nie lepszą od lechi lecha czy jagi ... a to że nas wszyscy nienawidzą że nie chcą abyśmy byli MP rok w rok jext oczywiste i zawsze tak było. My musimy mieć po prostu zawsze sporo lepsxy zespół a nie stykowo lepszy lub nie ... Przecież Warszawy nikt nie lubi kompleksy od zawsze
I to jest po raz kolejny budowanie fałszywei rzeczywistości, Nikolić, Pijrowić i Vadis zagrali ze sobą wspólnie jedną rundę. A tak naprawdę 2,5 miesiąca. Budowanie narracji że kiedyś to była norma jest ordynarnym kłamstwem. W poprzednim sezonie pisałeś że będziemy walczyć o pierwszą 8 a o podium możemy zapomnieć. Ja za to że kadra, doświadczenie i organizacja klubu da nam dublet. Jak było ku twej rozpaczy (sztucznie skrywanej) każdy wie.
Domyślny awatar Generał brygady
 • 4 / 4
O Świerk mój ulubieniec traktujący mnie chłodzącego na Legię blisko 40 lat jak kibica ziemniaczanego klubu. To mnie zawsze bawi...
Swirek ale nie chodzi o grę w tym samym momencie tylko jakość drużyny która skladalaby się z takich zawodników. Uważasz że dzisiejsza Legia wygralaby z Legią Magiery (za którym nie jestem) z momentu LM? Albo z Legią Berga w momencie meczów z Celtikiem? No proszę Cię dzisiejsza Legia jezt dużo słabsza i chyba sam to przyznasz. Nie będę mówił o Legii historycznej która miała pake ale węgiel był m9cniej na topie. Trochę obiektywizmu i nie podpalaj się tylko tym że ktoś ma inne zdanie od Ciebie bo to dziecinne...
Domyślny awatar Starszy kapral
 • 4 / 0
@LLegia
Dlaczego piszesz, że Warszawy nikt nie lubi? Przecież Legia ma więcej kibiców w Polsce niż w mazowieckim.Kierujesz się jakimiś uprzedzeniami.Ja mieszkam ponad 300 kilometrów od Warszawy,a ją kocham tak samo jak Legię i to od dziecka
I kolejna manipulacja która zakłada że Legia Berga czy Magiery grała tylko dobrze a Legia Pinto tylko źle. Tak jestem pewien że Ł3 widziałeś tylko na pocztówce albo wycieczce z zakładu pracy.
Domyślny awatar Generał brygady
 • 6 / 3
Swirek chyba Ty bo z tego co sam piszesz na mecze nie chodzisz ale może mieszkasz daleko od Wawy...

Viking
Ja od urodzenia mieszkam w Warszawie. Kiedyś tak nie było teraz jest to bardzo widoczne. W firmie ktorej pracuje polaczylismy sie z innymi dwoma regionami i mamy wspolne imprezy firmowe. Zanim się zjednoczylismy a bywalismy wczesniej jako rozlaczne regio y oni mieli o nas straszne zdanie. Stereotym goni stereotyp. Jak się poznaliśmy sami zmienili zdanie ale mówią ze to u nich standard warszawski cwaniaczek. Ty możesz lubić Warszawę i kochać Legię nawrt gdybyś mieszkał za oceanem. Tym wiekszy szacun masz u mnie bo masz mega trudniej byc na stadionie lub nawet wielu byc nie moze. A dla mnie jak ktoś nie chodzi na mecze to też jest kibicem tego kkubu. Nie wyzywam nikogo tandetnie jak np swirek. Malo tego na Legii są ludzie którzy nawet z Gdanska tu jadą i z wielu innych miejsc i dla nich to wyprawa wielogodzinna a nie spacerem jak u mnie. To dopiero się docenia. Dla mnie kibicem jext ktoś kto kocha ten kkub bez znaczenia czy mieszka w Wawie czy nie
Bardzo daleko, obecnie na Gocławiu. Spokojnie rano sobie poszukasz na mapie, rzeczywiście wycieczki tu nie docierają bo to nic specjalnego. Możesz przez to nie znać.
