Debiut Kacpra Kostorza

Redaktor Piotr Kamieniecki

09.11.2019 19:08

(akt. 11.11.2019 12:16)

Kacper Kostorz zadebiutował w meczu z Górnikiem Zabrze. Zawodnik wszedł na murawę w momencie, gdy Legia prowadziła 5:1.

Kacper Kostorz został pozyskany przez Legię w przerwie zimowej sezonu 2018/2019. Stołeczny klub wykupił zawodnika z pierwszoligowego Podbeskidzia Bielsko-Biała i od razu wypożyczył go do tego samego klubu do zakończenia rozgrywek.

20-letni piłkarz przepracował letni okres przygotowawczy z wicemistrzami Polski i pozostał przy Łazienkowskiej. Gracz urodzony w Cieszynie jest w stołecznym klubie widziany jako napastnik, mogący być też opcją na skrzydle. Zanim Kostorz zadebiutował w pierwszym zespole "Wojskowych", rozegrał trzy mecze w rezerwach i strzelił jednego gola (w spotkaniu z Pelikanem).

Kostorz wszedł na murawę w meczu z Górnikiem w 75. minucie, gdy Legia prowadziła 5:1. 20-latek zastąpił na placu gry strzelca jednego z goli, Jarosława Niezgodę.