News: Furman ma również ofertę z Karslruhe

Dominik Furman: Gramy o dziewięć punktów

Jerzy Zalewski

Źródło: Legia.Net

23.05.2013 16:36

(akt. 04.01.2019 13:50)

- Mecze z Widzewem to klasyk, chociaż może nieco wyblakły. My walczymy o mistrzostwo Polski, a Widzew o zupełnie inne cele, bo gra o utrzymanie. Ale nie lekceważymy tego meczu, bo dla nas to ciągle klasyk, podchodzimy do tej rywalizacji tak jak kibice - prestiżowo. Zresztą teraz, im bliżej końca ligi, tym każdy mecz nabiera wagi arcyważnego. Spotkania z Lechem, Widzewem czy Ruchem - wszystkie są bardzo istotne. Nie wydaje mi się, abyśmy już w ten weekend mieli świętować. Tym nie mniej wolimy wygrać wszystkie trzy mecze i zdobyć komplet punktów. Gramy nie o cztery punkty, ale o dziewięć - mówił przed meczem młody pomocnik Legii Dominik Furman.

- Nie ma dla nas znaczenia gdzie odbędzie się mistrzowska feta. To, że jestem zaproszony do państwa na konferencję prasową nie oznacza, że wystąpię w wyjściowym składzie w Łodzi. O to czy tak będzie należy pytać trenera. Nikt nie może być pewny miejsca w jedenastce, mamy bardzo wyrównany zespół.


- Jesteśmy świadomi tego, że Widzew nie ma za sobą najlepszego sezonu, ale tym bardziej będzie się chciał pokazać w meczu z nami.

Polecamy

Komentarze (16)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.

Uwaga!

Teraz komentarze są ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu Legia.Net. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.