Domyślny awatar Generał brygady
 • 5 / 4
Dobra swirek kończymy bo to dziecinada i nie mój poziom...bez odbioru
Domyślny awatar Starszy kapral
 • 9 / 0
@LLegiaa
Mieszkam w Bielsku-Białej i wierz mi , że Legia ma tu wielu kibiców.Niestety nie miałem przyjemności być na nowym estadio Ł3,a to dlatego, że choruję i niestety planowanie podróży z kumplami ponad 2 tygodnie do przodu nie zdaje egzaminu,bo żyję obecnie z dnia na dzień.Ale w latach 90 jeździliśmy po hanysowie za Legią i było ostro :) Nie czuję się gorszym kibicem Legii od tych co mieszkają w W-wie i nie chodzą na mecze mimo,że są na miejscu.Tylko im zazdroszczę....
Domyślny awatar Generał brygady
 • 8 / 0
Viking

I bardzo dobrze że się nie czujesz gorszy bo jak Ci napisałem nie jesteś i nie daj sobie czegoś takiego nawet wmówić! I zdrowia życzę bo to jest najważniejsze nie daj się!
uważam to za duży błąd, ten faul nie był, aż tak brutalny
Rozpatrujesz to w kategoriach błędu?
Naiwny jesteś czy po prostu zapomniałeś, że Komisja Ligi w ogóle 3/4 Polski nienawidzi Legii i chce jej zaszkodzić w każdy możliwy sposób?
Domyślny awatar Generał brygady
 • 2 / 2
O i tu obaj macie rację...
Domyślny awatar Starszy kapral
 • 7 / 0
Przy tej nagonce na nasz klub to mogło być gorzej -według przecieków Komisja się wachała między deportacją z Polski,a dożywociem bez prawa do warunkowego zwolnienia przed upływem 25 lat :)
Domyślny awatar Generał brygady
 • 8 / 6
To był debilny faul Remy i go nie broncie. Debilny ale nie brutalny. Mam nadzieję że Legia się odwoła i wywalczy choć 3 mecze kary a nie 4
Generał
 • 1 / 0
Generalnie się zgadzam że w calości tej sytuacji gosciu głupio pograł. Nie powinno się dawać zarządzać sobą emocjami w sytuacji kiedy sędzia ewidentnie sprzyja przyjezdnym i szuka tylko motywu żeby ci dowalic.
Domyślny awatar Generał brygady
 • 2 / 0
Dokładnie. Sam jakieś 30 lat temu nie umiałem patrzeć obiektywnie na mecze Legii hmm zresztą teraz też nie zawsze umiem. Tu tem prosty to było prostackie zachowanie i tyle. Jedyny debilizm jest taki że nie groziło kontuzją więc bezpośrednia czerwona i góra 2 mecze zawiasu by styklo. Kiedy za bandyckie zagrania ta KL dawała kary po 6-8 meczów a idąc tym tokiem takie minimum powinny być? I już nie chodzi nawet o Tosika ale na Guilerme i inne ba nawet na Majeckim w tym meczu ten faul był specjalne...
Ciekawe czy jakimkolwiek odwołaniem coś wskuramy i czy jest plan żeby się odwoływać, wiesz jak wejdzie Wietes i wygramy 4 najbliższe mecze to nie będzie to dotkliwa kara gorzej jak się zrobi ser szwajcarski w obronie i zamiast przewaga topniec to się powiekszy
Gruba przesada. Piłka była na zawodniku. Chcial ją kopnąć. Lekko dotknął zawodnika. Zagranie może głupie, może nierozważne, ale na pewno nie brutalne. I za co te 4 mecze? Absurd.
~kubuś
 • 5 / 0
A ile meczy dostał Piszczek z cracovi za kopnięcie bez piłki Majewskiego? Z tego co pamiętam jeszcze jeden krakus używał sobie po Vesovicu kopiąc go bez piłki? Ile oni dostali? Jakie kartki?
