Dariusz Dźwigała: Liga się wyrównała

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

26-08-2018 / 17:41

(akt. 02-12-2018 / 11:22)

- Cieszę się z wygranej. Dobrze zaprezentowaliśmy się na stadionie Legii, niwelując jej atuty i zasłużenie zdobyliśmy trzy punkty. Martwić mogły ostatnie minuty. Graliśmy konsekwentnie, przede wszystkim w defensywie, a to jest powodem do radości. Byłem spokojny o naszą grę pod bramką przeciwników - powiedział po meczu z Legią Dariusz Dźwigała, szkoleniowiec Wisły Płock.

- Ekstraklasa jest wyrównana i w żadnym z poprzednich meczów nie byliśmy słabsi. Liga się wyrównała i każdy jest w stanie wygrać z każdym. Stąd takie wyniki - powiedział trener Wisły. 


- Współpracując z Tomaszem Hajtą w Jagiellonii, zasmakowałem już zwycięstwa na Legii. Nie przychodzi mi do głowy teraz jakieś większe zwycięstwo. Kończyliśmy mecz z kontuzją Merebaszwilego, który został kopnięty w mięsień. Mam nadzieję, że za tydzień będzie gotowy na kolejne spotkanie - dodał szkoleniowiec niedzielnych zwycięzców. 

Komentarze (9)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Major
  • 0 / 0
Ma rację. Kiedyś były drużyny lepsze, średnie i gorsze. Teraz same chujowe i przechujowe.
Zesrała się.....

Legia nic nie gra i byle kto z nią będzie grał, to i tak będzie faworytem bez różnicy czy to Wisła Płock, Sosnowiec, Dudelange czy ktoś z I ligi.
~Ladder
  • 0 / 0
Podejrzewam że w tej formie przegraliby z Polonią Warszawa
Podpułkownik
  • 0 / 0
Oby do meczu z Chojniczanką się opamiętali...
~BK
  • 3 / 0
Liga wyrównała...szkoda , że to równanie w dół
~lold
  • 0 / 0
Wyrównanie się ligi świadczy o jej upadku. Wyrównywaliśmy poziom tak bardzo, że leje nas już każdy w Europie, a my się szczycimy tym, że w lidze nie można wskazać faworyta jakiegokolwiek spotkania...
Dlaczego nie ma zapisu konfy Sa Pinto?
~Ladder
  • 0 / 0
przez głupotę Legii
~Pan biegunka
  • 0 / 3
I to jest mega upokarzające że przez tych patałachów którzy nas ośmieszają na każdym.kroku taka Wsza.jak.dzwigała ma.czelnośc otwierania japy i możliwość.podbudowania swojego ego.