Doping kibiców Legii na meczu z Wisłą Płock - wideo

Logo Legia.Net

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

25-07-2021 / 22:35

(akt. 25-07-2021 / 22:35)

Nieco ponad 10 tysięcy kibiców pojawiło się na trybunach stadionu Legii w sobotni wieczór by spierać piłkarzy w starciu z Wisłą Płock w I kolejce PKO Ekstraklasy. Bohaterem trybun był debiutujący w zespole Kacper Tobiasz, który nie tak dawno sam kibicował "Wojskowym" z Żylety. Kibice intonowali jego imię i nazwisko, dwukrotnie na podobny gest mógł liczyć też Bartosz Kapustka i Dominik Furman.

Na stadionie nie zabrakło kibiców Wisły Płock - pojawili się w sile około 300 osób, mieli ze sobą flagi i transparenty. Wspierali swoich graczy od pierwszej do ostatniej minuty, ale zwykle byli zagłuszeni przez legionistów. A kibice Legii skupieni byli głównie na swoim zespole, który grając młodym i nieco eksperymentalnym składem, wykazywał się dużą ambicją i zaangażowaniem. Pierwszy wybuch radości miał miejsce po tym, jak skutecznym strzałem z dystansu popisał się Ernest Muci. Później były śpiewane głośno różne piosenki - "W tramwaju jest tłok, w pociągu jest tłok" czy "Mistrzem Polski jest...". Wynik spotkania do końca nie uległ zmianie, a z trybun poniosło się "Hej sialala, Legia dziś trzy punkty ma...". Na koniec piłkarze podziękowali kibicom, a kibice piłkarzom. Była też razem odśpiewana "Warszawa". Poniżej materiał wideo z dopingiem.

 

Komentarze (1)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Kapitan
  • 0 / 0
10tyś Fanatyków.