Cztery mecze to chyba przesada!
Promocja, jak to zwykle dla Legii ;-(
Co zrobić trzeba z tym żyć i grac tymi zasobami co mamy
Domyślny awatar Kapral
 • 3 / 2
Oprócz Remy Legia dostała 70 tys. kary za race i przerwę. Ponadto żyleta dostała karę zamknięcia w 1 meczu w zawiasach na 6 miesięcy i 3 wyjazdowe zakazy wg uznania komisji.
A cracowia mimo fajerwerków i przerwania meczu nic!!!
Przy tych wszystkich jajach PZPN-owskich (te jaja są już wielkości strusich) ciekawi mnie jaka by była reakcja prokuratora jak by podać Lasyka za oszustwo publiczne skutkujące być może finalnie stratą przez Legię dużej kasy.
Teraz wypada czekać tylko na Musiała w Poznaniu z "katarem" na VARze.
Cracovia nałożono karę finansową w wysokości 20 tysięcy złotych oraz karę zakazu wyjazdu zorganizowanej grupy kibiców na 1 mecz Ekstraklasy .

W porównaniu do Legii to tak jak piszesz nie dostali nic ;-)
Pozytywem bedzie widok tych wszystkich błaznów w pzpn-ie i komisji ekstraklasy jak pomimo ich starań Legia i tak bedzie świętować 4 Mistrzostwo z rzędu.
Pułkownik
 • 1 / 8
Biedna ta Legia i Żyleta co oni od nich , chcą.... spiski, kary.... z czapy!
Generał
 • 0 / 0
"3 wyjazdowe zakazy wg uznania komisji. "
Niech zgadnę - jeden z nich do Białegostoku albo mówcie mi Genzeryk
Chorąży
 • 5 / 0
Spółdzielnia działa i wszyscy zadowoleni... górą 2 mecze kary to adekwatne do tego faulu. Nie pozwolą nam zdobyć czwartego z rzędu mistrzostwa
Generał
 • 11 / 1
A dlaczego nie osiemdziesiąt? Byłby spokój na dwa sezony. W następnych kolejkach proponuje "sędziom" wyczerwienić Cafu, Martinsa, Carlitosa, Jędzę, Nagyego i Szymańskiego. Wsztscy po osiemdziesiąt meczów. Może wtedy w końcu jakas Lechia albo inna magielonia wymorduje tytuł i liga będzie super ciekawa. W końcu.
Trafione w punkt.
Każdy kolejny tytuł będzie trudniejszy i to nikogo nie powinno dziwić:) psy szczekają karawana jedzie dalej i tak na koniec zdobędziemy mistrza. Dlatego wszyscy z ligi chcą tu grać, tytuł tutaj smakuje lepiej niż w jakiś przykladowych Wronkach czy Wrocławiu.
Ktoś pamięta ile dostał Antolić za faul na Frankowskim? Coś mi świta że 2 mecze, wtedy to było adekwatna kara, bo serio mógł zrobić krzywdę. A w tym wypadku dyskusyjna jest nawet celowość faulu Remy'ego nie mówiąc już o tym, że lekko go smyrnął. Jak dla mnie skandaliczna decyzja KL.
Generał
 • 1 / 0
Moim zdaniem trzy mecze.
Ale kręcą, a ten hiszpański c*** nawet żółtej w meczu nie dostał i o jakiejś karze za kopa w twarz z premedytacją leżącemu zawodnikowi nie słychać streamable.com/t/xa3hq
PS. tu krótsza wersja - https://twitter.com/Pan_Jozek1/status/1096483364457058305
Pułkownik
 • 1 / 0
A to nie pierwszy raz jak Angulo robi taki chamstwo. Malarzowi też wywalił z kolana jak strzelił bramkę w Zabrzu, a widać było, że mógł go ominąć.

