Miras & Sieku

Źródło:

24.08.2003 21:11

(akt. 02.01.2019 22:20)

Legia Warszawa pokonała w 41 derby Stolicy Polonię 1:0. Bramkę pięknym strzałem z woleja zdobył w 72 minucie Aleksandar Vuković. Był to śliczny i bardzo cenny gol - na wagę trzech punktów. Polonia grała od 37 minuty z przewagą jednego zawodnika. Czerwoną kartkę otrzymał Marek Jóźwiak za wybicie piłki ręką z bramki. Na szczęscie Artur Boruc obronił jedenastkę wykonywaną przez Igora Gołaszewskiego. Legia wystapiła w następujacym składzie: Boruc - Choto, Jarzębowski, Jóźwiak (37 min. ), Szala - Kiełbowicz, Sokołowski I (90 min.-Svitlica), Surma, Vuković (87 min.-Dudek) - Garcia (46 min.- Magiera), Saganowski. Więcej o meczu możesz przeczytać tutaj Na fotoreportaż z meczu zapraszamy w tym miejscu.