Dobry Żyro, niezły Kucharczyk

Źródło: 90minut.pl, Legia.Net

04.03.2010 09:53

(akt. 16.12.2018 11:20)

Reprezentacja Polski do lat 19 zremisowała wczoraj 1:1 w meczu ze Szwajcarią. Jedyną bramkę dla biało-czerwonych w Renens zdobył w 81 minucie Tomasz Hołota. W wyjściowym ustawieniu znalazło się miejsce dla jednego legionisty - Michał Żyro i zawodnik zaprezentował się z naprawdę dobre strony. Po przerwie na murawie pojawił się także Michał Kucharczyk - napastnik Legii wypożyczony do Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Starał się, walczył, wychodził na pozycje, ale gola niestety nie strzelił.

3 marca 2010, 18:30 - Renens
Szwajcaria - Polska 1:1
13' (1:0) Admir Mehmedi
81' (1:1) Tomasz Hołota

Polska:Paweł Socha - Mateusz Szałek, Jakub Czerwiński, Kamil Kościelny, Krzysztof Wolkiewicz - Michał Jonczyk, Bartosz Salamon, Tomasz Hołota, Mateusz Możdżeń - Patryk Podrygała, Michał Żyro (Michał Kucharczyk)