Dla przypomnienia, bo kary chyba wtedy nie było:

https://ekstraklasa.tv/gornik-z-legia-20-angulo-po-golu-trafil-kolanem-w-glowe-malarza-37-latek-musial/2x6bbk
Remy ma się nad czym zastanowić. Trochę odpoczynku i akurat wróci na Jagę. Jeżeli chce się u Nas wypromować to powinien ustabilizować formę. Trochę chlodnej glosy nie zaszkodzi. A swoją drogą to kara dosyć spora.
Swoją drogą wyróżniający się na obozach a te pierwsze mecze ligowe bez szału
Masz rację, też spodziewałem się znacznie więcej. I teraz ta pauza, no cóż życie.
~P. K.
 • 1 / 0
Co ta KL ma do nas
~P. K.
 • 0 / 0
Co ta KL ma do nas
Domyślny awatar Plutonowy
 • 2 / 1
Mocno się chłopaki z pzpn i kl starają, dla nich cztery Mistrzostwa z rzędu dla (L) to cios poniżej pasa.
Pułkownik
 • 2 / 1
Remy... ostudzi głowę, przynajmniej,bo cos mu niec szło w dwóch ostatnich meczach, a kara nieadekwatna, może można się odwołać?
Generał broni
 • 4 / 10
I dlatego żałowałem odejścia Pazdana.
Teraz przez 4 mecze musimy grać Wieteską na środku obrony i mieć nadzieję, że Jędzy nic się nie stanie, bo para Astiz- Wieteska może być wybuchową mieszanką.
Niepotrzebnie żałowałes odejścia Pacdana. On chciał odejść co okienko i teraz jest szczęśliwy. Poradzimy sobie z tym co mamy. Wieteska kiedyś musi łapać minuty jak ma być sprzedany za spore pieniądze.
Generał broni
 • 1 / 7
To czy niepotrzebnie to się okaże jak w następnych meczach nie potracimy głupich bramek.
Co z tego, że chciał odejść?
Nic na nim nie zarobiliśmy, więc mógłby grać do końca kontraktu, a od jego szczęścia bardziej interesuje mnie MP.
Domyślny awatar Podporucznik
 • 7 / 1
No tak Pazdan był bezbłędny.Nigdy gdy grał nie traciliśmy głupich bramek o czerwonych kartkach to już nie ma mowy.Zrób sobie w domu nowy ołtarzyk.
Generał broni
 • 1 / 5
No nie...cienki był :) Od Wieteski 100 razy gorszy :)
I to nie dzięki jego postawie we wiosny 16,17,18 zdobyliśmy 3 MP.
Idź bredzić gdzie indziej.
Ale nie chcieliśmy to blokować. I pewnie chodziło o zejście z kontraktu. Ja bardzo szanuję Pazdana ale powinienem odejść znacznie wcześniej. A tak to się tylko męczył. Ale to nie zmienia faktu z którym się zgadzam. W formie był naprawdę dobrym obrońcą. M tylko nadzieję, że potencjał Wieteski pozwoli mu zrobić większą karierę.
Generał broni
 • 1 / 3
Skoro go blokowaliśmy 2,5 roku, to mógł zostać jeszcze pół roku.
Podobno mieliśmy nie oddawać piłkarzy za free.
W każdym razie trochę ryzykujemy, bo z dobrej obrony wzięły się nasze zwycięstwa, a z super gry ofensywnej.
Generał broni
 • 1 / 2
*a nie z super gry ofensywnej.
PZPN i KL chyba z czystej nienawiści do Legii robią to, co robią ? Jak nie zakazy, kary czy zamknięta Żyleta to jeszcze zawodnikom dokładają. Oby Wieteska lub Astiz dobrze zastąpili Remy'ego
Domyślny awatar Chorąży
 • 5 / 1
4 mecze pauzy q.uwa!!! Za co? Jak ten pajac Tosik faulował Sagana to nawet kartki nie dostał. Albo inny cymbał Trałka który zdemolował Hame też uniknął kary. SKANADAL!!!!!!!
