News: Doping i racowisko kibiców Legii w Kielcach

Doping i racowisko kibiców Legii w Kielcach

29.05.2017 18:12

(akt. 07.12.2018 10:25)

Kibice Legii skorzystali w całej dostępnej puli biletów i w liczbie 770 osób stawili się na sektorze dla gości. Wszyscy dotarli na miejsce pociągiem specjalnym, zaś ostatni odcinek pokonali autobusami. Na miejscu wywiesili 10 flag. Doping od pierwszej minuty był głośny i nieustanny, w drugiej połowie zaprezentowano racowisko. Piłkarze Legii wygrali 1:0, a po meczu pośpiewali chwilę z kibicami, podziękowali za doping i przybili piątki z kibicami niepełnosprawnymi. Przed nami już tylko ostatnia kolejka, starcie z Lechią i miejmy nadzieję mistrzowska feta na Starówce. Aby tak się stało piłkarze i my kibice musimy dać z siebie wszystko w niedziele 4 czerwca.