Tylko 4 a nie 40? Przecież polamal mu kręgosłup i dwie nogi jednoczesnie i to wszystko tak złośliwie i z premedytacja ze wlos jeży sie na glowie...boiskowy bandyta ten Remy. Moze jeszcze 2 lata w zawieszeniu na 5 lat i prace spoleczne? Jak karać to karać, droga pseudoKomisjo Ligi!
4. Nie tak źle. Juz myślałem że zrobią pokazówkę i dadzą 8.
Domyślny awatar Starszy kapral
 • 3 / 0
w ktorej minucie ten pedryl kopie Majeckiego?
Pułkownik
 • 2 / 0
Pod koniec meczu wszedł Piszczek, Majecki złapał piłkę, stał z nią, a te go kopnął. Sędzia dał tylko żółtą.
WOW ostro i moim zdaniem aż nadto,przecież widać było w C+ że lekko tam go depnął,było to złośliwe przez Remy'ego ale nie aż tak aby zrobić komuś krzywdę.
Domyślny awatar Generał brygady
 • 7 / 0
Chamskie kopnięcie Majeckiego przez Piszczka, z tego co rozumiem, to drobnostka?
Domyślny awatar Kapral
 • 3 / 0
Czyli komuś zależy na tym, żeby Legię wyydymać z mistrzostwa. Cztery mecze to przesada.
Domyślny awatar Generał broni
 • 0 / 0
Dopiero teraz się zorientowałeś? Trochę późnawo.
~Gizior
 • 2 / 0
Ile dostał angulo za kopniaka w twarz z premedytacją?
Domyślny awatar Major
 • 0 / 0
Czy Klub zgłosił na tę "komisję" w jakiejkolwiek formie zachowanie Wdowiaka?
Domyślny awatar Major
 • 3 / 0
Przepraszam, chodziło o Piszczka.
~Emek
 • 3 / 0
Szopka w wykonaniu hernandeza.... 4 mecze pauzy.... to jest kpina.... ile Tosik dostał za prawie urwanie nogi saganowi? przecież to są jaja.... żart dnia...
Pułkownik
 • 1 / 1
A czy złosliwe kopnięcie Wdowiaka też będzie rozpatrywane?
Pułkownik
 • 0 / 0
Piszczka nie Wdowiaka, sorry.
Domyślny awatar Sierżant
 • 1 / 1
Jaja i szopka na maxa, az sie nie chce dalej komentować.
Sporo ale damy radę kto jak nie Legia
No tak, za taki faul gracz Legii ukarany na cztery mecze, gracze wszystkich innych druzyn ukarani byliby max na 2-3 mecze
Domyślny awatar Generał broni
 • 6 / 2
To Boniek nie chciał dyskwalifikacji dożywotniej???
Chorąży
 • 5 / 0
to był bardziej brutalny faul niż Tosika na Saganowskim ?
Domyślny awatar Chorąży
 • 5 / 0
Tosika za ten faul powinni skazać jak zwykłego bandyte.
Domyślny awatar Pułkownik
 • 0 / 4
W sumie gramy z ogórkami bez niego więc powwino być ok.
Pułkownik
 • 2 / 1
Z ogórkami graliśmy w niedziele, a jak wyszło zapewne widziałeś? Ogóry takie wygrywają z Wielka Legią...
A Hernandez ile meczów opuści po tym faulu, zagra jeszcze w tym sezonie?
~Erni
 • 1 / 0
Przecież on mu wybijał piłkę, która leżała na nim. Może ma tam jakąś ryskę po korkach, ale to co wyczyniło się po tym faulu, to jakaś ogólnonarodowa histeria. Wiadomo, jak jest okazja, to trzeba lać Stolicę. Generalnie wg mnie pierwsza decyzja była dobra, druga żółta za nierozważną grę, bo brutalności tam żadnej nie było.
to była ironia:)
~Erni
 • 0 / 0
Tak wiem. Skandaliczne ta kara.
Domyślny awatar Kapral
 • 2 / 0
No i q**a pięknie. Teraz sprzedać Wieteskę i zostajemy w doopie.
~damarcus
 • 1 / 0
Kurest.o